Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Lepo, lepo

          Moram priznati da nisam gledao tekmu, ali lepo je videti makar i na GIF-u da Hendo igra...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Comment


              • Само за брата Пиксија овај аватар

                Него ја сам 70-80% сигуран да долазе обојица, замене се не спомињу уопште и Клоп их очигледно жели по сваку цену.
                Last edited by Победа; 13-07-17, 22:31.

                Comment


                • Zainatio se Klopp opasno. Nadam se da mu se neće obiti o glavu. Ja nešto mislim da dolazi jedan od njih dvojice, ali ne znam tačno koji...

                  Jel gledao ko tekmu?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Virgil je 99% nas igrac, pregovara se sa Sotonom, mozda im uvalimo Sakhoa koji sada nema klub.
                    A Keita bi trebao da bude gotov u toku sledece nedelje, popustaju i oni polako. Mada cemo da puknemo oko 130-£140m.
                    Ali smo i automatski medju favoritima za titulu, ako dodju obojica, a docice.

                    @Zola

                    Kent i TAA su ozbiljno napredovali, TAA prosle sezone mi izgledao kao stapic, sad je dobio i na masi malo i fizicki ojacao, on ce biti backup ove sezone Milneru/Clyneu.


                    Last edited by Brian McShtull; 14-07-17, 14:24.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Virgil je 99% nas igrac, pregovara se sa Sotonom, mozda im uvalimo Sakhoa koji sada nema klub.
                      A Keita bi trebao da bude gotov u toku sledece nedelje, popustaju i oni polako. Mada cemo da puknemo oko 130-£140m.
                      Ali smo i automatski medju favoritima za titulu, ako dodju obojica, a docice.

                      @Zola

                      Kent i TAA su ozbiljno napredovali, TAA prosle sezone mi izgledao kao stapic, sad je dobio i na masi malo i fizicki ojacao, on ce biti backup ove sezone Milneru/Clyneu.
                      Pazi, ako si ti toliko optimističan u vezi sa njima dvojicom, onda sam i ja...jer znam kakav si pesimista kad je Liverpul u pitanju...

                      TAA bi trebalo da dobije solidnu minutažu sledeće sezone. Ne može Klajn izneti sve...mislim može, ali ne bi valjalo...

                      Da ti kažem, Lukas je majstorski izneo ono što je igrao prošle sezone. Sasvim solidno i pouzdano. Gotivan igrač svakako.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Отишао Лукас, хвала ти Боже. Синоним за ове неуспешне године. Не би ме чудило да освојимо титулу одма ове сезоне чим је отишао.

                        Comment


                        • Meni je on bio gotivan igrač. Propao svakako, i vreme mu je odavno da ide, ali hvala mu za sve. Davao je uvek maksimum i ako ništa van terena je bio uzor.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Meni je on bio gotivan igrač. Propao svakako, i vreme mu je odavno da ide, ali hvala mu za sve. Davao je uvek maksimum i ako ništa van terena je bio uzor.
                              Најгоре од свега што си у праву, али ето, њега сам увек везао за неуспех клуба. Дошао у клуб 2007 и после тога нисмо апсолутно ништа урадили.

                              Comment


                              • Izgleda da je završen Robertson iz Hala, spominje se cifra od 8M funti.......
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X