Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nemas koga da zavrsavas, ne vidim nikoga ko bi bio upgrade na ovo sto trenutno imamo a da je realna opcija.
    A s obzirom da Klopp sve voli rano da zavrsi, prosle godine najkasnije dosao Gini nedelju dana posle pocetka priprema. Znaci da imamo jos nedelju dana da nesto dovedemo, ako ne moracemo da se zadovoljimo Salahom. Nama realno treba bar 3 igraca koja ce uleteti odmah u 11(cm,cb,lb) da bi bili konkurentni u PLu sledece sezone, mi sa LSom necemo biti ni blizu top4 sledece godine.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ja bih doveo Nzonzija na prvu. Nije baš Keita tip igrača, ali bio bi više nego koristan za tim. Što se tiče CB-a, pre bih zadržao Sakho-a, nego što bih dovodio Kulibalija.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Šta je ovo bre, žešće zatišje što se tiče transfera. Svi mogući timovi se povezuju sa raznim igračima, a mi od Keite i Van Dajka....ništa!

          Ili sređujemo nekoga u tišini, ili je nastalo potpuno rasulo...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Onda ce morati sve klubove da kazne. Uostalom s VVDom je na kraju ispalo da nije bilo nista. A ovaj lik cesto ume netacne informacije da siri, tako da je ovo glupost cista i od toga nista biti nece iako bi neko ovde voleo.
            Grešiš brate i ostali menadžeri razgovaraju i dogovaraju se ali nakon što klub odobri dok je Klopara ove godine to radio pre nego što je klub odobrio.Stvarno ne znam šta mu je gotivim ga nenormalno ali ovo su neki amaterski ispadi
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Grešiš brate i ostali menadžeri razgovaraju i dogovaraju se ali nakon što klub odobri dok je Klopara ove godine to radio pre nego što je klub odobrio.Stvarno ne znam šta mu je gotivim ga nenormalno ali ovo su neki amaterski ispadi
              U velikoj si zabludi. Vrati se nekoliko postova u nazad, sve imas objasnjeno. I naravno da svi to rade, pa mislis da bi klubovi dozvoljavali da neko tek tako prica sa igracima. Uostalom ides po igraca, za koga si siguran da hoce da igra za tebe.


              Ne znam koliko je pouzdano, ali eto bar nekih vesti.
              Last edited by Brian McShtull; 08-07-17, 22:58.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                U velikoj si zabludi. Vrati se nekoliko postova u nazad, sve imas objasnjeno. I naravno da svi to rade, pa mislis da bi klubovi dozvoljavali da neko tek tako prica sa igracima. Uostalom ides po igraca, za koga si siguran da hoce da igra za tebe.


                Ne znam koliko je pouzdano, ali eto bar nekih vesti.
                Nisi skontao ti brate priču uopšte šta je Klop sad radio.Nije njih niko prisluškivao nego se on bukvalno javljao igračima i pričao im da želi da ih uzme bla bla da bi ovi tražili od klubova da ih stave na transfer listu.U Keitinom slučaju je agencija tražila više puta zato je sve ovo sumljivo.Sad ćeš opet da mi pričaš kako svi to rade i ja ću ti reći da ovako kako Klop sad radi gotovo niko ne radi osim možda Fiorentino Perez al on je bog i batina i može mu se.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Igrač sezone 2016/17 (godine )......
                  Samo jako

                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Nisi skontao ti brate priču uopšte šta je Klop sad radio.Nije njih niko prisluškivao nego se on bukvalno javljao igračima i pričao im da želi da ih uzme bla bla da bi ovi tražili od klubova da ih stave na transfer listu.U Keitinom slučaju je agencija tražila više puta zato je sve ovo sumljivo.Sad ćeš opet da mi pričaš kako svi to rade i ja ću ti reći da ovako kako Klop sad radi gotovo niko ne radi osim možda Fiorentino Perez al on je bog i batina i može mu se.
                    Ti si u zabludi totalnoj. Pa znaci Klopp je sam sebe prijavio, ako ga niko nije prisluskivao a Virgil zatrazio transfer u Liverpul i ne bi mu islo u prilog da je on prijavio Kloppa jel tako?
                    Ili kako ti ocekujes da to izgleda u praksi, da nece mozda Virgil da zove Kloppa i da ga moli da igra za njega?
                    Kakva agencija?
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ti si u zabludi totalnoj. Pa znaci Klopp je sam sebe prijavio, ako ga niko nije prisluskivao a Virgil zatrazio transfer u Liverpul i ne bi mu islo u prilog da je on prijavio Kloppa jel tako?
                      Ili kako ti ocekujes da to izgleda u praksi, da nece mozda Virgil da zove Kloppa i da ga moli da igra za njega?
                      Kakva agencija?
                      Ne kontaš tebra ništa,neće ni Klop ni Virgil da prijave sebe nego klub kada vidi da igrač hoće da ide ili ako agent igrača ili agencija koja ima prava za igrača non stop traži da se igrač stavi na transfer listu.Ni jedan menadžer ne sme da priča sa igračem dok klub ne da dozvolu za to.Znači svi ti transferi idu po redosledu menadžer ili čovek koji je zadužen za transfere priča sa upravom kluba čiji je igrač,ako klub da zeleno svetlo oni smeju da se dogovaraju sa igračem kako hoće.E sad Klopara je zo zaobišao i obraćao se direktno fudbaleru i Sautempton je to nekako izvalio i zato je izbila cela ta frka.

                      I ono da se ne lažemo dosta trenera danas zaobilaze to pravilo tako što pričaju sa agentom kluba pravi slučaj za to je Murinjo i Mendes koji su kao dva rođena brata i pri tom su muljatori i jedan i drugi i bukvalno ne možeš da ih izvališ U Kloparinom slučaju se neko lanuo i ocinkario ili je cela ta priča bila previše ofirna pa su ovi izvalili
                      Last edited by Lord Gangarić; 11-07-17, 07:54.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Ne kontaš tebra ništa,neće ni Klop ni Virgil da prijave sebe nego klub kada vidi da igrač hoće da ide ili ako agent igrača ili agencija koja ima prava za igrača non stop traži da se igrač stavi na transfer listu.
                        Ni jedan menadžer ne sme da priča sa igračem dok klub ne da dozvolu za to.Znači svi ti transferi idu po redosledu menadžer ili čovek koji je zadužen za transfere priča sa upravom kluba čiji je igrač,ako klub da zeleno svetlo oni smeju da se dogovaraju sa igračem kako hoće.E sad Klopara je zo zaobišao i obraćao se direktno fudbaleru i Sautempton je to nekako izvalio i zato je izbila cela ta frka.

                        I ono da se ne lažemo dosta trenera danas zaobilaze to pravilo tako što pričaju sa agentom kluba pravi slučaj za to je Murinjo i Mendes koji su kao dva rođena brata i pri tom su muljatori i jedan i drugi i bukvalno ne možeš da ih izvališ U Kloparinom slučaju se neko lanuo i ocinkario ili je cela ta priča bila previše ofirna pa su ovi izvalili
                        Znaci igrac kad zatrazi transfer, klub zna da je tapping u pitanju i da klub u koji zeli da ode treba da tuzi ili sta god?

                        Ovaj redosled aktivnosti, postoji samo u football manageru i nigde vise. Wenger isto ovo radi, ali to se drzi u tajnosti.
                        Na kraju krajeva, sve dok nemaju dokaze ovo ce ostati samo na prici. A s obzirom da Liverpul ima nesposobne ljude u klubu, ne bi ni bila velika steta da se dobije ban.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Znaci igrac kad zatrazi transfer, klub zna da je tapping u pitanju i da klub u koji zeli da ode treba da tuzi ili sta god?

                          Ovaj redosled aktivnosti, postoji samo u football manageru i nigde vise. Wenger isto ovo radi, ali to se drzi u tajnosti.
                          Na kraju krajeva, sve dok nemaju dokaze ovo ce ostati samo na prici. A s obzirom da Liverpul ima nesposobne ljude u klubu, ne bi ni bila velika steta da se dobije ban.
                          I ti sad ideš iz krajnosti u krajnost jbt.Raspitaj se malo po internetu pročitaj pravila transfera pa ćeš videti,ovaj komentar da ovo postoji samo u FM-u mi je najjači i ne znam dal se sprdaš ili si ozbiljan.

                          Ti kad potpišeš profesionalni ugovor sa nekim klubom ti se obavezuješ da si igrač tog kluba i da nećeš ulaziti u pregovore sa drugim klubom,ovo ti govorim iz ličnog primera,i imaš pod obrazac ako ti ugovor ističe za manje od 6 meseci onda imaš pravo zato što je taj period neka vrsta tranzicije.Na šta bi ličilo kada bi sad ti potpisao za Liverpul i imao pravo da pričaš sa kojim menadžerom ili klubom ti hoćeš.Prosto stvari nisu takve kakve ti misliš da jesu.Kada potpišeš ugovor sa klubom ti si njihova svojina i tu nema diskusije.

                          Naravno ljudi to krše i lagano je kršiti tojest teško je naći dokaze ali eto nekad se neko zezne i nagrabusi.Nagrabusili su i Real i Barsa i Atletiko pa su pili banove.
                          Last edited by Lord Gangarić; 11-07-17, 10:09.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ugovor je jedno, a praksa je drugo.
                            Barsa, Real i Atletiko mislim da su pili banove za nesto drugo, ispravi me ako gresim.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ma pili su za sve i svašta brate od nelegalnog dovođena Latinosa do pranja para oni muljaju najviše i to svi znaju ali jbg šta ćeš.Kako sam ja skontao ovu proču za Dijka nekoliko klubova je poslalo ponude i ovi su sve odbili,onda je on počeo da forsira priču da želi da ide u Liverpul i verovatno je nekome u svlačionici rekao da se čuo sa Klopom i taj neko ga je ocinkario.Ali opet bez dokaza ne mogu ništa mogu samo da izvise za taj jedan transfer.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X