Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • A brate nek kazne vise i gotova stvar. Mada mislim da ce najvise Liver stradati, ali jbg, Klop ga reprezentuje.

      Comment


      • Onda ce morati sve klubove da kazne. Uostalom s VVDom je na kraju ispalo da nije bilo nista. A ovaj lik cesto ume netacne informacije da siri, tako da je ovo glupost cista i od toga nista biti nece iako bi neko ovde voleo.
        Last edited by Brian McShtull; 07-07-17, 13:08.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Kako nista, Liverpul se zvanicnio izvinio i zavrsio interesovanje oko igarca, ako ponovo probaju Sautempton ce ih sudski goniti i ceka ih ban. Nije to nista, e sad da to svi rade rade, ali zasto svi imaju dokaze oko Klopa je pravo pitanje. Znaci oni ili pucaju iz coraka ili stvarno imaju dokaze, ali druge ne optuzuju na ovaj nacin, samo Klopa.

          Danas je doslo da Keita ostaje jos ovu sezonu, a onda sledece ima klauzulu od 57 miliona funti. Spreman je da ostane, ali nece potpisivati novi ugovor. Ista prica i sa Forsbergom.
          sigpic

          Comment


          • "The Premier League looked at Southampton’s complaint and they asked Liverpool for their version of events but they did not launch a formal investigation. It was believed Southampton had the evidence to incriminate Liverpool but, in the weeks that have followed the complaint, they have not put it forward."

            Pa zasto nisu tuzili, ako imaju dokaze, ne znam zasto bi cekali da Liverpul proba ponovo sa Virgilom da bi tuzili. Sto znaci da je to izmisljena prica, a ovo s Lajpcigom niko nista nije preneo, osim tog lika koji voli da izmislja price.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pa nisu jer im ostaje igrac, ako ponovo proba Liverpul ovog ljeta tuzice. Odma se znalo da nece tuziti, pa to je jos onog dana receno, mogu ali nece, priprijetili su, ovi se izvinili, otisli od VVDa i to je to. Svi zadovoljni.
              sigpic

              Comment


              • Pa videcemo gde ce zavrsiti Virgil na kraju ovog roka, i da li ce Liverpul biti kaznjen.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nema logike da Liverpul izbaca zvanicno izvinjenje ako nije kriv. Znaci ovi nemaju nista, isli na foru i Liverpul brze bolje progutao tu foru. Znaci da su krivi i da ne zele kaznu, zato su to i odradili. I to je ok. To nije krivica kluba, vec Klopa. Menadzer ne smije da bude u kontaktu sa igracima iz drugih klubova, zvanicno ne smije. E sad oni su cesto u kontaktu sa drugim igracima ali kako imaju dokaze za njega je vec na njemu. Niko nije kriv sto VVD nije u Liverpulu bez Klop.

                  AKo ga dovede Liverpul do kraja ljeta onda ce siguran sam Sautempton tuziti Liverpul i izdejstvovati neku kaznu, kakvu vidjecemo. Ako je Sautepmton to odradio bez ijednog dokaza, a Liverpul progutao mamac istog trenutka onda jbg, zajebali su ih zestoko. ALi i dalje ne moraju nista da prihvate za VVDa jer nema klauzulu.

                  Ipak zvanicno saopstenje je vise nego jasno, oni vise nece juriti VVDa. To nisu nikakvi novinari, nikakvi insajderi, vec klub zvanicno izbacio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Menadzer nekog kluba moze da nazove i da rwzgovara sa bilo kojim fudbalerom na planeti, ono sto ne smije da radi jeste da ga tapira i razgovara o potencijalnom transferu, osim ako igrac sam nema dozvolu kluba da razgovara o tome.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Aha znaci njih je neko prisluskivao, i cuo o cemu oni pricaju?
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Da, oko transfera, na to sam mislio. E sad mnogi i to rade ali je ovdje glavno pitanje zasto i kako ima neko dokaze oko Klopa? Igraci ga prodaju s kojima prica oko transfera? To je jedino logicno da ga jbs
                        sigpic

                        Comment


                        • Da je doslo do procesa, morale bi se izjave pod zakletvom davati.

                          Krivokletstvo nosi 5 godina zatvora ako se ne varam.

                          Sta bi van Dajk rekao kad bi ga pitali da li vas je Klopp provbao ubijediti da predjete u Liverpool?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ma ja mislim da su Sveci nahvatali na foru. Klasičan blef koji je prošao. Liverpul nije smeo da se kocka i to je to. Izvinjenje samo po sebi govori da su krivi. Ali mislim da nemaju nikakve dokaze...

                            Što se tiče Keite, mislim da se čelnicima Lapjciga smučilo što ih smaraju, pa su se poneli Van Dajkovim primerom. To mi deluje najlogčiniji sled događaja. Ili je jednostavno izmišljena priča, kao što je bilo sa Solankeom odmah posle Van Dajka. Slična priča i na kraju ništa...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mozda Soton ima ekipu informaticara(hakera), koji su sposobni sa udaljenosti da prisluskuju razgovore i citaju podatke s mobilnih uredjaja.
                              Jer nema logike da je Virgil nesto rekao, a hoce da predje u Liverpul. I jos kuka stalno po twu.
                              Last edited by Brian McShtull; 07-07-17, 14:22.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Upecali smo se na blef...

                                Keita deluje sve dalje i dalje. Nelogično mi je da nemamo nikakve alternative. Morali su praviti neki B plan. Previše mi ovo mirno deluje, prosto nemoguće, tako da mi se čini da nekoga završavamo u tišini.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X