Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    Već se duže vreme spominje Robertson iz Hala da zameni Morena na klupi
    Ja sam iskreno očekivao da će se tu dovesti neko proveren ali izgleda ništa od toga za sada.
    Pravo da ti kažem i ja sam očekivao, ali izgleda Klopp zaljubljen u Milnera...

    Ja i volim što će konkurencija da bude bolja, više se trude igrači. Kad se samo setim klupe u prošloj sezoni, dođe mi da plačem.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Odbranu komplet menjati na celu sa Minjoleom i onom prevarom od golmana i vanbracnim sinom Klopa Kariusom. Ostaviti samo Bertranda i Milnera da bude back-up. Napad i sredina su kvalitetni, eventualno jos nekog u sredini dovesti da zameni onog nesretnika Dzana, mada moze i Grujan upasti tu ako ga zaobidju povrede.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ko je taj Bertrand? Sta fali Matipu?
        Za ovo ostalo se manje vise slazem, za golmane najvise.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ko je taj Bertrand? Sta fali Matipu?
          Za ovo ostalo se manje vise slazem, za golmane najvise.
          Na Klajna sam mislio izvini.
          Zaboravih na Matipa, eto moze ostati i on, nije los ali moze to bolje.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Потцењујете Мињолеа, следеће године ће бити пријатно изненађење. Без њега не би били четврти прошле сезоне.

            Comment


            • Ja bi bio presrećan da me on razuveri i da pokaže da može na duže staze da bude pouzdan. Pokazao je znake da može. Greške svi prave i očekujem da će ih biti, ali po meni je važnije da posle prve greške totalno ne pukne i počne redovno da ih pravi. Pošto je takav golman. Mora psihički da sazri. Dajem mu polusezonu, a verujem i Klopp.

              Naby Keita is keen to move to Merseyside and has been offered a £130,000-a-week contract by Liverpool. (Paul Joyce)
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kutinju stavljen price tag na €100m. Ako dovodjenje Nabya i Virgila, znaci da ce Kutinjo da ode onda bolje da se ne dovode uopste.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ma ne verujem. Ne bi se konačno ovoliko pričalo o dobrim pojačanjima i parama...i sad da prodamo najboljeg igrača...ne ide mi to nekako.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Da ne zele da ga prodaju stavili bi 150m, ovako je vrlo moguce da dodje Barsa i plati £87m.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Zar Barsa ne ide po Veratija? Da im ne bude mnogo i on i Cou?

                      Ne znam stvarno, ali mi ne deluje da će Klopp tako lako da ga pusti...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Zar Barsa ne ide po Veratija? Da im ne bude mnogo i on i Cou?

                          Ne znam stvarno, ali mi ne deluje da će Klopp tako lako da ga pusti...
                          Иду по обојицу. Кутињо би мењао Инијесту, а Верати би играо уместо Ракитића вероватно.

                          Comment


                          • Da im nije mnogo dva pojačanja po 100 miliona u jednom prelaznom?

                            Što se mene lično tiče, ne bih voleo Rika da dovedemo. Nije neki poseban apgrejd u odnosu na Migsa. Može svašta da odbrani, ali ume i glupe greške da pravi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ako nama nije mnogo da platimo £140m za Virgila/Nabya, sto bi za Barsu bilo da plati £180m za Kutinja/Veratija.
                              Last edited by Brian McShtull; 03-07-17, 11:37.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Kako god, ne deluje mi da će se to desiti ovo leto. Neko drugo možda, ali ovo ne. Klub konačno pokazuje znake napredovanja i želje da budemo u vrhu i da odjednom proda najboljeg igrača... Tek je potpisao ugovor, klubu ne trebaju nešto posebno pare. Zna se da se mogu uzeti iste pare i za godinu, dve. Jedino ako on sam baš insistira, ali opet verujem da Klopp može da ga ubedi da ostane još.

                                Nekako mi to ne ide, ne znam. To bi bukvalno bilo jedan korak napred, dva unazad. Što ti napisa, dzaba ti i Keita i Van Dajk ako prodamo najboljeg igrača...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X