Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne sporim da je Tobi u top 5 stopera u ligi al mi je jako nezgodno da procenim njegov pravi kvalitet jer ispred sebe ima 6 igraca koji su defanzivno najorganizovanija jedinica u ligi.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Subjektivni ste.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • BREAKING: Liverpool are ready to make a club-record bid for Naby Keïta. (Paul Joyce)
        Kažu da je dogovorena plata, dužina ugovora sa Keitom i da se čeka samo da se klubovi dogovore oko visine transfera.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Strasan igrac, vredi za njega dati ogromne pare. Plus je mlad, ili ce ostati dugo ili ce te povratiti ulozen novac prodajom.

          Comment


          • Polako, mi smo i sa Virgilom maltene zavrsili personal terms pa nas zajebavaju. Dok se ne slika ja se ne uzbudjavam previse.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Делује да ћемо хтети после Салаха само још 2 играча. Интересантно..

              Comment


              • Dobro, i sa Salahom je bila ista priča, pa vidimo kako se završilo...

                Za napadača mi je jasno da nećemo nikoga dovoditi, ali izgleda da Klopp baš veruje Milneru, što sam i očekivao. Sigurno da mora doći neka rotacija, tako da uz Salaha, Keitu i štopera očekujem i levog beka i da završimo prelazni.

                Golman u januaru, ako Minjole upropasti priliku koju mu Klopp daje.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Делује да ћемо хтети после Салаха само још 2 играча. Интересантно..
                  Ako ta 2 igraca budu Virgil i Naby ja prezadovoljan.
                  Ali kako stvari stoje i jednog ako dovedemo bice super.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • За Вирџила немам представу никакву, али мислим да ће Кеита доћи.

                    Comment


                    • Hah, ako dođu ta 3 igrača, Salah - Keita - Virgil + rotacija levi bek, za mene savršen prelazni rok!

                      Da Staridz ostane koliko toliko zdrav sledeće sezone i ništa više ne treba.

                      Migsa ćemo videti kad počne sezona.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Virgil je meta broj 1, samo je pitanje vremena kada ce doci. A Keita je danas prvi put ozbiljnije u prici, ali ja ne vidim zasto bi ga Lajpcig uopste prodavao, pare im nisu problem, igraju LS.
                        Opet kazem, Naby nam vise treba od Virgila.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Već se duže vreme spominje Robertson iz Hala da zameni Morena na klupi
                          Ja sam iskreno očekivao da će se tu dovesti neko proveren ali izgleda ništa od toga za sada.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Liverpool will not prioritise Keita over Alex Oxlade-Chamberlain, and hope to acquire both players. (Source - Liverpool Echo)


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Ако дође Наби, биће велика конкуренција на средини терена. Хендо, Кеита, Вајналдум, Лалана, Кутињо, Џан па чак и Грујић, Ејариа.. Можда Лалану врати на крило

                              Comment


                              • Pa od svih igraca koje si nabrojao samo trojica su veznjaci, a dvojica mogu da igraju DM-a(Hendo i Naby). Ovi ostali su svi imali free role, Ejariu i Grujica ne racunam uopste nisu oni ni blizu prvom timu. Znaci imas samo 2 igraca na toj poziciji, s tim sto je Hendo cesto povredjen. Ali ponavljam losi su ovo izvori, i daleko je ovaj transfer od gotovog za sad.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X