Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Jax, Klopp veruje Milneru kao bratu rođenom. Ako i bude dolazio levi bek, mislim da će biti neka rotacija Milneru, ništa više.

    Znači i posle onog fijaska ne odustajemo od Virgila? Samo zbog toga ćemo morati jedno 20 miliona više da damo...
    Nije valjda da ce i dalje Milner igrati beka Gotivim ga ali stvarno je ovo dovodjenje beka pod moranje.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • RB Leipzig have put an €80m pricetag on Naby #Keita [emoji1119]. (Bild) #rbl #lfc



      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • To ti je ono kad imaš para, imaš LŠ i ne prodaje ti se igrač. Ali eto, ako su već zagrizli, može za 80 miliona..
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Nije valjda da ce i dalje Milner igrati beka Gotivim ga ali stvarno je ovo dovodjenje beka pod moranje.
          Ja mislim da hoće. Mnogo ga gotivi Klopp i ne verujem da će ga menjati. Samo će dovesti neku rotaciju, a šutnuće Morena.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Bar tog Klišija jer sa njim znas na cemu si. Onaj mali iz Fulhama je preofanzivan
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Zola sta bi ti pre Virgila za 70m ili Koulibalya za 40m?

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Meni je taj Kulibali bas prosek.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Kante 30 miliona, Keita 80, a vazi. Pa ni Radja ne kosta toliko. Za duplo manje je Vidal otisao u Bajern iz Juventusa u onim godinama i onakvoj formi. Stvarno vise ne znaju dje udaraju niti ima ikakvog smisla sve ovo. Veratija bi Barsa da uzme za 80 miliona, a deriste sa jednom sezonom u nogama toliko kosta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Zola sta bi ti pre Virgila za 70m ili Koulibalya za 40m?

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Kakav Kulibali, ja njega ne bih uopšte. Bici je napisao ispod bukvalno ono što i ja mislim o njemu. Ali ako ćemo da dajemo 40 miliona za njega, dodao bih ladno još 30 i uzeo Virgila.

                      Ma neće Lajpcig da prodaje Keitu, nego ovako lupe cifru koju znaju da niko neće platiti. Ili još bolje, nađe se neka budala koja će dati tolike pare...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Zato cemo mi i da damo 70m za Virgila i kraj price. Jednostavno boljeg stopera trenutno ne mozes da dovedes. Plus je u najboljim godinama, i hoce da igra za Liverpul. Keita je isto realan, nije potpisao ugovor, ako hoce da uzmu neke pare prodace ga sad.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Nije njima toliko do para. Debitanti u LŠ, klub koji raste, ne vidim zašto bi ga prodavali. Pogotovo zato što im je važna karika u timu. Ne možemo dati 150 miliona na Virgila i Keitu, ne bi bilo realno, a ne bih to ni voleo. Ako Junajted uzme Matića, ja bih na prvu kupio Fabinja, bez razmišljanja...

                          Liverpool aren’t actively looking to sell Daniel Sturridge this summer & he hasn’t said at any point that he wants to leave. (James Pearce)
                          Inače, još jedan dokaz da nam špic neće doći. Ne verujem da bi on ostao u klubu da bude 3. opcija da neko dolazi...


                          p.s.

                          Last edited by z0La; 26-06-17, 15:44.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Zasto ne mozemo da damo 150m(ustvari £140m)?
                            Ako bi kojim slucajem dosli Naby i Virgil mi automatski postajemo konkurenti za titulu. Samo nam ostaje golman pod znakom pitanja i levi bek(kojeg je Milner sasvim solidno izneo prosle sezone).
                            Ako prodamo ove koje prodajemo, dobicemo za njih 60,70m bez Staridza. (Sakho, Markovic, Moreno, Ojo?...)
                            I onda ti Naby i Virgil ispadnu 90m.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nismo jednostavno klub koji daje tolike pare na 2 igrača, to znaš i ti jbga. Mogu da vidim Virgila, jer je Klopp baš zaigrizao, ali obojicu za te pare jednostavno ne vidim.

                              A iskreno, dati 80 miliona za Keitu je po meni baš mnogo. To mu dođe duplo otprilike. Dodaj 20 miliona na to i kradi Veratija Barsi kad smo već u ludačkim ciframa...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne mozes tako da gledas, Verati mozda ne bi ni hteo da igra u Liverpulu.
                                Virgil i Naby zele obojica da igraju u Liverpulu.
                                Ovo je sad biti ili ne biti, ocemo li ostati midtable tim ili cemo biti konkurenti za trofeje.
                                Uostalom pre roka se pominjala cifra od 200m, a ovi transferi se uklapaju u tu cifru. Ne znam sta je problem da se potrosi, igraci koji nam trebaju na pozicijama koje nam trebaju i plus zele da igraju kod nas ne propusta se ovakva prilika.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X