Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ni ja ne kapiram sto se bune.
    Само се Пиксар буни, он би дао за Ван Дајка 100м, али не би Салаха за 40,

    Originally posted by Casiraghi View Post
    Samo nek dodje Mo, jos stoper i vezni pa je to vec nesto ozbiljno. Levi bek jbg, Klop i Milner su u vezi.
    Е када би дошао Менди, а Милнер да буде бек-ап, то би већ брутално било.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ljudi uopste nije previse para na Salaha...sasvim realna cijena
      Proto kaze da masi sve zivo, a Vladan da mu je realizacija najgora na svetu. Ja kalco ne pratim, pa nisam bas upucen. Ali na osnovu ovih komentara, bacenih 45-50miliona.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nagledao sam se Rome i ne podcjenjujem nicije misljenje samo cu dati svoje...

        - 25 golova i 17 asistencija u dvije sezone samo Serija A
        - Dzeko dao milion golova,a Mo mu je namjestio barem pola
        - sto se tice godina tek mu ide najbolje,a vec je iskusan relativno
        - Bog samo zna sta je prilika iskreirao za sebe i za druge i istina je da promasi katastrofa nekad,ali sve se to moze popraviti kad imas tako potentnog igraca

        Ovaj igrac ima mane,ali reci da su bacene pare i da je nesto aman preplacen nije tacno...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Mislim da bi Salah legao Klopu ko budali samar, pravi igrac za njega.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Proto kaze da masi sve zivo, a Vladan da mu je realizacija najgora na svetu. Ja kalco ne pratim, pa nisam bas upucen. Ali na osnovu ovih komentara, bacenih 45-50miliona.
            Samo si ovo zaboravio

            ali ce ulaziti u sanse kao blesav i praviti ogromnu razliku.
            Ono i Suarez je imao najgoru realizaciju na svijetu, Berba isto, pa su bili i najbolji strijelci lige, to se da ispeglati
            sigpic

            Comment


            • Ajde molim vas, pa da ga je Junajted ganjao, kostao bi 65 miliona.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Само се Пиксар буни, он би дао за Ван Дајка 100м, али не би Салаха за 40.
                Ma ne bunim se ja, boli mene uvo nisu moje pare. Ali cemo posle ovoga svakog iole krstenog igraca placati 50+mil.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Ma ne bunim se ja, boli mene uvo nisu moje pare. Ali cemo posle ovoga svakog iole krstenog igraca placati 50+mil.
                  Tako je svim klubovima u danasnje vreme, ludo vreme doslo, a za to je ponajmanje kriv Liverpool i slicni.

                  Comment


                  • Odlično pojačanje! Ne znam kako možemo jeftinije da dovedemo igrača koji je prošle sezone imao 19 golova i 15 asistencija. Ako prosek sa prosečnom sezonom košta 30 miliona...

                    Nek ima pola od ovoga kod nas sledeće sezone i ja zadovoljan.

                    Što se tiče Keite, mislim da teško može nešto tu da se uradi. Nadam se da Kloppara ima neku zamenu spremnu.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Jel to znaci da ce Mane da predje na levu stranu?
                      sigpic

                      Comment


                      • Postoji više opcija kako će Klopp da ih uklopi, teško je sad uopšte i pretpostaviti. Možda čak i formaciju promenimo. Drago mi je da će Cou da pređe u sredinu. Mane i Salah po bokovima dok ih on hrani loptama....zvuči stvarno odlično.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Rotirace njih dvojica u toku meca. Mane je i do sada nonstop menjao strane. U Liverpulu svi ispred stopera imaju free role.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Postoji više opcija kako će Klopp da ih uklopi, teško je sad uopšte i pretpostaviti. Možda čak i formaciju promenimo. Drago mi je da će Cou da pređe u sredinu. Mane i Salah po bokovima dok ih on hrani loptama....zvuči stvarno odlično.
                            Još ako bi se doveo WC veznjak, i da Firminjo bude ozbiljan tokom cijele sezone.. Imamo ozbiljnu ekipu.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Nije njo nego no, ne znam gde vidis to J u Firmino.
                              Daj neki primer dostupnog WC veznjaka.
                              A stoper i golman i levi bek nam ne trebaju?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Nije njo nego no, ne znam gde vidis to J u Firmino.
                                Daj neki primer dostupnog WC veznjaka.
                                A stoper i golman i levi bek nam ne trebaju?
                                Navika kod Brazilaca, i ostalo mi.

                                Dostupan je svako kad se plati, možda pokušati sa Hamšikom. Eventualno Naingolanom. Da se pojačamo na sve tri pomenute pozicije, manje bi nam vrijedilo od kvalitetnog veznjaka.
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X