Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste li vi zadovoljni sa Salahom kao pojačanjem? Da li ga Klop dovodi kao rotaciju ili ga vidi u prvih 11?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

    Comment


    • Naravno, strašan igrač. Ali sva priča pada u vodu ne dovede li se WC veznjak.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Jeste li vi zadovoljni sa Salahom kao pojačanjem? Da li ga Klop dovodi kao rotaciju ili ga vidi u prvih 11?

        Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
        Ja sam zadovoljan, bas tip igraca koji Klopu odgovara. Sad tu Klop moze kombinovati s njim i Maneom na desnom i levom krilu, ali s obzirom na tempo i da sad igramo LS, cas ce biti u prvih 11 cas nece, bice povreda sigurno.

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Jeste li vi zadovoljni sa Salahom kao pojačanjem? Da li ga Klop dovodi kao rotaciju ili ga vidi u prvih 11?

          Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
          Mane i on ce biti po krilima, Kutinjo se vraca u vezni i samo je pitanje ko ce biti izmedju njih dvojice Firmino ili neko treci. Ovako na papiru izgleda prebrzo i premocno, sto nista ne mora da znaci, pitanje da li ce i doci na kraju...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Comment


            • Što se mene tiče, zadovoljan sam sa rasporedom. Posebno sa decembrom, kad nas čeka najviše utakmica. 4 lepe tekme kući, a ni gostovanja (osim Arsenala) nisu loša. Nekako su nam "teški" protivnici dobro i balansirano raspoređeni. U svakom mesecu po jedan iz top5(osim oktobra gde su 2).

              Ali opet, biće raznih pomeranja u toku sezone...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jel zna neko gde bi mogao uzeti dres LFC za sad narednu sezonu, a da ne bude neka losa kopija?

                Comment


                • Dobar je Salah za kontre, ali protiv postavljenih odbrana je očajan. Ne pamtim kad je uradio nešto na nekoj bitnijoj utakmici. Strašno nervira njegova loša kontrola lopte. Čas ćete ga veličati, čas ćete čupati kosu. Bar sam ja tako.

                  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                  Comment


                  • Uzmi preko neta, mislim da je to jedini nacin. Nigde po evropi neces naci NB radnju u kojoj prodaju dres.


                    U inat sad ne bih dao Romi vise od 30mil€, pa nek se slikaju kad su ovakvi cigani. Svakako moraju toliko da inkasiraju od prodaje do kraja juna. A za Salaha ne bih davao vise od 30mil, iako mi je super igrac, mora da se stane na put ovom ucenenjivanju pa makar ne doveli nijednog igraca ovaj rok.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Cigane se vise ovi u komitetu. Svaki put par miliona fali i nece da daju. Nije da se daje 10-20 miliona vise.

                      Comment


                      • IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Nije frka, ali što se više rasteže, veća šansa da će neko uleteti i uzeti ga. Pa tako smo ga izgubili i prvi put. Tako gubimo igrače...razvlačimo i "pregovaramo", dok ne uleti drugi klub i da 3-4 miliona više i pokupi igrača...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Bolje da ga uzmu, nego da placamo onoliko koliko se njima digne.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Tržište je otišlo pa otišlo u q. Tako da plaćali njega ili nekog drugog igrača, isto nam se hvata. Koliko Roma traži za njega, mrzi me sad da tražim... 35 miliona? To po meni nije mnogo za njega...ako se uzme u obzir današnje stanje...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ako sad budemo popustili, drkace nas ovako za svaki transfer. Mora ostro i odlucno, da se zna sta moze da se preplati a sta ne, Salah nije toliko bitan sraf da bi se placao vise od onoga sto vredi. Virgila bih naprimer platio i 60,70(iako realno ne vredi vise od 40mil, mi boljeg stopera od njega ne mozemo da nadjemo).
                                Last edited by Brian McShtull; 14-06-17, 21:51.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X