Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I jedan i drugi su nam baš neophodni. Ne možemo ostati na Matip-Lovren. Mislim, ne deluju oni zajedno loše, ali baš često se povređuju.

    Za Aubu ne pratim situaciju, ko ga hoće...ima sad mnogo naftaša. PSG?

    A npr. kad bi Benzema postao dostupan? Sve više se priča da su nezadovoljni sa njim, a i možda dovode ovog klinca iz Monaka... Morata?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Lakazet je jedina realna opcija od svih tih imena.
      A evo i zasto.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Moj idealan prelazni rok bi bio... Van Dajk - Keita - Costa/Salah - Lakazet. Što se tiče levog beka, nisam pratio tržište nešto posebno, pa neam neko ime. Ja bi uzeo OX-a ako je ne više od 20 miliona. Koristan igrač, može da pokrije i krilo i sredinu u nekoj rotaciji.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Moj idealan prelazni rok bi bio... Van Dajk - Keita - Costa/Salah - Lakazet. Što se tiče levog beka, nisam pratio tržište nešto posebno, pa neam neko ime. Ja bi uzeo OX-a ako je ne više od 20 miliona. Koristan igrač, može da pokrije i krilo i sredinu u nekoj rotaciji.
          To bi bila strasna ekipa i po meni idealan prelazni. Naravno vise bih volio Kostu nego Salaha. Pokusati jos ugrabiti nekog lijevog beka i odlicno. Ali pitanje je koliko je to sve realno

          Comment


          • Nigde se ne spominje Kosta, a Salahov agent navodno pregovora s ljudima iz Liverpula u Londonu trenutno. I izgleda ce on biti sledece pojacanje posle Dominica. Pominje se cifra od £36mil.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Jeste li vi gledali Salaha uopste? Covjek pravi nenormalnu razliku, ako rijesi zavrsnicu bice jedan od najboljih na svijetu.
              sigpic

              Comment


              • 19golova 15asistencija, ove sezone.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Jeste li vi gledali Salaha uopste? Covjek pravi nenormalnu razliku, ako rijesi zavrsnicu bice jedan od najboljih na svijetu.
                  Gledao sam Romu par puta samo, ali ono sto sam video od Salaha je bas iznenadjujuce, ubijace u Klopovom sistemu.
                  Mislim nije on toliko sansi ni dobijao u Chelskiju, pa se tek sad dokazao, a i u Fiorentini je dobro igrao.
                  Last edited by Scouser; 31-05-17, 21:08.

                  Comment


                  • Zato i napisah Costa/Salah, jer mislim da bilo ko od njih 2 da dođe, pokidaće. Brz kao munja, nisko težište, ima dribling. Jedino loše je što u januaru gubimo i njega i Mane-a na AKN-u.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • 2019. je sledeci AKN, to bar nece biti problem sledece sezone.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ja sam mislio da je to svaki januar... Odlično!

                        Nije još ni jun došao, a već je uveliko krenula transfer ludnica...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Salah ce da legne Klopu ko budali samar.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Кад се присетим да је Салах требао да потпише за нас пре неколико година, па нам га Челси узео испред носа..штета

                            Comment


                            • Last edited by Brian McShtull; 01-06-17, 19:38.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mo Salah !? Wow, Wow i Wow plus je ovo smesna cena za njega.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X