Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    Mogao bi neko da postavi anketu za igrača godine ovde....., u svakom slučaju ja se slažem sa Luisom
    Pretpostavljam da mislis na sezonu, posto godina tek sto je pocela.
    Mane je najbolji igrac Liverpula, i najbolji igrac ove sezone bez konkurencije. S njim smo mi na drugom nivou skroz, bez njega smo smesni.
    Nadam se da cemo iskoristiti dobro poslovanje s bracom iz Sotona, i zavrsiti Virgila sto pre. A tako isto i platiti sta traze za Keitu, koji je po meni najvaznija meta ovo leto.

    Last edited by Brian McShtull; 28-05-17, 20:41.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Mane definitivno. Meni je krivo što se Cou onda povredio kad je bio u najboljoj formi. Tad je baš kidao...

      Znači i OX dolazi izgleda a? Jedno vreme se pričalo o njemu pa se smirilo, mislio sam da nema ništa od toga. Ox može da bude veoma koristan igrač, i još ako nije skup, može da bude dobro pojačanje.

      Ali Keita da se završava što pre...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ox? Kao Oxlade-Chamberlaine? Ne vjerujem da je toliko prso Klop
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Ox kao:
          Screenshot_2.jpg

          Comment


          • Last edited by Brian McShtull; 30-05-17, 17:09.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Klopp + pare + LŠ....ako to nije dovoljno da uzmemo neke profi igrače, ništa neće biti.

              Čitam nešto da bi Origi mogao da ode u Italiju....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pored toga mozes da biras i ovo, Conte + mnogo vise para + trofeji, Pep + mnogo mnogo vise para + mozda trofeji, Mou + kupanje u parama + trofeji. Izbor je lak, slozices se.


                Edit:
                Ala kenja Jay.

                Comment


                • Prekriži pare...konačno transfer rok u kom će biti brdo para za trošenje. Ne možemo ponuditi kao Junajted i Siti, ali možemo se otvoriti kao nikad do sad. Što se tiče trofeja, nadam se da i mi možemo ponuditi bar *priliku za trofej. I imamo trenera koji može da privuče igrača.

                  Osećam se stvarno optimistično pred leto. Videćemo da li će da bude ispala za par meseci.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Last edited by Brian McShtull; 31-05-17, 08:02.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Van Dijk je prava stvar, zadržati ekipu na okupu i još dodati Graya iz Lestera.
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                        Van Dijk je prava stvar, zadržati ekipu na okupu i još dodati Graya iz Lestera.
                        Nedvoljno, trebaju bar još 3-4 igrača za sledeću sezonu. Pa nećeš valjda da nam klupa opet bude kao prošle sezone? Van Dajk, Keita, špic koji pravi razliku, krilo i može levi bek.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Lijevi bek da, to svakako, ali ovako mi na prvu ne pada na pamet niko. A nisam pobornik Junajtedove politike da se preplaćuju kojekakvi polovnjaci. Bolje ostati sa Jamesom još sezonu.

                          Što se napada tiče, ne bih ništa dirao osim ako možemo dovesti Graya. Ova osovina Firminho, Coutinho, Mane je najbolje što EPL ima. Za uspjeh u LP i titulu nam treba još samo pravi veznjak, nivoa Kroosa, ali mislim da takvu klasu za sad ne možemo dovesti. Ja bih svakako dao ozbiljne minute Grujiću ove sezone.

                          Keita ni pod razno, tu nam treba suhi kvalitet ako već mislimo dovoditi nekoga.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Koji je to spic koji pravi razliku, a da smo mi u mogucnosti da ga dovedemo?

                            Mnogo me nervira ovo oko Nabya i Virgila sto se ovako razvlaci, 1 dan su gotovi drugi dan nema nista od toga. Najbolje i ne korisititi tw.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                              Što se napada tiče, ne bih ništa dirao osim ako možemo dovesti Graya. Ova osovina Firminho, Coutinho, Mane je najbolje što EPL ima. Za uspjeh u LP i titulu nam treba još samo pravi veznjak, nivoa Kroosa, ali mislim da takvu klasu za sad ne možemo dovesti. Ja bih svakako dao ozbiljne minute Grujiću ove sezone.

                              Keita ni pod razno, tu nam treba suhi kvalitet ako već mislimo dovoditi nekoga.
                              Čekaj, ti misliš da taj trio u napadu Cou-Firmino-Mane izvuče 50+ utakmica u sezoni? Šta ćemo kad Mane ode na AKN? Ili ne daj Bože povrede, kojih će svakako biti? Ne možemo ostati u napadu samo sa Staridzom i Origijem kao bekapom, to bi bilo previše neozbiljno. Ova sezona nam je pokazala koliko smo limitirani. Klopp nije naivan da ostavi sve kako je bilo i da se nada da neće biti povreda. U napadu moraju da se dovedu bar 2 igrača (špic i krilo).

                              Što se tiče Gruje, zaslužio je minute, ali ne možeš na njega ozbiljno da računaš u ligi i lš-u. Ne bi to bilo realno.

                              Za Keitu se nikako ne slažem, pa neću uopšte ni da komentarišem.

                              @Pixi

                              Probati umešati se sa Atletikom za Lakazeta ili eventualno Obamejanga. Para imamo, i moramo da trošimo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Koliko god ja gotivio Virgila, nama je mnogo potrebniji Keita. Ali bih bio presrecan i bar jedan od njih dvojice da potpise.

                                Pa ne znam, sve zavisi i sta ce se desiti sa Cholom. Pretpostavljam da ako on ide iz Atletika, da bi Klopp imao prednost u odnosu na njih. A Auba tu nemamo sta da trazimo, protiv naftasa.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X