Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morace nesto da modifikuje. Nema sanse da on ispuni tu kvotu od 27 igraca, koji su za prvi tim.
    S obzirom da odlaze jos neki igraci, morao bi da dovede jos 12,13 igraca za to. Sto nije bas realno.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Jebiga, ce izginu onda.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Pa kazem ti, morace nesto da menja. Ni ove sezone nije funkcionisalo, bez evrope.
        Plus ocekujem da kupove igraju samo klinci, i igraci s klupe.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Jebiga, ce izginu onda.
          Писао сам о томе, ми без Европе смо имали проблеме с повредама и умором играча, па су нам против Стоука стартовали Вудборн и Трент.

          Могу мислити како ће бити с ЛШ..

          Comment


          • Neće to Klopp dopustiti sledeće sezone, nema šanse. Svašta jeste, ali budala nije. Koliko se sećam, imao je povrede i sa Dortmundom, pa je uvek bio dobar u LŠ. Da ne pričam koliko će nam značiti njegovo iskustvo iz LŠ-a. Pogotovo sa timom koji će praktično biti devica u LŠ-u...

            Mora da dovede bar 5 pojačanja, i to kvalitetnih pojačanja, koja će odmah moći da doprinesu. Sve ispod toga neće biti dovoljno...
            Last edited by z0La; 22-05-17, 21:32.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • LS nam apsolutno nista ne znaci ako se ne uradi dobar prelazni rok.Kada kazem dobar prelazni rok ne mislim na eventualni finansijski plus, vec iskljucivo na suvi kvalitet igraca, tako da me razni levi bekovi iz Hal Sitija uopste ne zanimaju.
              Costa, Virgil, Keita, Lacazette, to su imena koja hocu da se pominju i koja hocu da vidim u dresu Liverpula, ali ipak mislim da je u ovom prelaznom roku najvazniji ostanak Kutinja.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Laca izgleda sve dogovorio sa Atleticom.

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Laca izgleda sve dogovorio sa Atleticom.

                  Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                  Изгледа да јесте тако, с обзиром да ће Гризман у Јунајтед.

                  Ништа онда, тражи другога.

                  Comment


                  • Grizman ce u United, ali ima uslov da zeli da igra LS, sto znaci da United mora da osvoji LE ako zele da im dodje. Realno je ocekivati da se sve kockice posloze.

                    Lyon president Jean-Michel Aulas is preparing to sell top scorer Alexandre Lacazette and says the player has a verbal agreement to join Spanish club Atletico Madrid.

                    Comment


                    • Mora prvo da dovede Nabya i Virgila u sledecih 10-15 dana, oni su prioritet. Ako sam ja dobro razumeo Kloppa, kaze da je veci deo posla vec zavrsen, samo da vidimo koji su igraci u pitanju. A ako mu je verovati da ce dovoditi igrace koji ce unaprediti tim, onda su to Naby i Virgil.
                      Treba uleteti u tu pricu s Lakazetom, ne verujem ja da bi on izabrao spaniju pre PLa, ako vec ne ide u Real/Barsu.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Причало се да је готов онај Луан из Бразила, па су онда то Вирџил, Кеита и Луан. Можда је и овај мали Робертсон готов, или Сесењон.

                        Comment


                        • Kasiljas !?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ja obožavam Kasiljasa, ali je ispušena muštikla. Nije to onaj stari Kasiljas, a i često mu se događaju kiksevi. Ne bi to sad bilo nikakvo poboljšanje.

                            Mislim da je sad jasno da će Milner igrati levog beka i sledeće sezone, a da mu traži nekoga ko će ga pokrivati, i da neće tražiti suv kvalitet na toj poziciji. Čisto će dovesti nekoga da može da ga zameni u nekoliko utakmica.

                            Mislimd da sam negde pročitao da je Staridz izjavio da ostaje...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pa on i ako dodje nece biti prvi golman. Ali svakako ce dobro doci njegovo iskustvo, a imace i minuta u kup mecevima. Kontam da ce Karius u LS da brani, a Mignolet PL.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pre bih rekao da će Karijus kupove da brani. Ne bi bilo realno da mu Klopp da LŠ, sad kad smo konačno ušli. Ne verujem da ima toliko poverenje u njega trenutno. Ja iskreno ne bih voleo Karijusa u LŠ, bar ne odmah na početku. Previše je nesiguran.

                                Ako je Klopp već rešio da ne kupuje golmana, ja ne bih tu nikoga dovodio.

                                Špic mene više interesuje. Pogotovo ako Lakazet ide u Atletiko...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X