Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ni poente igrati LS, ako nisi u stanju da izbacis Sevilllu/Napoli.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Da ponovim hiljaditi put, jedva čekam da se sezona završi. Da može nekako sutra da se igra protiv Mildsboro-a, i da završimo više.

      Moraće transferi da se odrade brzo i na početku prelaznog. Znajući Kloppa, verovatno će tako i uraditi. U ovaj prelazni rok ulazimo(ako je verovati pričama) sa najmanje 150 miliona budzeta + liga šampiona + Klopp. Ako to nije dovoljno da privučemo neke top igrače...ne znam šta jeste.

      Ako je istina ovo što se priča za ovog malog iz Hala, to znači da Klopp planira da mu Milner opet bude prvi bek sledeće sezone. Mislim, ne vidim da ovaj Robertson može biti prvi izbor. On mi deluje kao bekap levi bek.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • ¡Si Señor!

        Comment


        • A da li je?

          36 godina, doneo Fejnordu titulu posle nekih 17-18 godina i postigao het trik u presudnoj utakmici i povukao se kao gospodin...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Шта мислите о Кутињу на средини терена?

            Клоп је тако препородио Лалану, а Кутињо играо једну утакмицу и издоминирао. Али ми некако делује дефанзивно слабије, видећемо следеће сезоне то.

            Comment


            • Mislim da je on defanzivno mnogo slabiji od Lallane. I možda najvažnije, nije mu nešto work rate. To mi je ključno na toj poziciji. Lallana je mašina, trči nonstop. A ako mi veruješ, ne pamtim tekmu kad Cou nije crkao već do 75og minuta.

              Pozitivno je što bi dobili prilično na kreativnosti i što može da izmisli pas.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pa ja mislim da Kutinjov kvalitet jos vise dolazi do izrazaja na sredini terena s tim sto bi morao da se pravi dijamant na sredini protiv jacih ekipa, sto bi znacilo samo 2 isturena igraca u napadu. Sa trojicom isturenih bi bilo previse promaje i svaka iole ozbiljna ekipa bi to iskoristila, tako da, za tu formaciju je potreban rasan spic koji redovno reseta i npr Mane koji ima odlicnu zavrsnicu, da bude second striker. To je moje misljenje, ne mozes da poveris Kutinju bilo kakvu defanzivnu ulogu, ali njegova vizija slobodnog prostora i njegova tehnika suta i pasa mogu da budu vise iskoriscene ako je pozicioniran ka sredini terena.

                Comment


                • Danny Ward odbranio 2 penala sinoc i odveo Huddersfield u finale. A i celu sezonu je odlicno branio, pre bih njega vratio kao drugog golmana umesto Kariusa

                  Comment


                  • Evo opet da ponovim kao brat Brajko. S Minjoleom ni mikimaus kup necemo osvojiti.
                    Njega treba proterati iz kluba, sa sve onim idiotom od trenera golmana. A Kariusu lepo dati sansu, bar je lep momak i izgleda inteligentnije ako nista.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Да није Мињолеа, ми топ4 не бисмо видели

                      Клоп је нахвалио тренера голмана када је дошао, тај неће нигде ићи.

                      Comment


                      • Minjole je mnogo napredovao u poslednje vreme. Donosi pametnije odluke, sigurniji je u vazdusnim duelima, bolje komanduje u sesnaestercu, bolje se pozicionira. To su godinama bile njegove mane ali cini se da to otklanja i postaje vrhunski golman, bar tako izgleda od pocetka 2017. Sacuvao je mnogo vaznih bodova u drugoj polovini sezone. Ako uzmemo u obzir njegove nenormalne reflekse, odlican osecaj za izlazenje na igraca, dobru tehniku postavljanja, nesavladivost sa vece udaljenosti, kao i formu u kojoj se nalazi, sve ukazuje na to da momak postaje top golman. Izgleda da mu je bilo potrebno da mu neko prodrma stolicu, a to je uradio Karius koji je u onih nekoliko utakmica izgledao kao golman iz druge lige. Nikako Karius pre Minjolea.

                        Comment


                        • Salah 50 milki.

                          Liverpool reportedly approached Roma for Mohamed Salah, but the Giallorossi are refusing to sell for less than €50m.

                          According to calciomercato.com, Jurgen Klopp has set his sights on the Egypt international and asked for his availability.

                          New Roma sporting director Monchi replied that the price-tag was €50m and could not be negotiated down.

                          Salah turns 25 next month and was signed from Chelsea for a total of €20m.

                          This season he has scored 17 goals and provided 15 assists in 39 competitive games for the club.

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • I ja bi voleo novog golmana, jednostavno ne verujem Migsu(daj Bože da mi pokaže da grešim) . Ali opet kapiram Kloppa. Imaš golmana koji je branio faktički bez greške duži vremenski period, spasao nas više puta i normalno da ćeš mu dati šansu za sledeću sezonu. Koliko nam je falilo da nas golman izvuče u nekim tekmama. Ne pamtim kad sam to mogao da kažem..."golman nam izvukao utakmicu"... o.O

                              Što se tiče Cou-a, lično bih voleo više da ga gledam u napadu nego na sredini. Doprinosio bi on i na sredini, ali nekako ga vidim više na tom AML-u. Često on ulazi u sredinu i ovako. Mislim da čak i više vremena provodi na sredini nego na boku.A i tu je Lallana da poveže šta treba.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X