Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Vrhunski dresovi! Mnogo mi se sviđaju...

    Evo još nekih sličica...



    Spoiler


    Jedan od najlepših dresova ikada!

    Comment






    • Kakav tim očekujete? Ja mislim da će Origi zardžati mesto u prvih 11 i da će Staridz opet sa klupe da uđe. Lallana upada u prvih 11. Najveće pitanje da li je Cou spreman. Ne bih voleo da vidim Lallanu tamo levo u napadu, potreban nam je na sredini...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ma vreme je za Staridza.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ne verujem...nešto sam juče čitao šta je Klopp izjavio i rekao je da je Staridz veoma bitan, bla bla, ali da za sad nije 100% spreman, i da je ipak najbolje da ulazi sa klupe. Mislim da će ovu tekmu presedeti na klupi, ali za WH ili za poslednju sasvim moguće da će biti u prvih 11.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ko leti onda iz sredine Vini, Emre ili Lukas
            Verovatno Vini (to je opcija samo ako je Kutinjo spreman)
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Ništa se nije promenilo, Lalana na klupi
              ¡Si Señor!

              Comment




              • Možda je ipak mnogo bilo očekivati da Lallana igra u prvih 11. Ipak je ušao i izašao u prošloj tekmi...

                Cou...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pa sve ok, velika je stvar kada imaš Lalanu i Staridža bar na klupi.....
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Svidjaju mi se ovi procenti, Hillary je bila na 98% za predsjednika na dan izbora
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma ovom utakmicom je top 4 zavrsena prica, Liverpul je sigurno u cetiri.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam ubedjen da Arsenal pobedjuje sledece tri, kad je frka za top4 naprave niz pobeda na kraju sezone.Ko ce biti cetvrti, odlucice mec u Londonu.Ne mogu da verujem kako Liverpul puca sebi u nogu sa kiksevima kod kuce.Do pre par nedelja sam mislio da su sigurno u top4, od gotovog napravili veresiju.

                          Comment


                          • Uf dobro je, vec sam mislio da je sve gotovo. Ajde da dobijemo ove dve utakmice i da se plasiramo u tu LS vise.

                            Comment


                            • ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Jedva čekam da se sezona završi. Iscrpela me skroz. Ubila u meni čar gledanja Liverpulovih utakmica. Svaku tekmu gledam na nekoj ivici nervnog oboljenja. Još ova dva kola i ne verujem da bi izdržao i jedno više. Pre sam jedva čekao vikend da gledam, sad brojim dane onako nervozno, kao pred ispit.

                                Dobro je Ricma rekao, pucamo sebi u noge. Nemamo pobedu kući u prethodna 3 kola (2 boda od mogućih 9). Poslednja pobeda bila protiv Evertona na početku aprila. Mentalno nedovoljno spremljena ekipa. Ima dosta napretka, ali nije još to na pravom nivou. Ne pamtim kad smo dobro odigrali. Sviđaju mi se ove ružne pobede, preko potrebne su, ali stvarno bi mogli malo i fudbala da igramo. Ok, imali smo povrede i sve, ali daj bar nešto da igramo u pm...

                                Jedva čekam pauzu od koliko...mesec ipo, dva?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X