Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.liverpoolfc.tv/news/media...-to-sign-today

    Hendo potpisuje verovatno danas,a Ngog ipak ne ide u Sanderlend kao deo transfera.
    sigpic

    Comment


    • Nije uspeo Kenny da im ga uvali,jbg....
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Pa i ja sam mislio da su ovi iz Sanderlenda prolupali,jedino ako su im nudili gratis N'goga,a mislim da bi i to odbili
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...henderson-deal









          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-strategy-ngog

          I jos nesto bitno

          Sunderland have had a strong interest in David, so we've agreed to let David speak to Sunderland about his future to see if he's interested in going there. They've expressed a strong interest, so we'll see what's next for him.

          Comolli je izjavio da Sunderland pregovara sa Ngog-om,odlicne vijesti.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Jako dobro mu stoji crveno. Koji je broj dobio?
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ne zna se jos,ali ako ode Joe Cole uzet ce desetku ja mislim.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Koju formaciju vi ocekujete sledece godine? Ako su platili 20M za njega, sigurno da planiraju da bude u prvoj postavi. Ali nznm kako ce biti u isotj ekipi Gerrard, Meireles i Henderson. Tj. jedine 2 formacije u kojima bi sva trojica mogla da igraju su dijamant i jelka. U oba slucaja bi Lucas bio zadnji vezni.
                4-4-2 mi ne deluje kao opcija, jer tu mogu samo dva centralna vezna, od kojih bi po mogucstvu jedan trebalo da bude malo defanzivniji, a to nije nijedan od ovih.
                4-3-3 je isti slucaj, potreban im jedan defanzivni vezni.
                A cisto sumnjam da ce neki od ove trojice sedeti na klupi... Mozda ce se rotirati, ali to bi bila izuzetno skupa rotacija...
                sigpic

                Comment


                • Zavisi koji se igraci dovedu do kraja prelaznog roka.

                  Ako npr. dovedemo Adama i jos jedno dobro krilo,ocekujem Gerrard-Meireles-Henderson (Adam) da se njih dvojica mjenjaju a da krila igraju Suarez i novo pojacanje i spic Carroll.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Da to je definitvno opcija.
                    Ali opet sredina Gerrard - Henderson - Meirels je previse ofanzivna. Kad pogledas timove koji igraju ili su igrali 4-3-3 uvek su imali klasicnog zadnjeg veznog. Makelele u Chelseu, sada je to Obi Mikel. U Barsi je to Busquets. Nijedan od ove trojice u Liverpoolu nije defanzivan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa dobro,ali nije nijedan od njih trojica nije sad igrac koji je previse ofanzivan,Gerrard kada ja trebao takodjer je igrao zadnjeg veznog mada je dosta opasniji kada je blize golom i Hendo moze igrati desno krilo,ali ipak mislim da ce ga Kenny vise forsirati u sredini.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Meireles ce biti zadnji vezni i kvarisa u tom slucaju jer to i jeste njegova prava pozicija i on se do dolaska u Liverpul nikad nije nesto posebno isticao vec je uvek bio onaj koji odradjuje posao.

                        Igracemo 4-4-2 najverovatnije sa Hendersonom desno(decko je vise igrao krilo i moci ce jos par godina a onda ce da se zacementira u sredini)levo neko krilo koje dodje i Suarez i Kerol u spicu,par centralnih veznih Dzerard-Meireles.
                        sigpic

                        Comment




                        • Terminator na odmoru

                          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ury-and-future

                          Kapiten o Hendersonu,svojoj povredi i buducnosti.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Slučajno naleteh na ovaj video ;)

                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Obecao sam da cu na kraju sezone nesto napisati o nekim igracima pa je red da pocnem sa najvecim.

                              Steven Gerrard

                              Steven Gerrard je rodjen tridesetog maja 1980 godine u Whistonu u Engleskoj.Pridruzio se akademiji Liverpoola kada je imao devet godina.Svoj prvi nastup u dresu Liverpoola biljezi u novembru 1998 godine kao osamnestogodisnji djecak i tada zapocinje karijera za ispostavit ce se jednog od najvecih igraca Liverpoola ikad.

                              Djetinjstvo


                              tumblr_ljclvePWWd1qfpsnoo1_500.jpg

                              Njegov prvi nastup

                              steven-gerrard-debut.jpg

                              U svojoj prvoj sezoni odigrao je trinaest utakmica najvise zbog povreda Jamie Redknappa.Povrede su zatim nesto usporile njegov ulazak u prvu momcad,ali u sezoni 1999/2000 polako je sebi osigurao mjesto u prvih jedanaest.Svoj prvi prvenstveni pogodak biljezi protiv Sheffield Wednesdaya na Anfieldu.Igrajuci vec za U18 i U21 reprezentaciju selektor Engleske Kevin Keegan ga je primjetio i prvi nastup za seniorsku reprezentaciju Engleske je ubiljezio u maju 2000 godine protiv Ukrajine.Od tada postaje standardan clan Engleske reprezentacije i ucestvovao je vec na dva Europska i dva Svjetska prvenstva.

                              U oktobru 2003 godine Gerard Houllier se odlucuje da prepusti kapitensku traku Stevenu Gerrardu kako je rekao jer je prepoznao njegove liderske sposobnosti ali i kako ce mu ta traka pomoci da bude sto bolji igrac.U sezoni 2003/2004 Houllier napusta mjesto trenera i Gerrard tada dobiva ponudu Chelsea koju ipak na kraju odbija i ostaje vjerovatno Scouser do kraja zivota.

                              Na celo kluba dolazi Rafa Benitez i odmah u sezoni 2004/2005 Liverpool stize do trofeja Lige rrvaka.Vec u grupnoj fazi se cinilo sve izgubljenim Liverpoolu je trebala pobjeda od dva razlike u posljednjem kolu protiv Olympiakosa da bi se plasirao u dalji tok takmicenja,pet minuta prije kraja utakmice sve se cinilo gotovim ali tada ponovo na scenu stupa Gerrard i izvlaci Liverpool kao nebrojeno puta do tad.



                              Zatim redom padaju Bayer Leverkusen,Juventus,Chelsea i dolazi do cuvenog finala protiv Milana.Prvo poluvrijeme je zavrseno 0-3 i neki navijaci su samo nadali da ne dozive pravu katastrofu na kraju.Cim je pocelo drugo poluvrijeme sa dijela stadiona gdje dolaze navijaci Liverpoola cuo se YNWA koji je sigurno dosta pomogao igracima.Nakon nekih desetak minuta igre slijedi vjerovatno najbolji period igre u historiji Liverpoola.Gerrard postize prvi pogodak zatim Smicer odmah poslije njega i onda Alonso vraca stvari na pocetak.Otislo se u produzetak i zatim na penale gdje je Dudek briljirao i Gerrard podize svoj prvi trofej Lige prvaka,a Liverpool peti trofej.





                              Te sezone je takodjer proglasen i za treceg najboljeg igraca Europe.Nakon Lige prvaka osvojen je i FA Cup gdje je naravno opet Gerrard bio spasitelj.



                              U decembru 2006 godine kraljica Elizabetha mu dodjeljuje orden Britanskog carstva MBE (Member of the Order) za zasluge u sportu.



                              Nakon dvije sezone od osvajanja Lige Prvaka uslijedlia je repriza protiv Milana,ali ovog puta Liverpol nije imao srece i izgubi je sa 2-1.U oktobru 2007 godine ubiljezio je 400 nastup za Liverpool,zatim u aprilu 2008 biljezi 300 prvenstveni nastup za Liverpool.Sa Liverpool-om je osvojio sve osim Engleskog prvenstva na koje Liverpool ceka vec 20 godina,ali sa dolaskom Kenny Daglisha na celo Liverpoola i dolaskom novih vlasnika nada se vratila i sigurno je da je jedan ovakav igrac zasluzio osvojiti taj trofej i time zaokruziti svoju karijeru.

                              Gerrard je u braku sa Alex Curran sa kojom ima dvije kcerke Lilly i Lexie.





                              I za kraj njegovi trofeji sa Liverpool-om i licna postignuca.

                              * FA Cup: 2000–01, 2005–06
                              * League Cup: 2000–01, 2002–03;
                              * FA Community Shield: 2001, 2006;
                              * UEFA Champions League: 2004–05;
                              * UEFA Cup: 2000–01
                              * UEFA Super Cup: 2001, 2005

                              * FWA Footballer of the Year: 2009
                              * PFA Players' Player of the Year: 2006
                              * PFA Young Player of the Year: 2001
                              * PFA Fans' Player of the Year: 2001, 2009
                              * PFA Team of the Year: 2001, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009
                              * FA Premier League Player of the Month: March 2001, March 2003, December 2004, April 2006, March 2009
                              * Liverpool top goalscorer: 2004–05, 2005–06, 2008–09
                              * UEFA Club Footballer of the Year: 2005
                              * UEFA Champions League Final Man of the Match: 2005
                              * UEFA Team of the Year: 2005, 2006, 2007
                              * FIFA/FIFPro World XI: 2007, 2008, 2009
                              * FA Cup Final Man of the Match: 2006
                              * Goal of the Season: 2006
                              * England Player of the Year: 2007
                              Last edited by Joe Cole 10; 12-06-11, 13:24.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Sad me ne čudi što Steve G ne vara svoju ženu poput nekih zvezda iz PL

                                Šteta što nema makar jednu titulu u PL!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X