Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citao sam ovih dana Trainspotting i nisam znao da je Scouser neko ko dolazi iz Liverpula tj zivi tamo.

    Prestani da lazes ljude da zivis u Srbiji.

    Comment


    • Ma rodio sam se u Liverpulu, ali me muka naterala da dodjem u Srbiju.

      Comment


      • Neko bi rekao sa konja na magarca, ja bih rekao samo da si promenio magarca.

        Comment


        • Sturridge opet povredjen. Sad je stvarno gotov, ne vredi ovako. Steta nas najbolji napadac.

          Comment


          • Nek oni dovedu Lakazeta... Njega kad gledam, bukvalno vidim Staridza kad je zdrav..

            A stvarno bedak, mnogo gotivim Studza...šteta...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nisam za Lakazeta. Po meni je najbitnije da se zadrzi osovina Coutinho/Firminho/Mane, i dovede pravi veznjak da igra uz Hendersona. Ako bi se mogao dovesti Rashford ili Demarai Gray, to svakako. A nama mnogo pojacanja ne treba, i treba dati sansu Grujicu.
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Rashford, Marcus Rashford ? Onaj sto igra za Utd ? I Gray sto nije ni regularan starter u Lisicama ?

                Naravno da nam treba Lacazette, pa nije valjda da cemo sledece sezone na 4 fronta igrati sa tom "osovinom" u napadu, i Origiem kao jedinom zamenom. Veznjak, mislim o tome ne treba polemisati, iako nisam gledao Keitu, cujem samo reci hvale, i verujem Kloppu kada pazari na nemackom trzistu i cena koja se pominje je dzaba u ovoj eri fudbala. Ako juri i van Dijka, to znaci da juri i stopera, i levi bek je takodje prioritet. To su stvari koje se moraju resiti na leto. Verovatno ce Klopp pojuriti i krilnog napadaca, jer ih realno pored Manea, i nemamo uopste.

                Tako da ocekujem bar dva pojacanja na leto u napadackom odseku, a sve iza zna se sta treba da se popuni.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                  Nisam za Lakazeta. Po meni je najbitnije da se zadrzi osovina Coutinho/Firminho/Mane, i dovede pravi veznjak da igra uz Hendersona. Ako bi se mogao dovesti Rashford ili Demarai Gray, to svakako. A nama mnogo pojacanja ne treba, i treba dati sansu Grujicu.
                  Рашфорда? Дај онда и Марсијала да покушамо, што да не..

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman View Post
                    Rashford, Marcus Rashford ? Onaj sto igra za Utd ? I Gray sto nije ni regularan starter u Lisicama ?

                    Naravno da nam treba Lacazette, pa nije valjda da cemo sledece sezone na 4 fronta igrati sa tom "osovinom" u napadu, i Origiem kao jedinom zamenom. Veznjak, mislim o tome ne treba polemisati, iako nisam gledao Keitu, cujem samo reci hvale, i verujem Kloppu kada pazari na nemackom trzistu i cena koja se pominje je dzaba u ovoj eri fudbala. Ako juri i van Dijka, to znaci da juri i stopera, i levi bek je takodje prioritet. To su stvari koje se moraju resiti na leto. Verovatno ce Klopp pojuriti i krilnog napadaca, jer ih realno pored Manea, i nemamo uopste.

                    Tako da ocekujem bar dva pojacanja na leto u napadackom odseku, a sve iza zna se sta treba da se popuni.
                    A meni ne verujes?

                    Ako Jirgen Klop i Ralf Rangnik izuzetno cene nekog igraca, tu greske nema. Videti pod Sadio Mane. Bar tebi ne moram da objasnjavam ko je Rangnik.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali kad sam rekao da Mane vredi 60 u onom kriticnom januaru za LVG-a, a Fresh negirao i hteo da nam podmetne Bufala i Kazrija pod istu klasu...

                      Vragolasto, Fresh. : )

                      Comment


                      • @Abel

                        Imali smo diskusiju i u nasoj temi ne znam dali se secas, Vladan je favorizirao Pedra ispred Manea, neiskusno

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • Favorizovao ali bio i za Manea svim silama, cak i prije Mikitarjana, bas sa Freskom sam diskutovao oko Mikija i Manea. Samo je Pedro bio 15-20 miliona, a ovaj 40. Nema s Pedrom greske, jedan od glavnih srafova Konteovog Celsija, bio bi i kod Van Gala, ali sta je Murinju trebao je bas velika misterija.

                          Na kraju dana Pedro ce imati dva velika trofeja, a ostali nista.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije Vladan bio jedini, i ja sam bio za Pedra, i za onaj Van Galov sistem je bio idealno pojacanje, mada je na kraju Mane ispao bolji igrac za uslove PL.

                            Nego cisto da znate da imamo akciju ovaj mesec pa ako uspete da kupite Raska i Marsijala dobijate i gratis u vidu DDG.
                            sigpic

                            Comment


                            • Lanzini postaje jako opasan, samo sto je on jedan Kutinjo viska za Liverpul.

                              Comment


                              • Jeste Pedro veoma bitan sraf u Konteovoj ekipi, ali Mane moze ono da igra isto, samo bolje

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X