Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, to sam zaboravio. Nebitno, poenta je da se nesto radi kako ne treba.
    Kad se tebi svaki igrac povredio, ja mislim da to nije normalno?!
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Kutinjo je upitan za sutra, ali on je nešto bolestan, pa ima šanse i da zaigra......
      Lalana i Hendo su bolje, za koji dan bi se mogli vratiti treninzima, a za Manea je gotova sezona definitivno.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Ja nešto pročitah da je Cou povraćao na poluvremenu protiv Bornmuta. Nije mu bilo dobro. A dobro, i realno igrao za reprezentaciju pa se vratio u četvrtak i odigrao 2 tekme za 6 dana. Ali šta da radiš kad nemaš opciju sad sa ovim povredama. Čak se i za Firmina koji je obično uvek fit i trči kao mazga moglo primetiti da je baš lipsao protiv Bornmuta.

        Manjak kvalitetne klupe je najveći nedostatak. Da ako se Staridz sad vrati. Mada je i on diskutabilan koliko je spreman. On kad je i zdrav ne liči na sebe u poslednje vreme...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Клоп прави исте грешке као у Дортмунду, претерује с тренинзима очигледно, повреде + физички смо скроз пали у Јануару..

          Comment


          • Ima i do toga svakako, ali neke povrede su bile baš baksuzne. Ova Maneova je npr. baksuz...da ti noga onako ostane ispod čoveka...

            Koutinjova povreda kad je bio u najboljoj formi i kad je bio možda i najbolji igrač. Ako se dobro sećam, hteo je da izblokira igrača koji je baš u toj sekundi opalio po lopti i po njegovoj nozi.

            Za Hendersona ne treba ni govoriti. Mislim da će on kroz celu karijeru vući ovu njegovu povredu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Po meni ako i ima neke sistemske greške, mislim da je u zanemarljivom procentu odgovoran za ove povrede....
              Realno i hladne glave kad promislim sve činjenice ja ne bi Kloparu označavao i prozivao za ove povrede uopšte
              I ja sam kipeo pre koji dan kada su se višnjice ponovo izvukle, ali iz današnje perspektive mi se ne čini tako strašno ni ona izmena Matip Kutinjo, jednostavno su nam suđeni takvi golovi ove sezone
              Sve neke frljoke, odbijanci i fliperi, jadan Klavan nije ni znao gde je lopta dok je nije video u golu, e jedino bi tu voleo da se malo poradi, tu bi se već i moglo malo raspravljati kolika je Klopova krivica.
              Treba pod moranje na leto svetska klasa centralni bek i zadnji vezni, pogotovo ako nekim čudom ubodu top4
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Mene ubijaju naši defanzivni prekidi. Ok, igramo zonsku odbranu, skoro svaki igrač čuva svoju poziciju umesto samog igrača ali mi opet jedno nije jasno. Izvede se korner i neko odbije loptu i obično tad naleti sam protivnički igrač na 3 metra od gola i da lagano gol. Baš sam malo bolje posmatrao, pola tima samo stoji i gleda. Pre sam govorio da smo baksuzi, ali ne, to je čista krivica igrača i postavke. Ne znam da li neko radi sa njima na treninzima "second ball" tj. druge lopte/odbijene lopte, i šta treba raditi u tim trenucima, pošto oni samo stoje i čekaju. Neko razmišljanje, korner je izveden, ja se nisam mrdnuo sa moje pozicije....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Slažem se, takve situacije se do neke granice mogu pripisati baksuzluku, ali baš cele sezone..., ne znam.
                  Čitam nešto, Klop to pripisuje neiskustvu, i traži rešenje da se nastavi napadati i kad se ima prednost, ja mislim da to baš i nije uvek moguće, pa to ne mogu uvek ni mnogo skuplji i iskusniji timovi.
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Comment


                    • Ovo moze biti 3-5-2.

                      Comment


                      • Mora biti, sa 3 štopera u igri... Milner pomeren u sredinu, Klajn levi bek, Arnold desni. Pa dobro, drago mi je da je Klopp probao nešto novo. Verovatno Brazilci nisu dovoljno spremni i ok je što su na klupi. Bolje to nego da se i oni povrede.

                        Zanimljivo svakako. Ogromna utakmica za malog Vudburna. Nadam se da će Gruja dobiti minute...red je!
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Au, kakva u21 postava.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Moram reći da jedva čekam da tekma počne...

                            Verujem da neće biti problem naći stream...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • acestream://b17421e3c0f1836f7d15043b25645c64a27e7f46

                              Radi dobro za sad...

                              Evo vidim da i Klopp kaže za Firmina da je lipsao. Tako je i delovao pre 2-3 dana...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ova slika najbolje opisuje današnju tekmu



                                + ovaj baja

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X