Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Znači iskrpili smo se nekako. Po hiljaditi put drugi par štopera. Da li smo u toku sezone imali vezane utakmice sa istim štoperskim tandemom?

      Ogromna tekma za Origija. Kukao je za slabim minutima, evo mu prilike da se pokaže.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Šljaka odlično!

        acestream://ff87be0662afb57a76f615618f352675044a55f6
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • acestream://ee9b4f05e229e25cd2e038f8f9995cc9f9098271

          Исто добар.

          Comment


          • U 65.min na terenu su ti Matip, Klavan, Lovren i Lukas, pa jebi se Kloppe.

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Klopp: "Bournemouth's second goal nearly made me vomit."
              Каква је ово изјава, ало човече?!

              Comment


              • Nepotrebno stvarno. Razumeo bi da su nas napadali pa da pojača odbranu, ali totalna kontrola utakmice. 2-1, nastaviš kao što si igrao i dokrajčiš ih sa trećim golom.

                A ono što me posebno nervira, nema nikakvih izmena (ne računajući Cou - Matip). Firmino ispustio dušu, baš se videlo da je lipsao i ti ne uvodiš Staridza bar 15 minuta da ti odigra i da reši utakmicu. Imaš na terenu Matipa, Lovrena i Klavana...pa ajde ubaci Gruju umesto Lucasa, imaš Dzana da igra njegovu poziciju. Baš me izluđuju njegove izmene, tj. njihov nedostatak.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Citave sezone idemo korak napred pa korak nazad.Koliko je Mane povredjen?Mnogo je bitno da bude spreman do kraja sezone.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Gotova je sezona za njega. Mislim da sam pročitao 6 do 8 sedmica.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mane sigurno nece igrati do kraja sezone, njega ceka operacija. A mislim da je i Lallana zavrsio sezonu. Jedino Henderson ako se vrati. Mada ni sa njim, ne vidim da mozemo u top4. Arsenal ce sad da veze 5,6 pobeda, po njihovom starom obicaju.

                      Last edited by Brian McShtull; 05-04-17, 23:30.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Opet zavisimo samo od sebe. Svi oni će imati međusobne duele osim nas. Arsenal ima Spurse u gostima i Junajted kući, dok Junajted npr. ima Čelzi kući, Siti, Arsenal i Spurse u gostima. To je baš pretežak raspored. Sitiju je raspored nešto "lakši", ali opet imaju derbi sa Junajtedom.

                        Mi ako u ovakvom rasporedu Stoke (A), WBA (A), CP (H), Watford (A), Southampton (H), West Hem (A), Midlsboro (H) ne uspemo da obezbedimo top4, onda stvarno i ne zaslužujemo da igramo tu ligu šampiona...

                        Nije još kasno da se trgnu. Ovo nek im bude poziv za buđenje...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Po ko zna koji put ista prica... jbg izgleda da treba proci jos vremena da bi Klop skontao neke stvari. Iskljucivo je on krivac za poraz. Igras na domacem terenu i povuces se nakon datog gola i to protiv ekipe koja je vec slomljena.

                          Sad idu dva teska gostovanja ne znam kako uzeti bodove pogotovo protiv WBA. Cini mi se da ce nam povrede doci glave

                          Comment


                          • Samo Mignolet i Karius nisu bili povredjeni ove sezone, svi ostali su se bar jednom povredili.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            Last edited by Brian McShtull; 06-04-17, 14:21.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Jesi siguran? Nešto mi je podsvesti da je Karius polomio prst ili nešto slično i pauzirao 4-5 tekmi...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kaurius je operisao saku pre pocetka sezone i nije igrao prvih par utakmica.

                                Comment

                                Working...
                                X