Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i Dzan je bio u Bajernu, pa pogledaj ga kakav je sivonja. Oni vise uzimaju igrace da oslabe konkurenciju, nego sto im stvarno trebaju.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Nije uopšte za poređenje. Emre je u Bajern došao baš kao klinac. Nije iza sebe imao nikakvog fudbala, dok je sa Brandtom totalno drugačija priča.

      Bajern drži svakako monopol u Nemačkoj ali teško da oni uzimaju prosek igrače. Uzimaju najbolje i najperspektivnije igrače u Nemačkoj, što je Brandt svakako.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Samo da vesti o Maneu ne pokvare filing pobede....
        Koliko Lalana pauzira? Za Hendu sam čuo da propušta sigurno još sledeća dva, a ako sam dobro svatio Staridž trenira.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Lallana do mesec dana koliko sam skapirao. Znači možda bude manje ali ne zna se još. Držimo fige za Mane-a da budu dobre vesti...

          Odlična pobeda!

          Lucas pokidao na sredini, već napisah u PL temi. Can isto odličan. Uplašio me na trenutak kad se povredio ali deluje da je ok. Pozadi smo bili solidni. Izolovali smo maksimalno Lukaku-a, mislim da nije imao nijedan šut na gol!? U ovo ne računam prekide, koji su opet bili očajni...

          Ono što me možda najviše raduje je što se Cou vraća u formu. Falio je dosta u prošlim tekmama. Dao je gol za Brazil, dao je danas i nadam se da će nastaviti.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • I poraz Čelzija ide na ruku, u smislu što sad naredne derbije moraju 100% ozbiljno svatiti, u narednih par kola koliko sam video imaju oba Mančestera, a Poketinovih -7 nije nešto nedostižno.....
            Sad nešto računam, Klopara je odradio svih 12 utakmica protiv top 7 ekipa, ako dobro računam 26 bodova
            7-5-0
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Битна победа, битан кикс Јунајтеда, надам се ремију Арсенала и Ситија, имамо најлакши распоред, не смемо да извисимо за топ4.

              Comment


              • Kažu da je Mane napustio stadion bez štaka ili bilo kakvih drugih pomagala. Čak je vukao svoj kofer i potpisivao autograme...što su dobre vesti. Da je neka ozbiljnija povreda, ne verujem da bi tako radio..

                Držimo fige...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Nije uopšte za poređenje. Emre je u Bajern došao baš kao klinac. Nije iza sebe imao nikakvog fudbala, dok je sa Brandtom totalno drugačija priča.

                  Bajern drži svakako monopol u Nemačkoj ali teško da oni uzimaju prosek igrače. Uzimaju najbolje i najperspektivnije igrače u Nemačkoj, što je Brandt svakako.
                  Koliko je samo igraca proslo kroz Bajern, koji nikad nisu videli teren. Kupe ih, pa posalju na pozajmicu odmah.
                  Taj mali nista specijalno, uostalom on bi kod nas bio rotacija, a 30miliona za rotaciju da dajemo ne znam bas.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    Битна победа, битан кикс Јунајтеда, надам се ремију Арсенала и Ситија, имамо најлакши распоред, не смемо да извисимо за топ4.
                    Ljubi te brat, a nekada smo i o tituli ovde ti i ja vodili diskusiju baš u tom kontekstu "najlakši raspored".

                    Što se ovog malog Nemca tiče, da sam navijač Liverpula, radovao bih se što nije došao. Mane je za njega Grizman lično.

                    Comment


                    • Реално нико није очекивао баш онакав пад Ливерпула, а ја сам причао за Челси да ће кренути да пада, можда је овај данас пораз почетак тога, можда не.

                      Comment


                      • Meni je svejedno što nije došao ali se sigurno ne radujem. Suludo je porediti ga sa bilo kim, još je klinac. Sa njim bi dobili odličnu rotaciju, ali dobro...pojaviće se neko novi valjda. Zaebano je što jedan po jedan igrač koji se povezivao sa nama polako potpisuju za druge klubove.

                        Nebitan je nama raspored, nama je bitnije da bude što manje povreda. Sa zdravim igračima možemo da dobijemo bilo koga. Ne bih nešto ni preterano voleo da igramo protiv ekipa koje se bore za goli život...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Gledam tviter svakih 20 minuta čekajući vesti za Mane-a...

                          Ništa za sad. Nadam se da nije ništa ozbiljnije...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • At this stage, it remains unclear if Sadio Mane will be out for a few games or for the last two months of the campaign

                            A complete diagnosis is expected in the next 24 hours for Mane but there was a palpable mood of anxiety at Melwood today.


                            Još kažu i da je Emre propustio današnji trening. I on je imao težak udarac na tekmi...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Jürgen Klopp hopes to have Emre Can and Joel Matip available for tonight's game against Bournemouth.

                              Can and Matip sustained injuries during Liverpool's Merseyside derby victory over Everton on Saturday, but Klopp remains optimistic they will both be passed fit to face the Cherries at Anfield.

                              “Emre has kind of a full body bruise. Everywhere,” said the boss.

                              “We left him out [of training] on Monday because he had back pain, knee pain. Nothing serious, thank God. Really, he has knocks everywhere. I hope he will be fit.

                              “Joel had a little bit of a back problem or two. He saw the doctor before training so we will see. He should be OK.”
                              Ajde sad, nek se svi povrede u pm...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jel realno da je za Manea završena sezona...., ide na operaciju navodno
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X