Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Liverpool captain Jordan Henderson has lost his battle to be fit for the Merseyside derby. #lfc (James Pearce)
      Hmm, kako li će nam izgledati sredina u subotu?

      Hendo i Lallana out....znači Gini, Can i Lucas/Milner/neko od klinaca?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Џан као задњи везни, испред Милнер и Вајналдум би по мени била најбоља комбинација.

        Comment


        • Slažem se. Samo je pitanje šta raditi za bekove onda. Da sam na mestu Kloppa, dao bih možda Gomezu šansu na levom beku. Istina, gubimo u napadu sa njim ali zaslužuje bar probu. Ili on ili Moreno...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja bi ostavio Milnera levo a u sredinu bi ubacio nekog klinca na vatreno krštenje (Gruja, Vudborn itd.)......
            Ne bi se ja oslanjao na neke igrače koji nisu u planu za narednu sezonu (bar po meni Moreno, Lukas).
            Gomezu ako je skroz fit bi pre dao šansu pored Matipa na prirodnoj poziciji, pa da se vidi na čemu su
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Dan za derbi!!

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Milner bi bio jako dobro rešenje, ali ja Morena ne mogu više gledati...., mora se na leto pazariti kršteni levi bek.
                Stvarno sam ubeđen da bi manje štete bilo sa Vudbornom u vezi, nego da je Moreno bek.
                Tvrdoglav je Klop oko nekih stvari, ali kad nema Lalane ja bi nekad probao i 442, pa bi tako Cou mogao iza Firmina i Origija kao klasična 10-ka
                ¡Si Señor!

                Comment


                • To je jedna od dve stvari koje ne volim kod Kloppa. Nema plan B i kasni sa izmenama. Što se tiče Morena, pre bih probao Gomeza na levom beku nego njega. Što se tiče Vudborna, ne znam šta bi rekao. I dao bi mu šansu i ne bih. Mislim da je ovo mnogo za njega, baš u derbi da uleti, ali možda grešim.

                  Samo ne Lukas...njega baš ne bih voleo da vidim u sredini.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • U neku ruku razumem ja Klopa, za 442 je preko potreban jedan rasni i efikasni finišer (Pixi je spomenuo Lakazeta, ali bi bio dovoljan i onaj stari Staridž), na žalost Origi to trenutno nije.....
                    Sa 433 se može koliko toliko sakriti taj nedostatak, pogotovo kada su na raspolaganju Lalana i Hendo u vezi, i podrazumeva se napred Mane, Cou i Robi.
                    Evidentno danas ništa od toga, ostaje nam da vidimo
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ipak Lucas....



                      Jedina opcija koja mi se ne sviđa...

                      Gruja na klupi, i nadam se da će dobiti minute!
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Nisam ja nista pomenuo, Lakazet se vuce po twiteru. Ja iskreno mislim da nema nista od toga, kao ni od VVD-a.
                        Kad cujem to plan B, dobijem alergiju...

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Dosta oslabljeno deluje Everton moram priznati, pogotovo pozadi. Imaju Holgejta, Peningtona i Jagelku(koji greši sve više kako je matoriji). Moramo iskorisiti to. Ne bi me ni čudio neki penal da napravi Jagelka.

                          Očekujem da mi imamo loptu u nogama, tako da je Lucas po meni nepotreban na terenu, ali dobro videćemo. Možda Dzan dobije neku ofanzivniju ulogu sad.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • BILD: #FCBayern agree deal to sign Leverkusen's Julian Brandt. Deal could reach €30m. Unclear whether he'll join this summer or next. #B04
                            Znači ništa ni od Brandta. Prvo Dahoud koji je prešao u Dortmund sad i on....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nista specijalno igrac, ja sam zadovoljan ako njega ne dovedemo.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Da...ode u Bajern čisto radi reda...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X