Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Планирао сам да гледам снимак, али сада ми се нешто и не гледа. Против Барнлија битна утакмица, Арсенал нема лаган распоред уопште, имају и ФА куп и ЛШ, очекујем с Јунајтедом борбу за то 4. место.

    Comment


    • E sad zamisli gde smo mi kad ne strahujemo uopšte od velikih utakmica a za ove "male" sve nokte pojedem. To možemo samo mi...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Last edited by Brian McShtull; 04-03-17, 23:22.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          E sad zamisli gde smo mi kad ne strahujemo uopšte od velikih utakmica a za ove "male" sve nokte pojedem. To možemo samo mi...
          Loša vest da nam je još samo Siti preostao od derbija, i 'ajd recimo Everton.....
          Baš gledam u poslednjih pet utakmica porazi od Hala i Lestera, a od Čelzija, Totenhema i Arsenala 7 bodova, stvarno u najmanju ruku baš glupo
          Ali da budem iskren, jučerašnja igra protiv Arsenala kod Sitija neće biti dosta ni za bod a kamoli tri.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Nema šta opasan Klopara u derbijima definitivno najbolji ove sezone . Ali opet ovaj njegov stil igre sa kontra napadima uz presing na kreativne igrače se realno i isplati protiv malo boljih ekipa kojima voda uđe u uši pa se malo zanesu . Frajer je tako Barsu nacankao a da neće ove mučenike iz PL. Ali opet tu je i ružna strana medalje što sa ekipama koji igraju bunkericu i udri po nogama taktiku malo teže izlazi na kraj a hvala bogu takvih timova u PL ima puno.

            Moj kum i najbolji prijatelj je malo žešći navijač Liverpula , čak redovno ide na Enfild barem jednom godišnje (ima se može se fazon) i juče je tokom cele tekme se samo derao "kako trče , kako ginu" i sviđa mu se ovakav pristup igri. Samo eto problem je uklopiti 11 igrača koji mogu ovakav tempo da igraju većinu utakmice . Prvih 45 minuta su bili fantastični ali su onda imali jedan period od 30 gde su baš stali , ali su se opet pokrenuli pred kraj i stvarno utakmica za svaku pohvalu. Uklopio ih je Klopara nema diskusije , još samo da malo upotpuni tim da dovede tu par malo boljih igrača i stvarno će biti ekipa za primer .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Što se zalaganja tiče bez greške, zadovoljan sam skroz, meni nije jasno kako neka (ista) ekipa može biti uigranija u septembru, nego u martu
              U bar deset situacija sam juče pomislio da bi ovakav Arsenal jesenas jako ružno prošao, nikako mi nije jasno zašto šteka tranzicija posle oduzetih lopti, kada su kretanja igrača bez lopte bila sasvim korektna
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Samo da napravimo neki plan B i to je to.

                Ne možeš isto da igraš protiv Arsenala i protiv Barnlija. Barnli će uzeti loptu i ispucati nama ili opaliti dugu loptu na napadača i čekati neku kontru. U tim situacijama naš presing je realno beskoristan. Mora Klopp da se pripremi za to. Promeni taktiku malo, budi fleksibilan.

                @somborac

                To sam i ja juče primetio. Toliko oduzetih lopti na sredini a faktički bez kontre smo odigrali utakmicu (ne računajući onaj poslednji napad). A Arsenal je juče bio stvoren da ih ubijemo na kontre. Duvala je žešća promaja tu na sredini i ispred njihovog gola. Mada, meni se ni kretnja nije nešto posebno svidela. Nekako je falila kretnja u prostor. Slabo su se ubacivali. A izbor tih završnih pasova je bio kriminalan.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ne znam šta se sa Čanom dešava, on ove cele sezone je posvađan sa formom a za njega sam bio najsigurniji da će dolaskom Klopa postati zver od igrača, a ispade jedini koji je nazadovao od dolaska istog
                  Ako bolje premotam film, često je baš on petljao, gubio vreme, birao loša i zakasnela rešenja, mada ni Gini nije briljirao po tom pitanju.
                  Klajn je često stajao sam ko duh, a ova dvojica petljala nešto, ulazili u gužvu na sredini..., mada i on kada je dobio lepu loptu i probio bok umesto da vrati Firminu na penal, bira da puca nerezonski.
                  Niko da spomene Migsa, a kad ga svi možemo redovno pljuvati bilo bi pošteno napomenuti da je juče bio baš na nivou, i po meni je ona odbrana na početku 2. poluvremena (Žiru glavom) bila i prelomna da sva tri boda ostanu na Enfildu.
                  Bio je dosta siguran i kod prekida, a i kod gola je rezonski krenuo na loptu ali je Velbek baš vrhunski odigrao i tu on baš ništa nije mogao.
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Comment



                    • Ovo sam tek sad skontao da ima, cuo na SK.

                      Comment


                      • Neko je već postavljao ovo na jednoj od muzičkih tema na forumu, i ja sam razmišljao da postavim i ovde ali nisam hteo baksuzirati pred derbi
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Emre Can’s contract talks seem completely deadlocked and it is unlikely Liverpool will shift their stance on that. (Paul Joyce)
                          Ubeđen sam da i ovo utiče na Dzanovu igru.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sta ugovor mu ne da, da igra? To su price za malu decu, nije on Sancez ili Ozil, on je jos klinac pritom nije ni blizu reputacije ove dvojice pomenutih. On treba bas zbog toga, da igra i bolje zbog ugovora. Ali ocigledno da mu ne odgovara ovaj sistem i nacin igre Liverpula, gde je potrebno da budes brz i da brzo donosis prave odluke, ovo drugo mu nikako ne polazi za rukom.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ako ne znaš da li ćeš ostati i da li ćeš imati budućnost u klubu, normalno da to utiče na tvoju igru. Nisam rekao da je to glavni razlog ali ako ima više njih + da mu ne odgovara sistem dobiješ ovako lošu formu.

                              A tako je vreme došlo da igrače bole uvo, pre će da odu negde gde će dobiti slične pare nego da se bore. Takav je fudbal postao...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment



                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X