Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponudio Kenny 18M funti za Hendersona, ja stvarno ne vidim zasto. A Fergusonu rekli da za Modrica treba min. 20M funti. Pa Modric je izmislio fudbal za Hendersona, a razlika samo 2M.
    Sve u svemu ovi Britanski igraci su bas precenjeni, Carrol 35M funti! Bolton za Garya Cahilla trazi oko 20M, suludo...
    A jedan Nuri Sahin je kostao Real 10M, jedan od najboljih igraca Bundeslige, definitivno najbolji igrac sampiona Nemacke.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ponudio Kenny 18M funti za Hendersona, ja stvarno ne vidim zasto. A Fergusonu rekli da za Modrica treba min. 20M funti. Pa Modric je izmislio fudbal za Hendersona, a razlika samo 2M.
      Sve u svemu ovi Britanski igraci su bas precenjeni, Carrol 35M funti! Bolton za Garya Cahilla trazi oko 20M, suludo...
      A jedan Nuri Sahin je kostao Real 10M, jedan od najboljih igraca Bundeslige, definitivno najbolji igrac sampiona Nemacke.
      Apsolutno se slazem da su engleski igraci skoro svi odreda precenjeni. Henderson, Rodvel, Bent, Kerol....
      sigpic

      Comment


      • Liverpul dogovorio sve sa Romom oko Donija, javio inače Sky Sport 24

        http://www.football-italia.net/jun7d.html

        Samo je sada na Doniju da odluči, da li želi da bude rezervni golman Liverpula...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ako dodje Doni,sigurno je da cemo imati pouzdanog rezervnog golmana.

          A za Hendersona se spominje da ce sve biti gotovo do sutra ujutro,talenat je i moze postati odlican igrac ali ipak je kocka dovesti jednog igraca koji se jos nije dokazao za 16.5 miliona funti,ali se nadam da ce nam se to kockanje isplatiti.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Ako dodje Doni,sigurno je da cemo imati pouzdanog rezervnog golmana.

            A za Hendersona se spominje da ce sve biti gotovo do sutra ujutro,talenat je i moze postati odlican igrac ali ipak je kocka dovesti jednog igraca koji se jos nije dokazao za 16.5 miliona funti,ali se nadam da ce nam se to kockanje isplatiti.
            Srecno vam sa Hendersonom. On je strasno bio povezivan sa Mancesterom u I delu sezone, ja ga nikako nisam zeleo. Mislim da je malo precenjen, jer je Englez, ali mlad je, ima vremena za njega. Mozda Keni izvuce iz njega max.
            sigpic

            Comment


            • Njegove prednosti su sto je mlad,sto je Englez i sto moze dosta napredovati pod vodstvom Kenny-a,a i ako dodje sigurno ce ga navijaci voljeti jer je izjavio po onome sto sam citao da zeli igrati za Liverpool u Engleskoj.

              A sigurno je da postoji mogucnost da bude potpuni promasaj jer nije jos dokazan,ali cisto sumnjam da ce se to desiti.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Njegove prednosti su sto je mlad,sto je Englez i sto moze dosta napredovati pod vodstvom Kenny-a,a i ako dodje sigurno ce ga navijaci voljeti jer je izjavio po onome sto sam citao da zeli igrati za Liverpool u Engleskoj.

                A sigurno je da postoji mogucnost da bude potpuni promasaj jer nije jos dokazan,ali cisto sumnjam da ce se to desiti.
                Ma to sto igraci izjavljuju da zele igrati samo za taj i taj klub, po meni odmah mozes da otpises. Sad, mozda Henderson ne laze, ali mislim da se secam da je izjavljivao slicno u oktobru, novembru za Junajted (probacu da nadjem clanak). Mislim, noramlno je da ce da izjavi (ako je vec blizu prelaska u odredjeni klub) ostvario mi se san, ovo je najveci klub, oduvek sam o tome mastao... Mislim to je klasika, da polako prelazi u klise.

                U svakom slucaju, kockanje jeste, ali sigurno ima potencijala.
                sigpic

                Comment


                • http://www.skysports.com/story/0,195...970088,00.html

                  Izgleda da cemo sutra vidjeti kako je Henderson novi igrac Liverpoola.

                  A nesto sto me je jos obradovalo,Ngog ide u Sunderland kao dio transfera

                  EDIT:Izgleda da je u pitanju 13 miliona+Ngog koji je procjenjen na 7 miliona.Ako je ovo istina Kenny ti si stvarno kralj kad si uspio uvaliti Ngoga za 7 miliona
                  Last edited by Joe Cole 10; 08-06-11, 01:18.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...henderson-deal

                    Jordan Henderson u Liverpool,jos je samo ostalo pitanje da li Ngog ide kao dio transfera ili ne.



                    Jordan Henderson made more chances in 2010/11 than: Young, Bale, Nani, Silva, Kuyt, Jarvis, Downing, Johnson, Zog & Lennon.
                    Henderson made more goal scoring chances than modric last year 82 to modric's 66 assist one more goal than modric an scored the same goals.

                    Odlican mladi igrac koji ce nadam se mnogo napredovati pod vodstvom Kenny-a.Sa ovim pojacanjem Liverpool ce postati jedna od ekipa koja ce iduce sezone u vrhu biti po broju Engleza u prvom timu.Carragher,Johnson,Gerrard,Henderson,Carroll i skoro je 100% da ce jos jedan najmanje Englez stici a u pitanju su:Jones,Downing,Baines ili Wickham.

                    Welcome Hendo.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Odlican posao,jedva cekam da ga vidim u crvenom dresu a nadam se da ce i Ngoga uvaliti.

                      EDIT:Ngog se u svakoj vesti pominje kao deo transfera,izgleda da je ovo zavrseno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Čestitam na prvom pojačanju ;)

                        Nadam se da će Henderson opravdati očekivanja a i uložen veliki novac i da će biti nosilac igre Liverpula u budućnosti...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Cestitke i od mene. Vidim i da vam je Dzons iz Blekburna sve blizi. Bice to jedan mlad engleski tim.

                          A najpametnije je bilo sto ste dali N'Goga. Sad jos Poulsena, Kola, Jovanovica, Konceskog...

                          Nego, ako N'Gog stvarno ide, vi onda nemate rezervnog napadaca? Da li se neko pominje (a da nije Konor Vikam)?

                          edit. Mozda sam i preuranio za Dzounsa.

                          Sky Sports sources understand Phil Jones is not heading for Anfield but is in fact having a medical ahead of signing a five-year deal with Manchester United. We'll bring you more details as we get them
                          Last edited by ExEric; 08-06-11, 12:40.
                          sigpic

                          Comment


                          • Po meni smo sa ovim ostvarili odlican transfer,rjesili smo se Ngoga a dobili jednog od najtalentovanijeg veznjaka u Engleskoj.Mislim da sada nece biti potrebi za Adamom mada Henderson moze igrati i kao centralni vezni i kao desno krilo.Sto se tice Jonesa volio bih da dodje,prica se za njega da je novi John Terry,ali nece mi biti ni toliko krivo ako ne dodje,naci ce se neko rjesenje na toj poziciji mada sada citam da su svi igraci Engleske reprezentacije do 21 godine otputovali osim Hendersona samim tim znaci da je i Jones otisao.

                            Vidi se da KD i DC rade svoj posao i ne brinem se uopste da cemo ovo ljeto sjajno poslovati,a ono sto je zanimljivo izgleda da svaki igrac kojeg zeli Liverpool zeli i Manchester i tako obratno .

                            Sto se tice napadaca tu je sad Kuyt koji moze igrati spica i mozda Pacheco i mislim da je 100% sigurno da cemo dovesti nekog na toj poziciji,a ja bi volio Wickhama jer je veliki talenat plus Englez i mislim da bi sjajna zamjena bio za Carrolla.

                            Dosta se spominje Mata kao igrac kojeg zelimo i ako on dodje mislim da bi nam to bio pun pogodak.

                            Gerrard-Henderson-Meireles
                            Mata Suarez
                            Carroll

                            Ovo sjajno izgleda .

                            Lucas je takodjer poziv za brazilsku reprezentaciju koja ce nastupati na Copa Americi i to je potvrda njegove dobre sezone.

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...irty-with-fans

                            Od gostujucih dresova najprodavaniji je onaj od Suareza.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment




                            • Vecerasnja utakmica Holandije i Urugvaja zavrsila 1-1,strijelci Suarez i Kuyt
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Svaki u svom stilu,a jos jednom potvrdili odlicnu formu.

                                Joe odlicno si me odmenio sa vestima sad kad sam u deficitu sa internetom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X