Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sreća pa i ta je na Enfildu, a uveće do 21 može i zaboraviti suđenje......
    Ako danas bude delio minute sa Staridžom, to neće biti zbog pijanke, a mislim čak da će on biti starter.
    Više me brine da li će se Mane vratiti dotle, i da li će Cou do tada biti skroz fit, a ovo je samo malo materijala za žutu štampu.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • 45 golova na 18 utakmica...

        Lagano najefikasniji tim u ligi.

        Za 4 dana najveći test. Ako bi Pep i nama izveo Fernanda i Ture-a na sredini kao Arsenalu, bio bi najsrećniji na svetu...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pa koga ce da izvede ako ne njih? Jel ima neke druge opcije?
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Npr. Fernandinjo i Gundogan.Ovaj drugi je povređen ali totalno drugačija dimenzija Fernando-Ture i Fernandinjo-Gundo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Колико је био кажњен Фернандињо, је л' се враћа за суботу или не?
              У суботу мора екипа да узме 3 бода. Сити слабо игра, одбрана им је катастрофална, средина просек без Фернандиња, а ми играмо страшно у нападу.

              Comment


              • Mene vise plasi nasa odbrana, mada protiv ekipa koje igraju fudbal mi se dobro branimo. Nama su problem ovi sto bunare kao Stoke danas.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Mislim da se Fernandinjo već vratio. Ono što ne valja, vraća se i Aguero taman za nas.

                  Jedno znam sigurno, bićemo naloženi maksimalno. Momci će biti spremni da poginu. To može da predstavlja veliku prednost u odnosu na Siti.

                  A pobediće onaj ko iskoristi bolje greške, kojih će biti dosta na obe strane.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • http://sportklub.rs/Video/Fudbal/Pre...-budjenje.html
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ma jok, dobijamo lagano. Mene vise plasio Stoke danas nego Siti sto me plasi. Sunderland ce biti zeznut mnogo, ali imamo Cana, Staridza za rotaciju neku, plus ce i Matip biti spreman najverovatnije. Ne znam kad ce Gomez poceti da dobija sansu, a i Moreno moze da odigra protiv Sunderlanda ako bude trebalo.
                      Last edited by Brian McShtull; 27-12-16, 23:08.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Сити морамо да победимо једноставно. А Сандерленд ће бити пакао, 48 сати после Ситија, а играју ок у последње време, једва смо их сломили на Енфилду, а Јунајтед се поприлично мучио с њима док Ибрахимовић није дао гол за 2:0.
                        Мада ако узмемо 6 бодова ту, а Челси барем не добије Тотенхем, бићемо у одличној ситуацији.

                        Comment


                        • IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ništa nama nije gore nego Sandrlendu, čak je njima i gore. Manja rotacija a isto vremena za odmor kao i mi. Još i oni u subotu imaju utakmicu za 6 bodova protiv Barnlija. Svu snagu i resurse će oni u to da unesu. Realno gledajući, mi moramo biti odmornija ekipa tu.

                            p.s. Pixi, nemoj to dobijamo lagano...daj udri po nekom baksuzluku, nemoj tradiciju da rušiš..
                            Last edited by z0La; 27-12-16, 23:36.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma oni ce samo da se brane, i da sede na svojoj polovini. A mi cemo morati da trcimo i radimo za golove, i na Enfildu smo ih jedva dobili. Evo veceras smo 7kma vise pretrcali od Stokea, 120/113km.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Staridž je dao 100-ti prvenstveni gol u Klop eri.......

                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X