Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje da trpimo Kariusa, u svakom slucaju. Mingole je izgubljen slucaj.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Neka je stavio malo Kariusa na klupu. Slažem se da treba da dobije priliku da se pokaže, ali valja ga malo i prodrmati. Klopp ga brani životom...brani mu svaku, a brani loše. Neka zna da nije nedodirljiv, da ima konkurenciju. Ništa gore od golmana koji zna da će braniti svaku kako god da brani.

        Ništa ne može igrača više da probudi nego kad se nenadano nađe na klupi.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Terapija klupe je jednom Migsa već razdrmala u doba Brendana, mislim da su mu neka ta dva meseca (posle terapije) bila najbolja u Liverpulu, ako se sećate.....
          Ne mora značiti da će i na Karijusa to jednako da deluje, pošto se juče na klupi ponašao kao neko kome savršeno zvižde mošnice zbog novonastale situacije, bar je meni tako delovao par puta u krupnom planu
          Moliću ako neko zna i ne mrzi ga da napiše kako ko stoji od povređenih, prvih 11 je još koliko toliko respektabilno, ali po klupi se vidi da je roster sve tanji
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Mogu njemu da zvizde mošnice, ali to kod Kloppa neće proći. Trener se svađa sa svima da bi te odbranio, zauzima se za tebe a ti da ladiš...

            Njegov problem je što kad ga vidiš na golu, vidiš da nema trunke samopouzdanja u sebi. Kao pi**ica je kad ga gledam. A golman bez samopouzdanja je skloniji greškama.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Simon je odlicno branio juce,verujem da ce biti starter u narednom periodu.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Nije ni imao neki veci test, osim onog jednog suta u prvom poluvremenu.


                Zola, to za samopouzdanje mislis na Minjolea pretpostavljam?

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Migs je sinoć bio dobar, ali sve što je odbranio to se i moralo braniti, meni se svidelo što je baš delovao onako samouvereno a i ne pamtim kada su mu i sva ispucavanja bila sasvim korektna...
                  Pixi, ja bi se baš iznenadio ako Zola nije na Kariusa mislio
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Ako Karius izgleda kao da nema samopouzdanje, onda ja ne znam ko izgleda...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Karius je obicna rupa mlad je talentovan mogao bi postati solidan golman ali sad je rupa. Imao je srece sto je ova odbrana dozvoljavala najmanje suteva na gol inace bi primio jos vise golova.
                      Sa druge strane je Minjole koji je nesiguran ali definitivno bolji golman od njega, moze da odbrani nemoguce ali isto tako napravi kiks i to ga ubije totalno. Kad ima dan ne moze ga niko savladati. Vjerujem da se opametio a i sad je iskusniji, ulazi u najbolje godine za golmana i mislim da se moze vratiti u zivot i biti sve bolji. Vjerovatno prekretnica za njega a mozda i za Liverpul.

                      Comment


                      • Na Kariusa sam mislio. Golman bez samopouzdanja za sad. Onaj 4. gol protiv Bornmauta je po meni najveći dokaz.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Jedva čekam tekmu večeras...

                            Osećam da će Kloppara da ih naloži maksimalno...

                            Šta mislite za rezultat večeras?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment




                            • Ipak Matip nije spreman za večeras.
                              Last edited by z0La; 19-12-16, 19:16.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment



                              • Dežan Lovren

                                Comment

                                Working...
                                X