Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • I previse nam znaci Coutinho,jbg.

      Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Tek sad dolazi do izrazaja poraz iz proslog kola. Ovo danas je manje vise ocekivano ali i ovo danas smo mogli dobiti. Karius opet jedan od glavnih krivaca. Siguran sam da bi Minjole bolje branio pogotovo sad kad je Matip tu, uglavnom ne bi bio gori od Kariusa.

        Comment


        • Minjole je dobio svoju sansu, koju nije iskoristio. Karius je tu 3meseca i mora da brani. Za mene je veci krivac Lallana sto je napravio glup faul pre tog gola Pajea.
          I Matip covek moze da pogresi, imao je 10utakmica za redom bez greske maltene.

          Za 3dana je odmah sansa da se smanji zaostatak na tabeli, samo lagano.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 11-12-16, 20:24.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ne mozes tako da gledas, znaci po tebi Karius mora da brani samo zato sto je Minjole imao svoju sansu i nije je iskorisio?
            Karius je u losoj formi i to je cinjenica i kao takav ne moze mnogo
            doprinjeti timu. Sa druge strane imas Minjolea koji mora da uskoci pa bilo to cisto da se pokaze Njemcu da nije nezamjenjiv.

            Comment


            • http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...mentarise.html


              Reci mu
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • I Karager napljuvao Kariusa ali preko prođe Klopara.. Još je on to uradio i posle Bornmuta. Ali unervozio se pa udari na Nevila, glupo mu to.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  I previse nam znaci Coutinho,jbg.

                  Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                  Kutinjo vam pravi razliku kad je tu, al meni izgleda da se raspadate kad Lalana ne igra, tj. da se njegovo odsustvo vise oseti.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Стариџ и даље се не враћа фул тренинзима, Кан повређен..

                    Grobbelaar: "At the moment #LFC have a keeper who has been criticised but I am going to stop as I now know who the true person to blame is."

                    Grobbelaar: "Mignolet is still doing the same as two years ago, which means it is not Mignolet’s fault but the person who is coaching him."

                    Grobbelaar: "Achterberg is the one I’m going to look at. If he can’t right Mignolet’s wrongs in two years, then he shouldn’t be there."

                    Grobbelaar: "Mignolet can become Liverpool’s long-term No.1 if he is coached properly. When I go away he goes back into his shell again."

                    Grobbelaar: "I’ve never been asked about taking the keeper coaching job but if an offer came I would have to have a look it, anyone would."
                    Интересује ме ваше мишљење о овом тренеру голмана, чињеница је да Мињоле све гори и гори од како је дошао у клуб, а Кариус исто слаб на почетку. Такође Реина је био катастрофалан последње 2-3 сезоне чини ми се.
                    Last edited by Победа; 12-12-16, 23:48.

                    Comment


                    • Gomez putuje sa ekipom danas. Ja bih njega upario sa Matipom.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Last edited by Brian McShtull; 14-12-16, 14:32.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post


                        Интересује ме ваше мишљење о овом тренеру голмана, чињеница је да Мињоле све гори и гори од како је дошао у клуб, а Кариус исто слаб на почетку. Такође Реина је био катастрофалан последње 2-3 сезоне чини ми се.
                        Pisao sam ranije da ga se treba sto pre resiti, a jos cesce u privatnim sa Freshom i Akanom. Nemoguce je da sve linije tima konstantno napreduju otkad je Klop dosao a samo golmani nazaduju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Можда би била најбоља опција да оде, али је продужио уговор када и Клоп, исто до 2022.
                          Такође Јирген је рекао за њега да је огроман радник и да ради феноменалан посао..

                          Comment


                          • Izgleda da Klop ipak nije toliko tvrdoglav, Minjole veceras prvi izbor.
                            Od dva zla izabrao je manje.

                            Siguran sam da Minjole nece biti los kao Karius pogotovo kad su ispred njega Matip-Lovren odnosno sad (nadam se) Matip-Klavan.

                            Comment


                            • Pa sta je sad sa Matipom, a u kur*c!

                              Comment


                              • Putovao sa ekipom, ali izgleda da ima neki problem sa zglobom stopala. Joe Gomez na klupi, konacno. Simon ? Ma, svejedno mi je.

                                Tvrda ekipa M'boro. Daju manje od gola po tekmi, ali isto tako i primaju malko vise od gola po mecu. Tesko ce se ovde do tri boda. Najvise me brine ovaj mali Adama po njihovoj desnoj strani, Milner bi tu mogao imati problema. I Negredo bi mogao praviti probleme ovoj dvojici sad kad nema Matipa.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X