Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krivo mi što se Studz povredio, ali mi i drago što će Origi dobiti šansu. Zaslužio je vala posle prošle sezone kad je uskočio i bio odličan do povrede. Nek se pokaže sutra i za vikend i verujem da će ga Klopp zadržati u timu.

    Krivo mi i zbog Ingsare, možda bi i on dobio neke minute sad.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment




    • Manje više očekivan sastav. Možda sam očekivao Gruju u prvih 11, ali Kloppara nije hteo toliko da promeni sastav. Ipak se nadam se da će Gruja i Woodburn dobiti pristojne minute.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Jes da je Gruja nas, ali po meni mali Ejaria bolji igrac i veci potencijal.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Comment


          • Klinci nam stvarno deluju super.

            Ejaria mi nešto večeras bio nevidljiv. Istina, nisam gledao prvih 30ak minuta tekme. Arnold solidan pozadi, solidan napred. Fali mu to još malo da zna šta će sa loptom kad krene napred, ali ogroman potencijal.

            Krivo mi što Gini nije dao onu stativu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • 15ti uzastopni mec bez poraza,idemo dalje!
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Protiv Svetaca u polufinalu kupa. Prva se igra u gostima, znači revanš na Enfildu.

                Moguće finale protiv Junajteda...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma jok, nek se izigraju deca jos 2x90 i dosta nam je mikimaus kupa ove sezone. Jos u tom periodu nece biti tu Mane, bolje ne.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Mislim da će Kloppara shvatiti ozbiljnije polufinale i da će biti manje rotacije. Pogotovo zato što ne igramo Evropu.

                    Izgleda se Lallana vratio treninzima. Mogli bi njega da očekujemo u nedelju možda i u prvih 11.

                    Koliko videh Firmino, Staridz i Matip nisu juče trenirali... Staridz je povređen, ali nadam se da su ova dvojica dobili neki odmor i da je to to.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Mislim da će Kloppara shvatiti ozbiljnije polufinale i da će biti manje rotacije. Pogotovo zato što ne igramo Evropu.

                      Izgleda se Lallana vratio treninzima. Mogli bi njega da očekujemo u nedelju možda i u prvih 11.

                      Koliko videh Firmino, Staridz i Matip nisu juče trenirali... Staridz je povređen, ali nadam se da su ova dvojica dobili neki odmor i da je to to.
                      Samo je Staridz upitan, ostali su spremni za Bournemouth.

                      Comment


                      • Da li bi trenutno stavili pre Staridza u prvih 11 ili Orgija? Znači trenutno, ne uopšte...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Da li bi trenutno stavili pre Staridza u prvih 11 ili Orgija? Znači trenutno, ne uopšte...
                          Meni je bas to upitno, Sturridge je onih par minuta sto igrao protiv Southamptona igrao jako dobro, a Origi soldino poslednje dve utakmice a dao je dva gola. Ne znam ja bi pre Sturridga jer vise cenim nize igrace, nego krakate kao Origi, iako Divok nije mnogo visi od Sturridga ali je dosta krakatiji.
                          Last edited by Scouser; 01-12-16, 13:15.

                          Comment


                          • Origi definitivno,Sturridge se vraca posle povrede.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Iskreno, ja bih voleo u nedelju da vidim Origija. Volim Staridza, ali za nedelju Origi. Mislim da može da uhvati momentum i da nastavi da trese mrežu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X