Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Drugari zanima me vase misljenje - Suarez, legenda kluba ili ne?

    Hvala na odgovorima svima.
    Ne..

    Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Drugari zanima me vase misljenje - Suarez, legenda kluba ili ne?

      Hvala na odgovorima svima.
      Не..
      Last edited by Победа; 27-11-16, 00:15.

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Drugari zanima me vase misljenje - Suarez, legenda kluba ili ne?

        Hvala na odgovorima svima.
        Da si pogledao imena pravih legendi Liverpula, ne bi ni pitao tako nešto
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Znam ja odlicno legende Liverpula, samo me zanimalo vase misljenje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Kada se vracaju Lallana i Stu?Ima li kakvih vesti o Firminu?
            14ti mec bez poraza,idemo dalje!

            Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
            Negde pročitah Lallana 2-3 sedmice još. Što se tiče Studza, ne zna se tačno, ali je manja povreda u pitanju. Možda bude spreman za utorak, a možda za vikend koliko razumeh.

            Sa Firminom bi trebalo da je sve ok.

            @Erik

            Ne. Ostao u odličnom sećanju, i veoma drag igrač ali legenda jok...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I meni je on veoma drag igrač ali legenda je nešto sasvim drugo i ozbiljnije...., možda jednom postane ambasador Liverpula kao Oven
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Drugari zanima me vase misljenje - Suarez, legenda kluba ili ne?

                  Hvala na odgovorima svima.
                  Nikako, a i taj izraz legenda je postao ofucan, dodeljuje se olako. U sustini svuda imas par istinskih legendi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Гледао сада распоред и после Лидза иду стварно 4 све само не лаке утакмице па Стоук на Енфилду, још вероватно неће бити Кутиња ту. 13/15 поена би било задовољавајуће, а какав би шоу био да узмемо свих 15 пред Сити.

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      To do Nove Godine je ako nas usere koliko sam razumeo, može da bude i duže. Koje sranje jbte...

                      Da ako se Staridz oporavi do vikenda. Lallana se možda vrati, znači 50-50%.
                      U suštini ako Staridz ne bude fit, možda Origi ode na levo, a ostane ista formacija, ili Firmino da ode levo a Origi centralno?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jurgen Klopp is set to make wholesale changes for Liverpool's EFL Cup quarter-final with Leeds at Anfield tomorrow night.

                        Simon Mignolet is expected to start vs Leeds, Trent Alexander-Arnold, Lucas, Klavan & Moreno could line up in the back four.

                        Kevin Stewart, Ovie Ejaria and Marko Grujic are options in midfield, while Ben Woodburn will be hoping to feature. #lfc (James Pearce)
                        Očekivano. Origi verovatno u špicu i to je to. Voleo bi da vidim i malog Gomeza.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment





                        • Last edited by Scouser; 28-11-16, 14:53.

                          Comment


                          • Matip will not be representing his country at the African Cup of Nations in January because of a self-imposed exile. #lfc (Paul Joyce)
                            Odlične vesti za nas.


                            Philippe Coutinho is expected to miss 5-6 weeks with ankle ligament damage, after undergoing a scan this afternoon.
                            Last edited by z0La; 28-11-16, 16:27.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pa to je to, taman ce se oporaviti kada Manea ne bude bilo, sled utakmica je takav da se mora i moze dobijati bez njega u narednom periodu.
                              A i Danny je izabrao kada ce se povrediti, ovo mu je idealna prilika bila da krene kao starter, ovako Origi ima otvorena vrata.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kakve su ovo gluposti oko Lallane i PSG ? Svasta.

                                Sto rece jedan lik na twitteru:

                                PSG ready to bid 40m for Adam Lallana? It will cost a bit more than that to buy the player that does the Cruyff turn better than Cruyff #LFC
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X