Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Bitna su tri boda i ljubilarna pobeda!
    Ako je VBA mogao da ima penal u prvom onda je Liverpul ostecen za onajj cist kada je sutirao Tores!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Danas losa partija,ipak sta ocekivati kad u sredini igraju Lucas,Poulsen i Kuyt koji nisu organizatori igre.Danas je Hodsgon izjavio da je Konchesky blizu potpisa i da pokusava naci jos jednog napadaca.Nadam se ovom sastavu nakon pauze zbog utakmica reprezentacija.
      Reina
      Johnson Carra Agger Konchesky

      Kuyt Meireles Gerrard Babel

      Cole
      Torres

      Klupa:Jones,Kelly,Skrtel,Poulsen,Maxi,Jovanovic,Pa checo ili novi napadac
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg161406#msg161406 date=1283118073]
        Danas losa partija,ipak sta ocekivati kad u sredini igraju Lucas,Poulsen i Kuyt koji nisu organizatori igre.Danas je Hodsgon izjavio da je Konchesky blizu potpisa i da pokusava naci jos jednog napadaca.Nadam se ovom sastavu nakon pauze zbog utakmica reprezentacija.
        Reina
        Johnson Carra Agger Konchesky

        Kuyt Meireles Gerrard Babel

        Cole
        Torres

        Klupa:Jones,Kelly,Skrtel,Poulsen,Maxi,Jovanovic,Pa checo ili novi napadac
        [/quote]

        Moze isto,samo Cole na mesto Kuyta,Babel na mesto Cole-a i Jovanovic na mesto Babela.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Samo se nadam da ce Jovanovic proigrat jer ako ponovi jos jednu ili dvije ovakve partije preselit ce na klupu.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Tores slomio otpor VBA

            U utakmici treceg kola Premijer lige Engleske Liverpul je zabelezio prvu pobedu ove sezone.Liverpul je na Enfildu savladao VBA sa 1:0. Odlucujuci gol postigao je Fernando Tores.

            Vest Bromvic Albion je ostavio mnogo bolji utisak u prvom poluvremenu,igrao je povezanije i konkretnije.Liverpul,sa druge strane,je bio bezidejan,spor,neprecizan i bezpomocan.Odbrana je imala dosta problema da zaustavi krilne igrace gostiju,a Martin Skrtel je po nekima i skrivio penal,koji sudija Li Probert nije svirao.U drugom delu utakmice Liverpul je bio bolji. Nakon nekoliko dobrih akmija Dirk Kajt je probio po levoj strani,odigrao je sjajan dupli pas sa Toresom,koji je zbunio trojcu odbrambenih igraca VBA ostavsi na ivici sesnesterca,Kajt je odigrao odlicnu povratnu loptu tacno na volej El Ninju za 1:0!Gol je postignut u 65.minutu. Nista znacajno se nije dogadjalo sve dok Kajt ponovo nije probio po levoj strani,odigrao do Dzerarda,koji centrira tacno na nogu Toresu,ali sa 2-3 metra sutira tako da mu brani Karson,golman Vest Broma.Vredi pomenuti i crveni karton za Morisona u 86. minutu,nakon vrlo ostrog starta nad Toresom.

            Postava Liverpula: Reina, Ager, Skrtel, Karager, Dzonson, Kajt, Poulsen, Lukas, Jovanovic (60. minut Maksi Rodrigez), Dzerard,Tores (89. minut Babel).

            http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...omio-otpor-vba
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg161419#msg161419 date=1283120253]
              Samo se nadam da ce Jovanovic proigrat jer ako ponovi jos jednu ili dvije ovakve partije preselit ce na klupu.
              [/quote]

              Nije ni on kriv,nije imao podrsku ostalih veznih do njega,trudio se.ali kada su ti kolege Poulsen i lukas,koji ce slomiti nokat ako potrce,nema sanse ni ti da igras kako mozes.

              Za koji gol si glasao na sajtu?
              Ja za ovaj danas.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                I ja sam za ovaj danas.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA



                  Ne mogu da verujem da je odbio da obuce dres! fghj48d fghj48d fghj48d
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Ne vjerujem da je odbio,mislim da ovo nije bilo ni zvanicno predstavljanje,a i dosao je da gleda utakmicu.Izgleda u konkurenciji za napada koji bi nam trebao sticu su:Gomez(posudba),Carlton Cole,Zamora,Llorente,Ola Toivonen.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      EL NINO #9.... &8@^J &8@^J &8@^J

                      Najbolji napadac na svetu,samo zbog njega i gledam Liverpool...

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Voleo bih Gomeza na prvom mestu ili Toivonena a ovi ostali sto se spominju mi i nisu nesto...

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Ljorente bi drao kad bi došao u Liverpul. Čak ga traži i Real...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=MKSerbia link=topic=2667.msg161460#msg161460 date=1283156400]
                            Ljorente bi drao kad bi došao u Liverpul. Čak ga traži i Real...
                            [/quote]

                            A ne znam,nekako mi je vec dosta tih Spanaca h5g6k8

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Pa ono teško i da će da dođu više, sad kad je Rafa otišao... Ali opasan igrač, bio je i na SP.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Ja bih najvise voleo Gomeza.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X