Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment




    • Lovren bolestan, zato ga nema na terenu. Čudi me da je Lukas dobio pre šansu od Klavana...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Opet Lukas, znaci bice belaja...
        E da mi je docekati da taj baksuz ode pa da se napijem ko covjek.

        Comment


        • Igraju i Odion i Troj, tesko da ce moci Matip s obojicom da se rva, gubimo danas lagano vreme je. Nejasno zasto ne igra Klavan pre Lucasa...

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Biće malo kritično kad Dini da loptu za Igala, a ovaj ostane sam sa Lukasom, ali ako budemo kontrolisali utakmicu kao u prošlim tekmama, ne bi trebalo da se brinemo toliko.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Koliko smo mocni nevjerovatno, Jurgen Klopp
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Fantasticna partija!

                Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Kad za jednog Staridza nema mesta u 11.

                  Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Bez zamerke. Idemo dalje!!!

                    Comment


                    • Treba pohvaliti Kariusa. Toliko sam ga kritikovao, ali danas je bio dobar. Imao je par dobrih odbrana i delovao je solidno. Ovako tekme mu mnogo znače zbog samopouzdanja.

                      Igra je bila odlična, ali ono što me najviše impresioniralo je bila ta glad za golom. Kod 3,4,5:0, mi napadamo, grizemo, ne stajemo. Ceo tim stvarno deluje mnogo moćno.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja sam prvi put bio zadovoljan!

                        Comment


                        • Stvarno smo danas dobro odreagovali na ove kikseve jacih klubova, nema sta igramo "Heavy Metal" fudbal.
                          Spoiler

                          Comment


                          • Tek sada videh da je Kloppara ovo rekao.

                            “We watch the market all the time and of course we need to be prepared for different situations and one of them is injuries,”

                            The African Cup of Nations we already knew about so we don’t need to be influenced or surprised by that, but it could be a moment when we approach the market.

                            It’s not about about how many strikers. Three strikers is enough, I think. But when Sadio is away we will be without a winger. We do not have many wingers, I would say.

                            Roberto Firmino could play as a kind of a winger which would then just give us two strikers. It is a long way to go from January onwards and that month of January is busy.

                            If we can go to the semi-final of the League Cup it could be the busiest month of the whole year. We need to be prepared for this for sure.”
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • OptaJoe‏@OptaJoe Nov 6
                              17 - Liverpool recorded more shots on target today than any other team has managed in a PL match since Opta records began (2003-04). Top.
                              Jos je Watford dobro prosao.

                              Gledajuci sledecih pet kola, sa ovom formom, nije nerealno ocekivati 15 bodova do Mersyside derbija, a onda do polovine sezone na Anfield dolaze Stoke i City.

                              Gledao sam i potencijalne meceve koje ce propustiti Mane i Matip, i ako racunamo da ce se mozda propustiti Sunderland koji je prvi mec u 2017. zbog mozda ranijeg odlaska na AKN, oni najverovatnije propustaju sigurno Utd, Swansea i Chelsea (racunajuci da ako ispadnu u prvoj fazi koja traje do 25. januara, Klopp ce im opet dati vremena za odmor, a mec sa Plavcima pada 31. ), a onda i Hull, ako doguraju do kraja. Mec sa Spursima je nedelju dana kasnije od kraja AKN, pa sve zavisi od Kloppa opet da li ce ih odmoriti, a verovatno hoce. Tako da od pet tekmi, 3 su fakticki veliki derbi mecevi.

                              Gledajuci kako Klopp prica, mozda bude krenuo po krilnog igraca u januaru, mada verujem da i on sam zna, da je bolje po tim da se Firmino samo prebaci tu, a Sturridge u spic. Mislim da ce nam Matip biti dosta veci gubitak nego li Mane.

                              Da bi smo bili sigurni i imali dovoljnu zalihu bodova do AKN, pobediti sve do kraja godine mi se cini kao najlogicniji izbor za Kloppa.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment

                              Working...
                              X