Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite o ovome?

    Insigne open to Liverpool move

    Lorenzo Insigne was in tears on the Napoli bench this week and his entourage is reportedly pushing him towards Liverpool.
    http://www.football-italia.net/93274...liverpool-move

    Comment


    • Originally posted by Klopptimism View Post
      Slazem se, nego jel imamo mi bb clause za Ibea?

      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
      Koliko se sećam, imamo i za njega i za Smitha bb...

      Ja mislim da špic dolazi jedino ako neko(Dani) ode. U suprotnom, teško da ćemo nekoga dovoditi.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sta se pise za Ingsa ?
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          Sta se pise za Ingsa ?
          U kom smislu za njega? Nešto nisam ispratio da imaju neke transfer vesti u vezi njega...

          Znam samo da rešeta za rezerve i da se nameće Kloppari..
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pa bilo sta, dal se potpuno oporavio

            ima par klubova kojima bas fali napadac a on kod vas od kako se vratio nije ni na klupi
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Last edited by Rossonero; 22-10-16, 17:07.

              Comment


              • Odlican mec, prvo poluvreme mozda i najbolje odigrano ove sezone. Nesrecno primljen gol, u nezgodno vreme. Ali smo opet koliko toliko sigurno priveli mec kraju, nisu imali neke sanse ni pre ni posle tog glupog gola.


                Lallana za mene igrac meca, iako su i Firmino i Coutinho imali trenutke magije. Can odigrao skroz ok, ali po meni Gini mnogo vise opcija donosi u napadu. Henderson pametno na kraju dobio zuti, tako da nece igrati protiv Spursa u utorak.

                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Bas smo lepo odigrali, ali mi previse idu na kurac ovi primljeni golovi kao sto smo protiv Hulla, Swansea i sada primili. Sve na istu foru.

                  Mene interesuje sto Ings ne dobija sansu uopste u prvom timu i takodje sta ce biti si Sturridgem, Klopp definitivno gubi poverenje u njega. Mislim da ako nastavi ovakvim ritmom, da ce ubrzo napustiti klub.

                  Comment


                  • Sta je bitnije 3 boda ili cleansheet?
                    Sto se mene tice, sve dok pobedjujemo ne zanima me da li smo primili gol ili ne.


                    U ovom trenutku, jedino bi igrac u rangu Suareza zauzeo mesto Firmina u "napadu". I ja volim Staridza, ali vise volim Liverpul (mnogo vise) jbg.
                    Ings ce tesko izboriti minute u PLu, jbg napredujemo nismo vise onaj tim od pre dve godine. Obojica mogu da biraju sta ce da rade sa svojom karijerom, mogu da ostanu i da se bore za mesto ili da idu.

                    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ni mene ne zanima, ali to nije poenta. Danas smo mogli lako da ostanemo bez 3 boda zbog preglupo primljenog gola.

                      Comment


                      • Nije ono glup gol, već je celokupna odbrana očajno reagovala. 4 igrača sama na 2 metra od gola posle prekida...to nije realno. Od sigurne utakmice dobijaš napet, neizvestan kraj. Ne bi mene ni zabrinulo 2-1, ali znam kakvi smo mentalno kad primimo i treba da se odbranimo. Pozitivno je to što smo ipak mentalno porasli kao ekipa. Nema više toliko panike posle primljenog gola, bolje se reaguje. Ali opet ostaje, prekidi, prekidi i prokleti prekidi. Više strahujem od protivničkih kornera nego od kontri. Danas su bila 2 ili 3 kornera, i na 2 su bile šanse za njih.

                        Odigrali smo extra utakmicu. Stvorili brdo šansi, igrali lep fudbal, trebali da postignemo još koji gol, ali pobeda je tu. U ovako jakoj konkurenciji, u samom smo vrhu, drugo mesto. Mislim da niko nije mogao da očekuje bolje...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Prekidi su jos uvek ocajni ali ove sezone svodimo protivnike na minimalan broj sansi iz igre. Otkad igra Matip primili smo dva gola iz igre, od toga jedan iz ofsajda. Svonsi je stvorio nesto vise prilika a ostali mogu zajedno da izbroje na prste jedne ruke.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naprimali smo se ove sezone golova posle prekida, i ovaj je lako mogao biti sprećen i malo mi nejasno što je Bobi bio tu u srcu peterca, ali ajd dobro, sve je ostalo bilo skoro savršeno
                            Jako sam zadovoljan igrom posle primljenog gola, mnogo smo opasniji bili do kraja i šteta što Bobi juče nije bio šuterski raspoložen jer je imao par ekstra šansi da kojim golom kruniše svoju dobru igru.
                            Raduje me kako je sve ovo Klopara posložio, i kako to sada već iz kola u kolo sve izgleda, realno igra je na dve klase višem nivou nego pre godinu dana kada je došao.
                            Jako me zanima kakav će pristup biti u utorak protiv pevaca, u smislu sastava, ja bi voleo da Klop to odradi sa rezervama ali bojim se da to baš i nije realno za očekivati
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Deveti uzastopni mec bez poraza. 💪

                              Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • “Džerard je uvek dobrodošao, ne možete ni da zamislite koliko. Ono o čemu smo pričali i o čemu ćemo pričati će ostati među nama. Ne treba da se brinete da li će za njega biti mesta, sve će biti u redu“, izjavio je Klop.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X