Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno mislim da nema veze s kvalitetom igraca nevezano da li je bolji ili ne. Klopp je mnogo zgotivio Sakhoa kada je dosao, hvalio ga u pocetku dosta npr. posle utakmice s Rubinom u LE, ali ocigledno Sakho ima problema s disciplinom i tu je otpao. Koliko se secam i s Rodgersom je imao sukob.
    Steta za njega, bio nekada veliki talenat.

    3 boda su prioritet s obzirom da igramo odlicno, ovakve utakmice moraju da se dobijaju i kada igras lose..

    Comment


    • Evo ovako da ti objasnim, njegove defanzivne sposobnosti su ok, on ce mozda u sledecem klubu biti jako uspesan. Ali u ovom sistemu, koji zahteva da svih 11 igraca zna sa loptom koliko toliko, on jednostavno ne moze da prodje, jer slozices se on se svadja sa loptom, ruzno je gledati ga dok ima loptu u nogama. I na sve to dolazi i to sto kazes disciplina i ostale gluposti. Sto znaci i da je super sve ostalo,on bi opet bio cetvrta opcija na svojoj poziciji, ako ne i peta kada se vrati Gomez.

      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
      Last edited by Brian McShtull; 24-09-16, 01:47.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Last edited by Scouser; 24-09-16, 14:35.

        Comment


        • Odlicna partija,bravo momci!

          Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Напад на титулу.
            На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • Sakho danas i zvanicno zavrsio karijeru u Liverpulu.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Klopptimism View Post
                Sakho danas i zvanicno zavrsio karijeru u Liverpulu.
                Jel to gotovo ?

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Klopptimism View Post
                  Evo ovako da ti objasnim, njegove defanzivne sposobnosti su ok, on ce mozda u sledecem klubu biti jako uspesan. Ali u ovom sistemu, koji zahteva da svih 11 igraca zna sa loptom koliko toliko, on jednostavno ne moze da prodje, jer slozices se on se svadja sa loptom, ruzno je gledati ga dok ima loptu u nogama. I na sve to dolazi i to sto kazes disciplina i ostale gluposti. Sto znaci i da je super sve ostalo,on bi opet bio cetvrta opcija na svojoj poziciji, ako ne i peta kada se vrati Gomez.

                  Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                  Ne moras nista da mi objasnjavas, sve ja to shvatam samo mislim da Sakho nije imao problema s disciplinom da bi se borio za mesto u timu.
                  Posle ovoga danas valjda je zavrsio svoje u Liverpoolu.

                  Imali smo do sada tezak raspored, 3 gostovanja u Londonu i 7 bodova. Burnley je kiks, ali je gostovanje, i druge ekipe koji konkurisu za prva 4 mesta imace takve kikseve.
                  Raduje mnogo 9 postignutih golova kod kuce na 2 utakmice, nadam se da cemo konacno imati jak domaci teren.

                  Trenutno igramo strasno dobro, moraju se uzeti bodovi protiv Swansea pa da se lepo spremimo za veliki derbi.

                  Comment


                  • Odlican start sezone, ocekivao sam ovako nesto. Nema tu puno filozofije ide se u svaku utakmicu kao da je finale, pojacanja su se vec poprilicno uklopila i mogla bi ovo biti odlicna sezona. Nadam se da ce nas povrede zaobici pa da napadnemo to prvo mjesto, zasto ne. Naravno Citi je ispred i glavni je favorit ali uz malo srece sve je moguce.

                    Comment


                    • http://www.liverpoolfc.com/news/firs...d-expectations
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Sadio Mané

                        •Goal on league debut.
                        •Goal on Anfield debut.
                        •#LFC Player of the month
                        •@BBCMOTD Goal of the Month
                        •@PFA Player of the Month



                        Vrhunsko pojačanje...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Sakho igra veceras za u23 protiv Wolfsburga.

                          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • I Ballotelli je igrao sa klincima koliko se sećam. Znamo kako se to završilo...

                            Šalu na stranu, gotivim Sakhoa, ali ako ne može da bude disciplinovan, ćao zdravo. Mada, mislim da je on već gotov...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment




                            • Ako neko nije pogledao. Ja sam tek sad uspeo da pregledam. Kloppara legendica...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment



                              • Stoka.

                                Comment

                                Working...
                                X