Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisi rekao direktno, ali se to dalo zakljuciti iz postova. Sve jasno kao dan, niko ne da na svoje, i onda se dobija besmislena rasprava, koja ne vodi nicemu.

    Ja za sve vreme koje pratim Liverpool sam dobio jednu LS i par kupova, a opet uzivam u svakom mecu, i nije mi palo na pamet da prestanem da pratim, ima nesto u tom Liverpoolu, oseca se neka energija, neki ponos pa makar igrali 5. ligu, jednostavno klub ima dusu, dodas na to da godinama svi vole da pljunu po tom Liverpoolu i shvatis da je to upravo ta velicina kluba, makar ne osvojio nikad nista vise.
    Last edited by mark !t zer0; 23-09-16, 14:20.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Nije poenta da je Liverpul mali klub, on to nije, ali braćo.
      Čak sam i stavio do znanja da to nije poenta. Ja ga kroz raspravu merim na relaciji Juventus - Liverpul i pri tom nigde nisam omalovažavao vašu pristrasnost prema klubu i razlog zašto neko navija za klub, svako ima svoje pobude.

      Tebe je vidim iznervirala priča oko komparacije Zvezde i Liverpula, to nije bilo na osnvou osvojenih trofeja, nego hajpa oko istih klubova. Oko Zvezde kod nas je hajp nestvaran, sever, nacionaliyam, navijači ludilo, istorija, pogledaš u Liverpul i imaš nešto slično kop, Never walk alone, istorija, navijači ludilo....bez uvrede meni to malo kič, iako, kao što sam rekao, Zvezdu volim beskrajno. Ima nešto ipak u toj Zvezdi.....

      Comment


      • Vodim se time da kad napišeš ali sve pre toga što si napisao postaje nebitno
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ljudi moji, kakva beskorisna rasprava. Vidim 3-4 nove stranice, odusevim se, mislim neko dobro stivo za citanje, a ono...
          Mislio sam da je to merenje kome je veci izaslo iz mode...

          Zna li neko, prenosi li SK u subotu Liverpool na nekom od prva 3 kanala?

          Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Na prva tri kanala sigurno nece biti, a SK6 i SK5 su zauzeti u tom terminu, tako da se nadam da ce bar biti na SK4. Msm da tek od oktobra mozemo ocekivati taj udarni termin od 16h na prva tri kanala.

            P.S. Dajte taj Juve da se igramo.

            Spoiler
            Lele kakva rasprava.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Jel si siguran za 5,6, po ovome na sajtu ima na oba kanala prostora. Na 4 ce sigurno biti jedna utakmica, ali jos se ne zna koja.

              Karius sutra debituje u PLu, nadam se da ce nam doneti sigurnost u zadnjoj liniji koju nemamo jos od Pepea.
              Last edited by Brian McShtull; 23-09-16, 18:02.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Na 5 idu Spursi, na 6 ide City, ili obrnuto, nisam siguran. Realno bi trebalo LFC da ide na 4, osim ako SK ne resi da stavi tu Everton, koji je u tom terminu i jedini konkurent (ako se to moze nazvati konkurencijom). Valjda necu hvatati stream, realno je tuga kad imas svih 6 kanala i opet moras stream da hvatas.

                Sto se tice sutrasnje tekme, Klopp izgleda na sve racuna, sem na Gomeza, koji jedini i dalje nije full fit, ali poceo je sa treninzima i to je dobro. Gini je imao malu povredu pred Derby, Lallana je bio premoren po Jurgenovim recima, pa zato ta dvojica nisu bila u sastavu, ali su trenirali sa ekipom, dok je Sturridge opet imao sitnu proveru, ali se isto tako ocekuje da bude spreman za Hull.

                Domaci teren, svi u formi, sve sem pobede bi bio kiks.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Na 5 idu Spursi, na 6 ide City, ili obrnuto, nisam siguran. Realno bi trebalo LFC da ide na 4, osim ako SK ne resi da stavi tu Everton, koji je u tom terminu i jedini konkurent (ako se to moze nazvati konkurencijom). Valjda necu hvatati stream, realno je tuga kad imas svih 6 kanala i opet moras stream da hvatas.

                  Sto se tice sutrasnje tekme, Klopp izgleda na sve racuna, sem na Gomeza, koji jedini i dalje nije full fit, ali poceo je sa treninzima i to je dobro. Gini je imao malu povredu pred Derby, Lallana je bio premoren po Jurgenovim recima, pa zato ta dvojica nisu bila u sastavu, ali su trenirali sa ekipom, dok je Sturridge opet imao sitnu proveru, ali se isto tako ocekuje da bude spreman za Hull.

                  Domaci teren, svi u formi, sve sem UBEDLJIVE pobede bi bio kiks.
                  Ispravljeno
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ne treba se zaletati, ume taj Hull da bude jako disciplinovan i neugodan, sto je nama dovoljno za kiks. Nadam se da nece biti tako.

                    Inace sve su sanse da Karius pocne sutra, izgleda da Klopp ima vise poverenja u njega, a i ja bogami. Jeste da je Derby, ali jako mi se svidelo to sto je bas bez straha izlazio skoro do ivice 16 uvek kada je to trebalo i prosledi jako smireno pas gde treba.#germanschool
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Kako mislis sve su sanse? Svi su vec pustili na twu, da je prvi izbor Karius i da sutra pocinje.

                      Last edited by Brian McShtull; 23-09-16, 20:48.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • A nisam video da je Echo izbacio clanak, video sam samo od ovog Maddocka malopre, ali sada vidim da je to 100%.
                        Mislim da su Firmino, Mane i Lallana u trenutnoj formi jedini nedodirljivi. Toliko je jaka forma trojca, da ce Klopp mozda morati da bira izmedju naseg najboljeg napadaca i, da kazemo najboljeg ofanzivnog veziste u timu. Mada, opet kazem, nije iskljuceno da svi oni pocnu, i Henderson iza svih njih. Coutinhu svakako nije strana rola side veznog igraca.



                        Karius' starting position when #LFC attack. Keeper not far off the centre circle.
                        Ovo nisam nikad video od Simona.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Karius kako je spasio onaj gol kada je izleteo na 16 metara, doktorski.
                          Mada se stvarno nadam da se nece ponavljati kada izleti pa omasi loptu kao ono jedanput protiv Derbija.

                          Nego jedno pitanje za upucenije, posto se ne prica mnogo, kolika je sansa da se Sakho vrati u konkurenciju recimo u sledecih mesec-dva. Cini mi se da Klopp ne racuna nikako na njega, da ga je posle onoga na pripremama definitivno otpisao.

                          Comment


                          • Meni Migs vecito srcku pravi kad mu vrate loptu, a on kao glumi eleganciju a ustvari mu se noge svadjaju. A i on je vala imao svoju sansu. Daj Kariusa da vidimo konacno.

                            Nego, iznesmo mi ovaj tezak raspored i bez Cana jbte. Sta li ce sad Klopp kad se on vratio u tim...Gini na klupu? Ne verujem da ce Hendersona da dira posle onakve tekme, a ni Lallanu.

                            Sutra mora Hal da se demolira. Svaka njima cast, ali moramo da demonstriramo silu sutra...

                            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mislim da je Sakho zavrsio svoje, eventualno neki kup ako uhvati ili povredu nekog od ovih regularnih. Klavan je svakako ispred po meni, da ne pricamo o startnom dvojcu, a tu je i Gomez koji se oporavlja i od kojeg ja licno bas puno ocekujem, a i Klopp. Cinjenica da je bio otpisan pred kraj prelaznog roka i da je vidjen na transfer listi, dovoljno govori da Klopp ne racuna na njega. Na jednoj press konferenciji su se dotakli toga, Klopp je rekao da nece svi igraci imati mesto u timu i da je on morao da donese odluku pre prelaznog roka kako ce tim da izgleda, resio je da je Sakho visak, ali da isto tako sada kada je ekipa slozena i nema menjanja (bar do januara), naravno da nece zaboraviti na dobre partije koje je Sakho pruzao ranije tek tako, mada to je klasican sweet talk.

                              Plus sto je Sakho duze vreme u opasnim problemima sa fitnesom i povredom jos na pripremama, sa kojih je kasnije i oteran zbog nediscipline najverovatnije.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sakho umesto koga? Matip i Lovren su zakljucani, a i Klavan je bolji stoper od Sakoa, mozda dobije neki minut u liga kupu.
                                Nadam se da smo konacno dobili stoperski tandem za narednih 5,6 sezona.


                                Last edited by Brian McShtull; 24-09-16, 00:56.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X