Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Klopptimism View Post
    Sve si sam rekao u ovoj recenici.
    Inace slazem se za ovaj drugi deo...
    Nije to recenica, to je deo recenice. Nekoliko reci ako cemo preciznije.
    A trofejniji u jednom takmicenju (pa makar to bilo najbitnije takmicenje u sportu o kom pricamo) ne mora nuzno da znaci da je veci.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Nije to recenica, to je deo recenice. Nekoliko reci ako cemo preciznije.
      A trofejniji u jednom takmicenju (pa makar to bilo najbitnije takmicenje u sportu o kom pricamo) ne mora nuzno da znaci da je veci.
      Da li se onda vodjeni tom logikom moze reci da su Juventus/Liverpul u ravni sa Realom?
      Last edited by Brian McShtull; 23-09-16, 10:51.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Klopptimism View Post
        Da li se onda vodjeni tom logikom moze reci da su Juventus/Liverpul u ravni sa Realom?
        Naravno da ne moze, jer je Real u svim aspektima ili jednak ili bolji od dva malopre navedena kluba.
        Pa i kada se radi o trofejima (koji su u ostalom i najbolje merilo), gde su u ozbiljnoj prednosti (u Evropi, u domacem prvenstvu i ne bas).
        Dok na primer ako pravimo komparaciju izmedju Juventusa i Liverpula, Liverpul je "samo" po trofejima u LS bolji u odnosu na Juventus. U svemu ostalom je "iza". Da ne pominjem post od cetvrt veka u domacem prvenstvu, koji bilo koji veliki - jedan od najvecih klubova na svetu, jednostavno ne sme sebi da dozvoli.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ako bi racunali ligaske trofeje oba kluba, onda prvo moramo da vidimo kroz istoriju koje lige su bile konkurentnije i jace. Jel opet vodjeni tom logikom mozemo doci do nekih neverovatnih zakljucaka. Na kraju jedino merilo mogu biti trofeji u takmicenju u kome se takmice oba kluba.

          Sto se tice posta, jos neki veliki klubovi su imali slicne ako ne i duze postove, Junajted imao isto post od 26godina, ipak moze veliki klub da dozvoli sebi post, inace taj post i pokazuje velicinu kluba. Jel vi i sa tolikom dominacijom nemate ni pola navijaca koliko ima Liverpul.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Meni Juve jedino može u istu rečenicu sa Bajernom, Realom i Junajtedom, ekipama koje dominiraju trenutno u svom dvorištu, s tim da je Junajted od odlaska Fergija malo splasnuo....ostalo mi smešno, realno govoriti veličini kluba koji titulu u svom dvorištu nije osvojio od 1990.godine naspram tima koji dominira od kada je italijanskog fudbala meni ne i de u istu ravan. Da ne pričamo priču da nije ovog formata takmičenja u LŠ da ga Liverpul ne bi video od 1990.godine, da tu zaista igraju ekipe saglasno naslovu, pa ti vidi. Ti si zapravo šampion neke Lige Šampiona, a nisi šampion u svojoj zemlji gde igraju neki Hal, neki Stouk i tsl. Apsurd.

            Nije poenta da je Liverpul mali klub, on to nije, ali braćo.

            I sviđa mi se ovaj Sanduov post, lepo sve napisano, kratko i jasno.

            Nzm koje je godište ovaj Klop, ali ja sam gledao Juventus u 5 finala LŠ od kada sam na ovom svetu i samo su jedno uzeli. Da ne pričam o finalima sa Realom gde smo ih guzili uzduž i popreko i onda na Mijatović da gol iz ofsajda pri čemu je to njegov prvi gol u LŠ te sezone, pa da ne pričamo o finalu sa Dortmundom gde izgubimo 1:3, a dominiramo ceo meč.

            Barsa nas je bila bolja, a sa Milanom smo u najmanju ruku bili egal.

            Msm glupa je generalno rasprava, ovaj momčić Klop digao prašinu, ali ne mogu da vas slažem da ne uživam u ovome.

            Comment


            • Originally posted by Klopptimism View Post
              Ako bi racunali ligaske trofeje oba kluba, onda prvo moramo da vidimo kroz istoriju koje lige su bile konkurentnije i jace. Jel opet vodjeni tom logikom mozemo doci do nekih neverovatnih zakljucaka. Na kraju jedino merilo mogu biti trofeji u takmicenju u kome se takmice oba kluba.

              Sto se tice posta, jos neki veliki klubovi su imali slicne ako ne i duze postove, Junajted imao isto post od 26godina, ipak moze veliki klub da dozvoli sebi post, inace taj post i pokazuje velicinu kluba. Jel vi i sa tolikom dominacijom nemate ni pola navijaca koliko ima Liverpul.

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              Pa moze da se gleda i konkurencija. Tu ce tek Juventus da oduva Liverpul. Jer od kako je sveta i veka Kalco je bio jaci i priznatiji od Premijer Lige. Jedino u psolednjih 15ak godina kada je generalno gledano lova u Italiji splasnula, pa su imali i Kalcopoli Englezi prave prednost. ALI Liverpul u tom periodu nije uzeo niti jednu titulu, pa nema na sta da se vadi.... Realno.
              Mislim smesno je to da cetvrt veka ne mogu da osvoje svoje ligasko takmicenje. To znaci samo jedno: Da se u klubu ne radi dobro. Jer sigurno im nije plan da 25 godina ne osvoje ligu, pa cak je i taj Venger koga mnogi ovde pljuju i ne vole i omalovazavaju uspeo za dvadesetak godina da koji put "nabode" titulu. A Liverpul zivi od stare slave godinama.
              Stare slave koja je podgrejana Benitezovom ekipom koja je spojila koju odlicnu sezonu u Evropi i igrala dva finala (uzela jednom). Tada su se mnogi klinci naprzili na klub, mnogi koji i pojma nemaju kakva je Liverpul institucija u evropi. Mnogi koji su prvi put culi cuvene pesme sa Enfilda i armija novopridoslih navijaca je stvorena. Sto je odlicno, jer da nije bilo Rafe i te njegove ekipe, ne bi mi sada ni vodili ovu raspravu.
              Ja kada sam poceo da pratim fudbal, Liverpul je bio trofejniji od Milana, porediti Barselonu sa njim je bilo smesno, Real im cak nije bezao mnogo - ogromna institucija - pa opet samo su se stariji likovi sa setom secali i pricali o "dobrim starim vremenima". Proslost je tu da se njom ponose i dice, ali od nej se ne zivi. Voleo bih da se konacno trgnu, ko zna mozda je bas ovo njihova godina ... kada je mogao jedan Ranijeri sa Lesterom, sto ne bi i Klop...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Vec se brinem za svoju bezbednost, ovi ljudi znaju sve o meni. Koliko imam godina, od kada navijam za Liverpul, zasto navijam za Liverpul, ko zna sta jos znaju...

                Jel ima neka sajber policija, da uhapse ovog Brajka, on je kriminalan sa svojim komentarima.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Klopptimism View Post
                  Vec se brinem za svoju bezbednost, ovi ljudi znaju sve o meni. Koliko imam godina, od kada navijam za Liverpul, zasto navijam za Liverpul, ko zna sta jos znaju...

                  Jel ima neka sajber policija, da uhapse ovog Brajka, on je kriminalan sa svojim komentarima.
                  Jasno kao dan da ne prelaziš 20, ili ih jedva prelaziš, post bez ijednog argumenta je rang te generacije, čast izuzecima da se neko ne uvredi.

                  Napiši nešto, tipa Zvezda veća od Arsenala, jbg ima LŠ Arsenal nema, ili pak Notingem Foreste veći od Arsenala, Steaua isto tako ima LŠ Arsenal nema, nemaju ni ruski klubovi pa ?

                  I da i po izražavanju se vidi da si mlađi naraštaj "SAJBER POLICIJA" .....sajber kurajber.

                  Last edited by Brajkula; 23-09-16, 12:27.

                  Comment


                  • Ako bi se vodili Casiraghi-evoj analogiji koriscenoj prilikom pisanja o Arsenu Vengeru, upotrebljenim kriterijumima i retorikom koju je tom prilikom koristio, Liverpul ne da ne moze da se poredi sa Juventusom, nego je to obican klub prodavaca semenki i kokica . Da ne bude zabune, ovo nije moje misljenje, samo sam pokusao da docaram kakvo bi bilo misljenje Casiraghi-a o Liverpulu, a da ne navija za isti .

                    Comment


                    • Ja sam iskreno mišljenja da je Liverpul sličan klub kao Crvena zvezda, a ta dva kluba isto liče na Gradn produkciju, prevelik hajp neki oko ta dva kluba, kop, sever, navijači, ludila, neki trofeji, marketing, a u stvari.....isto, iako volim Zvezdu više nego sebe.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Pa moze da se gleda i konkurencija. Tu ce tek Juventus da oduva Liverpul. Jer od kako je sveta i veka Kalco je bio jaci i priznatiji od Premijer Lige. Jedino u psolednjih 15ak godina kada je generalno gledano lova u Italiji splasnula, pa su imali i Kalcopoli Englezi prave prednost. ALI Liverpul u tom periodu nije uzeo niti jednu titulu, pa nema na sta da se vadi.... Realno.
                        Mislim smesno je to da cetvrt veka ne mogu da osvoje svoje ligasko takmicenje. To znaci samo jedno: Da se u klubu ne radi dobro. Jer sigurno im nije plan da 25 godina ne osvoje ligu, pa cak je i taj Venger koga mnogi ovde pljuju i ne vole i omalovazavaju uspeo za dvadesetak godina da koji put "nabode" titulu. A Liverpul zivi od stare slave godinama.
                        Stare slave koja je podgrejana Benitezovom ekipom koja je spojila koju odlicnu sezonu u Evropi i igrala dva finala (uzela jednom). Tada su se mnogi klinci naprzili na klub, mnogi koji i pojma nemaju kakva je Liverpul institucija u evropi. Mnogi koji su prvi put culi cuvene pesme sa Enfilda i armija novopridoslih navijaca je stvorena. Sto je odlicno, jer da nije bilo Rafe i te njegove ekipe, ne bi mi sada ni vodili ovu raspravu.
                        Ja kada sam poceo da pratim fudbal, Liverpul je bio trofejniji od Milana, porediti Barselonu sa njim je bilo smesno, Real im cak nije bezao mnogo - ogromna institucija - pa opet samo su se stariji likovi sa setom secali i pricali o "dobrim starim vremenima". Proslost je tu da se njom ponose i dice, ali od nej se ne zivi. Voleo bih da se konacno trgnu, ko zna mozda je bas ovo njihova godina ... kada je mogao jedan Ranijeri sa Lesterom, sto ne bi i Klop...
                        Onda ja tebe mogu da pitam da li je Juventusu a.k.a. veciti kandidat za Ligu Sampiona plan da 21 godinu ne osvoji Ligu Sampiona?


                        Bilo kako bilo rasprava je besmislena, tuzno je sto ova tema zazivi samo kada se pise o nekim glupostima...
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Onda ja tebe mogu da pitam da li je Juventusu a.k.a. veciti kandidat za Ligu Sampiona plan da 21 godinu ne osvoji Ligu Sampiona?


                          Bilo kako bilo rasprava je besmislena, tuzno je sto ova tema zazivi samo kada se pise o nekim glupostima...
                          Ja sam rekao da im to nije plan, kao sto ni Juveu nije bio plan.
                          I cetiri puta posle te titule 95 su bili na korak od trofeja, pa nisu uspeli. Bili su oni vise puta blizi trofeju lige sampiona za tu dvadesetjednu godinu nego Liverpul tituli prvaka Engleske za prethodnih dvadesetsest godina.

                          A realno ova rasprava nije bila bas neophodna, ali je takodje glupo pomisliti da moze da se omalovazava jedan Juventus u odnosu na Liverpul neargumentovano totalno. U stvari sa argumentom "pet je vece od dva!". A da se pri tom ne desi reakcija i odgovor Juventusovih simpatizera ovde.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ja nikada ne bih omalovazavao Juventus, a mislim da niko to na svetu ne sme da uradi, sam krem de la krem svetskog fudbala. Ali isto tako je glupo napisati da Juventus moze samo sa Bajernom, Mancesterom i Realom u istu recenicu, to je recenica u kojoj bi Juve bio na poslednjem mestu.

                            Svesni smo mi simpatizeri Liverpoola da klub u ovom veku ne belezi ni priblizno dobre rezultate koji se ocekuju od njega, ali i dalje reci da je Liverpool mali klub i pritom ga na bilo koji nacin uporediti sa Crvenom Zvezdom je poprilicno bezobrazno. Dajte mi primer jos jednog kluba koji skoro 30 godina nije osvojio domace prvenstvo a opet broj navijaca ne da ne opada, nego konstatno raste iz dana u dan na svakom kontinentu, i onda cu reci jeste, svaka cast Liverpool je mali klub, nece nikad nista osvojiti, samo se bezveze lozimo.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Kalčopoli, tu se gasi sva prica o Juventusu.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Ja nikada ne bih omalovazavao Juventus, a mislim da niko to na svetu ne sme da uradi, sam krem de la krem svetskog fudbala. Ali isto tako je glupo napisati da Juventus moze samo sa Bajernom, Mancesterom i Realom u istu recenicu, to je recenica u kojoj bi Juve bio na poslednjem mestu.

                                Svesni smo mi simpatizeri Liverpoola da klub u ovom veku ne belezi ni priblizno dobre rezultate koji se ocekuju od njega, ali i dalje reci da je Liverpool mali klub i pritom ga na bilo koji nacin uporediti sa Crvenom Zvezdom je poprilicno bezobrazno. Dajte mi primer jos jednog kluba koji skoro 30 godina nije osvojio domace prvenstvo a opet broj navijaca ne da ne opada, nego konstatno raste iz dana u dan na svakom kontinentu, i onda cu reci jeste, svaka cast Liverpool je mali klub, nece nikad nista osvojiti, samo se bezveze lozimo.
                                Ko je rekao da je Liverpul mali klub ? Ako si na mene mislio, ok umem ja da preteram, ali nigde nisam napisao da je Lpul mali klub, čak ga i simpatišem zbog nekih bivših igrača, danas ga gledam zbog Grujića i još par pojedinaca i ako bih birao ko će da uzme PL, prvo bih ispucao Čelzi, pa zatim vas.

                                Ali sa druge strane ne dam ni na svoje....tako je kako je.

                                Comment

                                Working...
                                X