Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li stvarno ide rasprava o tome šta igrači nose? Većina ih je na istu foru. Provereno provode više vremena pred ogledalom od žena...Čupanje obrva, puna depilacija....pu,pu,pu...

    Što se tiče Messija, više bode oči njegova česta poseta sudovima od frizure.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Rutinska pobjeda danas.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Očekujem sve, osim rutinske pobede. Nadam se dobroj utakmici, punoj golova.

        Ne znam koga bih više voleo u špicu, Origija ili Firmina. Firmino ume da odigra vrhunski te velike utakmice, mada i Origi se nameće.
        Očekujem 4-3-3, mada i dalje ne bih mogao da kažem koja trojka će početi u sredini...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Samo je pitanje, Hendo ili Wijnaldum, i Firmino ili Origi. Ostalo je sve poznato po meni.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja bih volio Firminha, imam utisak da bi ih pravio budalama.
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Ja ne znam zasto su ljudi tolko pesimisti u vezi Liverpula?
              Tim je nikad bolji i ima mnogo potencijala, ne igra se evropa i ima dosta vremena da se pripremi za svaku utakmicu, mnogi igraci su na vrhuncu karijere, popunjeni smo poprilicno na svim pozicijama (osim bekovskim), mnogi klubovi su promjenili trenere i prave rekonstrukciju... tako da ne vidim zasto ovo ne bi bila jedna uspjesna sezona.

              Ima tu jos dosta da se radi, svi znamo koje su mane ovog tima ali mislim da je Klop obavio dosta dobar posao. Skripi na bekovskim pozicijama i u napadu, jer po meni kao sto sam i vec rekao glupo je oslanjati se na Staridza i previse rizicno, a ostali napadaci jos nisu taj nivo.

              Liga je pocela i sve osim prva 4 mjesta je za mene neuspjeh, mozda cak i uz malo vise srece borbu za titulu.
              Danas ocekujem da dobijemo Arsenal. Vrijeme je. YNWA

              Comment


              • Pretanak vezni red Arsenala. Trebali bi ih razbiti tu. U napadu su prebrzi za nase stopere, morace dosta posla Henderson da odradi prema nazad. Strasna ekipa Liverpula.
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment




                • Nisam očekivao Cana na klupi. Možda nije skroz spreman...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by SOMI View Post
                    Ja ne znam zasto su ljudi tolko pesimisti u vezi Liverpula?
                    Fale dva vezna i levi bek, bez toga nema ozbiljne price. I dalje smo previse cista ekipa, nemas nijednog dirty bastarda u ekipi, nemas pravog vodju, mozda se Emre nametne vremenom. Vajnaldum i Henderson su 2 klase ispod veznih igraca konkurencije. Treba uzivati u fudbalu koji cemo igrati ali ne opterecujte se rezultatskim ciljevima da ne biste ljosnuli posle, samo lagano.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odlucio se Klopp znaci da stavi Cana na klupu. Pa dobro, Hendo nije uopste bio los na pripremama od kako se vratio, videcemo na sta ce to da lici. Dovoljan pokazatelj da Klopp vise veruje igracima koji su prosli full pripreme.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Fale dva vezna i levi bek, bez toga nema ozbiljne price. I dalje smo previse cista ekipa, nemas nijednog dirty bastarda u ekipi, nemas pravog vodju, mozda se Emre nametne vremenom. Vajnaldum i Henderson su 2 klase ispod veznih igraca konkurencije. Treba uzivati u fudbalu koji cemo igrati ali ne opterecujte se rezultatskim ciljevima da ne biste ljosnuli posle, samo lagano.
                        Fali jedan veznjak (sasvim dovoljno) i lijevi bek.
                        Mozda i Klop do kraja sredi te dve pozicije.
                        Ali nije to ni sad toliko lose, moze ova ekipa dosta. Kada smo prosle sezone bili na dve pobjede od 4 mjesta ove mozemo mnogo bolje.

                        Comment


                        • Totalno ofanzivan tim. Ovo je nešto tipa, napad je najbolja odbrana....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by SOMI View Post
                            Fali jedan veznjak (sasvim dovoljno) i lijevi bek.
                            Fale dva veznjaka. Jedna zver i jedan pouzdani covek zadatka u rotaciji, takticki potkovana masina kakvu nemamo, iskusan i konstantan igrac.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koliko ste svrsavali na Morena kad je trebao da dodje, sad nema ko ga ne pljuje, kad krene tako grupno.... Mnogo je veći problem taj veznjak
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Nema problema.
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X