Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Luis Alberto bi trebao da ode negde, pominju se Villa,QPR,Wolves i 6m£. Kakav mi posao odradjujemo ove sezone, lagano cemo biti u plusu 20,30m £. Benteke verovatno WHU/CP, i ostaju samo Markec i Mario da se uvale nekome i zavrsili smo posao. Nadam se da se odradjuje neki bek u tajnosti, evo strucnjak na SK, kaze Liverpul zavrsava Hectora...Jeste on potpisao novi ugovor, ali to ne znaci da ne mozemo da ga dovedemo, samo je pitanje koliko to zele obe strane.

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    Last edited by Brian McShtull; 31-07-16, 23:27.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Koja komedija od odbrane, Lovren je decko komedija, sta radi ovaj lik u Liverpulu.
        Milner lagano najbolji igrac na terenu, svaki napad ide preko njega, i posle njegovog dobrog kornera i postigao gol Ojo. Napad sasvim ok deluje, mogao Staridz 2,3 komada da postigne, da nije onako nonsalantno ulazio u svaki sut. Odbrana je tragicna, svaki put kad je Roma presla centar imala gol sansu, Dzeko nekoliko puta izbacio lagano Lovrena.
        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
        Last edited by Brian McShtull; 02-08-16, 02:31.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Jedva cekam prvo kolo da Sancez izlomi kicmu Morenu, i da Mingole primi petardu. Neozbiljan je Klopp, ako mu Mingole i Moreno budu igrali minut sledece sezone.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pixi, meni je neverovatno da si pohvalio Milnera za gol, a nisi Lovrena za skok i asistenciju. Slažem se da mu je Dzeko jednom slomio kičmu i da nije napravio blok kod gola. Ne možeš ni da kriviš samo odbranu, jer je rupa između odbrane i sredine bila ogromna. Odbrana nije imala nikakvu zaštitu od igrača sredine. Kad Roma krene u kontru ili nešto slično, prolazili su kroz sredinu kako su hteli.

            Po meni se Mane najviše trudio. Najopasniji igrač u prvom poluvremenu. Staridz je morao dati bar 2 gola iz onih šansi. Firmino bio pogubljen totalno. Neprimetan u prvom poluvremenu. Wanaldum isto. Nisam ga ni primetio da je igrao.

            Nisam odgledao drugo poluvreme, zaspah..
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Dobar je bio Mane, ali Staridz sa onom nekom rolom plejmejkera obecava, fino se izvlacio i razigravao igrace. Vajnaldum neprimetan... Kod drugog gola nije kriv Minjole, on je dobro odbranio onaj šut Džeka glavom nego je odbrana ta koja je zaspala posle toga.

              Comment


              • Svaki napad u prvom poluvremenu smo preko Milnera igrali, i svaki put je zavrsio dobrim centarsutom ili prodorom. Lovrenov ucinak u napadu ne racunam uopste, prvo treba defanzivne stvari da odradi, da bi mogao da pohvalim to sto radi u ofanzivi. Inace ne treba nam uopste njegov ucinak u napadu. Nisam donosio zakljucak samo na osnovu ove utakmice, za mene totalno nebitna utakmica, ali ljudi su dobili i vise nego dovoljno vremena da se dokazu, evo ti jedan Svajni ne dobija sansu, a mi treba da trpimo Mingolea godinama.

                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ima li bilo kakvih priča za veznog? Nije mi jasno da smo se povezivali samo sa 2 igrača na toj poziciji, na kraju ćemo ostati na Hendersonu, Vajnaldumu, što će našu odbranu ostaviti mnogo otvorenu. Jedino ako Klop nema ideju da Matip igra nekog defanzivnog veznog.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Jel moguce da necemo da platimo Hectora 20m£, a platili smo za Ginija 25m, pritom on najverovatnije nece ni biti u 11...

                    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Grujić se pohvalio novom makinom

                      Comment


                      • Last edited by Brian McShtull; 06-08-16, 16:16.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • 4-3-3 sa Firminom napred, svidja mi se i ova rola Lallane, zeleo sam tu da ga vidim odavno.
                          Bez komentara za Sturridgea.

                          Ovaj sastav ce verovatno izaci na megdan i Arsenalu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pa i jeste trenutno najjače što imamo, jedino bi ja negde Origija uglavio..., ali je to verovatno samo moje neko subjektivno mišljenje
                            A treba neko i Majncu sutra na crtu da izađe
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Ma igraju momci dobro
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Lalana presing
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X