Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler


    Dakle prvo kaci ovakav tweet.

    Spoiler


    A onda i ova slika na snapchat-u ?

    Mada nije nemoguce, s obzirom da smo se povezivali sa njim i ranije. Jbg, gotivan mi je njegov talenat, ali isto tako nedisciplinovan kao Moreno.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Odbio Sporting 40 miliona za Marija, odbio i Interovu ponudu od 35+10 miliona eura.

      I neki problem sa Sakoom postoji

      http://www.telegraph.co.uk/football/...en-klopp-orde/
      sigpic

      Comment


      • Sad bas citah po netu ovo za Sakhoa. Mora da se mnogo zaebavao tamo kad ga je Kloppara poslao prvim letom nazad.

        Mali Kent otisao na pozajmicu u Barnsli, a Allan otisao u Hertu. Dobre pozajmice. Bice korisne za njih. Mozda i mali Allan konacno dobije tu radnu dozvolu..

        Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • I Awoniyi na pozajmicu u Nec, nadam se da ce imati tamo neke minute.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Klopp o situaciji sa Sakhoom.

            “I have to build a group here, we have to start new here.So I thought maybe it made sense for him to fly home to Liverpool and after eight or 10 days when we come back we can talk about it. It’s not that serious.He nearly missed the departure of the plane, he missed a session and was late for a meal.We have some rules and we have to respect them.If somebody doesn’t respect it or somebody gives me the feeling he is not respecting it then I have to react that’s all.”
            “It is private how he reacted. But we had no argument, it wasn’t ‘aghh, you, no…’,” he continued.I spoke—you cannot argue when only one person is speaking, that’s all.I think missed a session is missed a session. Even injured players have sessions.”
            Last edited by Brian McShtull; 28-07-16, 02:18.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma Klopara pokazuje ko je sef. Neka, i treba. Disciplina je kljuc. Nema zaebavanja na pripremama. Dobra lekcija za sve igrace.

              Drago mi je da nije nista ozbiljnije. Na internetu vec bila polemika o tome da li je Sakho zavrsio karijeru u Liverpulu....

              Nisam gledao tekmu sinoc/jutros. Cuo sam samo da je mali Gruja malo povredio glavu...

              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nisam ni ja odgledao celu, i ono sto sam gledao vise se i ne secam. Ali Ejaria mi je najbolji tu od klinaca, a Klavan moze lagano u startnih 11, ozbiljan stoper, za klasu bolji od Lovrena i Sakoa, sto i nije mnogo tesko.

                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ejaria za sada iznenadjenje ovih priprema. Nisam imao pojma ko je momak do ovih tekmi uopste, tek sad vidim da smo ga "ukrali" iz pogona Arsenala 2014. A tamo proveo devet godina. Eto, promakao mozda i Wengeru nevidjeni potencijal na poziciji koja mu je deficitarna godinama.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kako je Gruja danas terao dulek ? Vidim zamenjen na th.

                    EDIT: Sad čitam, ladno brat zadobio potres mozga
                    Last edited by Brajkula; 28-07-16, 16:41.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Kako je Gruja danas terao dulek ? Vidim zamenjen na th.
                      Imao sudar sa nekim igracem, potres mozga, kaze Klopp da se ne seca meca uopste. Valjda ce biti sve ok.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Mislim da je to bio Mozes, osin'o ga momacki skroz crnja. A mislim da je Grujan cuvao Kejhila kod gola ako se secam dobro.

                        Comment


                        • Traore ga dobro nasadio glavom u skoku. Baš je ozbiljno izgledalo.

                          Nije se istakao Gruja za to vremena što je odigrao. Jedino ovaj Ejaria kod Liverpula imao nekoliko dobrih poteza.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eto, Traore.. Znam da je bio zdravo crn.

                            Comment




                            • Kakvo magare ovaj crnac, strašno.

                              A i Gruja, zagradi se bre čoveče, pocepaj mu zube kad ide crnac kao vo na crveno.

                              Comment


                              • Video sam gore link koji je okacio Vladan, ali sam cekao neki ok izvor posto ne verujem previse Portugalcima, izgleda da je Sky nesto objavio za Joao Maria, te da ce 35m funti biti dovoljno za njegov potpis. Mi smo kao nudili 33m, veliki njegov fan Klopp.

                                Njegov dolazak indirektno znaci kraj karijere Hendersona u LFC, ili barem znak da ce njegova uloga biti bas minorna.
                                Takodje bi znacilo da Wijnaldum mozda nije vidjen kao starter, ali svidja mi se visak konkurencije, nema zajebavanja vise Coutinha i druzine.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X