Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velemajstor ,specifican igrac,"krakat" u dva koraka predje pola terena,visok

    Fazon je u tome sto nije cist ni AM ni SS,fora kao novi "Rivaldo"

    Nije li Klop nesto izjavio da je zadovoljan igracima u napadu,nije da vam gori pod nogama za njim,treba juriti druge igrace

    Čak ja nešto i ne verujem u ovo,neko pokušava malo da skrene pažnju na njega,da mu digne cenu
    Last edited by saburo sakai; 11-07-16, 21:52.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ima sve predispozicije, ali decision making prava katastrofa. Prvo to, a drugo sto ni on sam ne zna sta igra i koja mu je primarna pozicija. Da je dobar, lomili bi se timovi da ga dovedu, ali mislim da je to sve pumpanje i agent talk, ovaj O Jogo je uvek voleo senzacionalizam.

      Mislim ako ga dovedu, onda ne znam stvarno sta Klopp planira sa njim i ovim timom.

      EDIT:

      Dobro ovo izgleda.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by SOMI View Post
        Da li Real, Siti i Mancester zele svakog vrhunskog igraca? Ne.
        Da li oni mogu da dovedu 15 igraca na jednoj poziciji? Mogu ali im nije potrebno i nece. Tako da me ne moze niko ubjediti da Liverpul ne moze da dovede vrhunskog npr veznjaka. Primjer su ti Pjanic Naingolan, Draksler... ok neko ce reci da to nisu vrhunski igraci ali izgleda da mi ni takve ne zelimo.
        Problem je sto izgleda u Liverpulu ne zela da tim osvoji ligu tako, vec se nadaju da ce se ponoviti ona sezona sa Suarezom ili nesto slicno kao sad Lester.
        Glupost je porediti Atletiko i Liverpul.

        Liverpul moze sad da dovede Matuidija Drekslera i Hektora, ili bar dvojicu od njih, ali nece jer bolje 5 Lalana nego li jednog Matuidija, Pjanica, Miktarijana (ili kako vec)...
        Ako smo izgubili kredibilitet da dovedemo jednog vrhunsko igraca onda ga jebi.
        To su sve vrhunski igrači koje si naveo, ali daj Bože da bi Liverpul mogao i jednog da dovede. Ti kao da si zaboravio da smo mi završili prošle sezone 8. a pretprošle 6. Koji bi to top top igrač želeo da pređe u takav klub(izuzmi staru slavu i nuđenje neke ogromne plate)? Moramo da se vratimo u vrh, i da ostanemo tamo nekoliko sezona da bi privlačili top igrače. A to možemo jedino preko Kloppa. Ja verujem u njega i siguran sam da ima plan.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nista nama ne bi znacilo mnogo ni da smo uzeli titulu, opet bi Siti, Junajted, Celsi i Arsenal bili jaci na trzistu, to su gluposti, pa evo Junajted zavrsio 5., pa moze da kupi koga hoce, kao i Celsi. Nije top4 razlog zasto mi ne mozemo da dovedemo igrace preko 50miliona. A ja prvi ne bih voleo da trosimo kao Siti/Junajted. Lepo covek je tu 2022. , pustite ga da radi.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Mislim da smo zamenili neka domaćinstva zbog rekonstrukcije, pa ćemo prva tri kola gostovati.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mamadou Sakho has suffered a fresh setback with the Liverpool defender set to miss the start of the new Premier League season due to an Achilles injury.

              Sakho is expected to be sidelined for another month after being told by medical staff he needs to rest a problem which hampered him in the second half of last season.
              Nema sreće ovaj Sakho, pa to ti je. Kad li se vraća mali Gomez?

              Škrtel otišao, Ture otišao, Sakho povređen...znači da tu Ilori ili Widsom moraju uskočiti za neku rotaciju?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Nema sreće ovaj Sakho, pa to ti je. Kad li se vraća mali Gomez?

                Škrtel otišao, Ture otišao, Sakho povređen...znači da tu Ilori ili Widsom moraju uskočiti za neku rotaciju?
                Za koju rotaciju? Igramo samo PL, a miki maus kup mogu i ja da igram, nebitno skroz...

                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Za koju rotaciju? Igramo samo PL, a miki maus kup mogu i ja da igram, nebitno skroz...

                  Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                  Kako koju rotaciju? Nebitno je koliko igraš takmičenja ako imaš samo 2 zdrava štopera u prvom timu. Povrede su povrede. Dešavaju se i na treninzima. Ume Lovren često da se povredi, i šta onda?

                  Neće Sakho biti dugo van terena, to je samo par utakmica, ali opet se nadam da će mali Gomez da se oporavi i bude spreman do tad.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Hoce igrati Grujic danas, zna li se?

                    Comment


                    • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                      Hoce igrati Grujic danas, zna li se?
                      Veceras debituje, sva papirologija je zavrsena.

                      Comment




                      • Tu je Gruja, a i Ings...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Hvala

                          Comment


                          • Debi iz snova.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Debi iz snova.
                              Bas, vidi se da je usao sa najvecom zeljom

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X