Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Анте Ћорић ?

    Comment


    • Mogli si na pozajmicu da ga posalju, jos je on mlad, ima vremena za njega.

      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Comment


        • Nešto mislim da on odbija da ide na pozajmicu, već da hoće jednostavno da ide. Znam da se na kraju prošle sezone pominjalo nešto da bi mogao na pozajmicu...


          Liverpool defender Martin Skrtel is on the brink of completing his £5.5million move to Fenerbahce.

          The Reds recently accepted a bid from the Turkish outfit, who have now announced they are discussing personal terms with the Slovakia international.
          Ode nam i Škrtel.....konačno...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Zao mi je Ibe, mislio sam da ce pokidati proslu sezonu, jer je pripreme pokidao, kada ono on katastrofa. Ma da i da je imao dobru sezonu nema sta da trazi pored Ojo-a, zverina u najavi (za njega sam bar 90% sigurniji da ce biti ).
            Mada mozda bude Buy Back klauzula za Ibe.

            Comment


            • Ma glava je u pitanju. Nešto njemu u glavi nije 100%. Jednu utakmicu(jedna od retkih) ga vidiš kako kida, jedan od najboljih, a na drugoj teška kurcobolja. Niti kretnje, niti zalaganja, mozak funkcioniše na nekih 35%. Ostalih 65% razmišlja o ko zna čemu.

              Voleo bih da vidim šta Klopp može da uradi sa Markecom. Da li može da mu ulije to samopouzdanje koje mu je falilo na mnogo utakmica kad je igrao.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ma glava je u pitanju. Nešto njemu u glavi nije 100%. Jednu utakmicu(jedna od retkih) ga vidiš kako kida, jedan od najboljih, a na drugoj teška kurcobolja. Niti kretnje, niti zalaganja, mozak funkcioniše na nekih 35%. Ostalih 65% razmišlja o ko zna čemu.

                Voleo bih da vidim šta Klopp može da uradi sa Markecom. Da li može da mu ulije to samopouzdanje koje mu je falilo na mnogo utakmica kad je igrao.
                Markec bi se snasao, jer je Klopov tip igraca, ali ne kontam da ce nesto ozbiljnije uraditi, veoma je sklon povredama. Mada vidicemo kako ce odraditi ove Klopove paklene pripreme.

                Valjda ce resiti problem sa levim bekom, ali samo da to ne bude Ben Chilwell.

                Comment


                • 6 godisnji ugovor za Kloparu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jel ce biti neki link za vecerasnju utakmicu, ili je zatvorenog tipa?!

                    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • #Piksi ArenaSport1 20.00
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        #Piksi ArenaSport1 20.00
                        Nemam arenu, ali cu valjda uspeti da nadjem na netu negde, hvala u svakom slucaju.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment




                        • Biće neki acestream sigurno...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Početak odložen 15 minuta.....
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • A gde je Gruja ?

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                A gde je Gruja ?
                                Kažu administrativni problemi. Tj. kad je dobio radnu dozvolu, prvo je morao da se vrati u svoju zemlju, pa onda ponovo da ode u Englesku da bi radna dozvola važila. Trebalo bi da bude u timu za sledeću tekmu.

                                Mane prilično solidan u prvom poluvremenu. Neki lepi pasovi i jedna dobra šansa. Firmino mi izgleda nabacio nekoliko kila viška. Moraće lepo da se oznoji na pripremama. Markec omašio prazan gol..

                                E da, drago mi je zbog Ingsare što ga je metnuo. Mogao je još koji, al dobro...

                                Što se tiče klinaca, onaj mali Ejaria sasvim solidan. Mali Aleksnader imao dobar prodor kod gola Ingsa, ni on nije loš.

                                Last edited by z0La; 08-07-16, 21:17.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X