Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sa Kutinjom sta bi? Svaki dan ce oni da izmisle novu pricu, bar to nije tesko. Evo u poslednjih deset dana, povezani smo bili svaki dan sa nekim novim igracem, cisto da ima sta da se cita, Brahimi, Iguain, Guerrero, Morata, ko je sledeci?!...
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Spoiler

      Solidan raspored, mislim pocetak nam nije paklen kao prethodnih godina.

      Ali koja je ovo budala!

      Comment


      • Izgleda da je Higuain sve izvesniji, Klop bio na utakmici Argentina-Cile i bio na trbinama sa njegovim bratom.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Jurgen Klopp sat with Gonzalo Higuain’s brother/agent watching Argentina last night
            [@tariqpanja h/t @thisisanfield]

            Comment


            • Ne smem da se ponadam, stvarno ne smem...

              Zar on nije skup kao đavo, i to mislim baš baš skup...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ja ne znam, mi sigurno necemo platiti 100m, to ce neka prevara veka da bude. Ma ne smem da se nadam ni sekunde.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mislim da ce Pipita u PSZ a da burazer agent usput malo opipava teren i pokusava da ubrza. Verujte da nema niko ko bi ovo vise voleo od mene ali Pipita voli glamur maksimalno, ako bi i dolazio u Englesku to bi bilo u London(Celsi).
                  sigpic

                  Comment


                  • Higuain isn't a target & no bid or negotiations have taken place. Liverpool will pursue other avenues this summer to strengthen. #lfc (Echo)
                    Ma da, kao sto sam i mislio, nije bilo realno sekunde.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • A je**ga, taman sam jutros neprestano slusao ovo...

                      Comment


                      • @Casiraghi, Napulj i glamur imaju malo dodirnih tacaka pa je opet godinama u tom gradu, nisam bas siguran da pati za glamurom toliko...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          @Casiraghi, Napulj i glamur imaju malo dodirnih tacaka pa je opet godinama u tom gradu, nisam bas siguran da pati za glamurom toliko...

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Jeste ali svako leto zeli transfer samo sto ADL odlepi cenu koju niko nece da plati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            Jeste ali svako leto zeli transfer samo sto ADL odlepi cenu koju niko nece da plati.
                            Zato se divim i ADL i Pipiti. Ovom prvom jer ceni svoje za razliku od nekih i zna da kaze NE i u finansijski poljuljanoj Serie A, ovom drugom jer i pored toga sto zeli da ode postuje odluku kluba i daje svoj maksimum na terenu, neki “igraci” bi se setali po terenu kada ih ne bi prodali, svadjali se, slao ih trener na tribine itd. Pipita profesionalac

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Nisam pratio vesti poslednjih dana, ali malopre videh da Sakho nije više pod suspenzijom?

                              Zna li neko više o ovome da ne tražim bezv po netu? Postoji li šansa da bude u opticaju za sledeću sezonu?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kakva sansa? Covek moze da igra, samo je pitanje da li ga Klopp zeli, i da li ce izboriti mesto u 11.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X