Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstore nauci da citas.

    16/17 - Igra se samo liga, dosta vremena za trening, skauting, uigravanje, postavljanje sistema, ulazak u TOP4. Ako se poklope kockice, mozda borba za titulu.
    17/18 - Dolazak 3 prava igraca koji ce doneti instant kvalitet, TOP3 igracki kadar, prolaz grupe u LS, sigurno borba za titulu.
    18/19 - Dorada detalja i titula, produzenje Klopovog ugovora.

    Sta nije jasno?

    Sta ce biti ne znam, ovakav postepeni napredak je realan i vidjen u Klopovom radu kroz karijeru. U jednoj od naredne 3 godine verujem da ce uzeti titulu i da ce se poklopiti neke stvari. On je spreman da je osvoji odmah ali ova bulumenta od igraca nije.
    sigpic

    Comment


    • Ma kakva titula... Sa ovim timom i sa ovim igracima sa kojim se povezujemo titula je nedostizna sl. sezone. Igracemo bolje, imacemo vise opcija, vise vremena za odmor izmedju utakmica, mnogo spremniji tim... mnogo je ocekivati titulu. Treba se nadati nekom kupu i borbi za 3-4 mjesto i to je to.

      Jos nesto mi nije jasno, Klop planira da se osloni na Staridza kao glavnog napadaca (po pricama ovde) po meni vise nego glup potez. Ne bih da omalovazavam ostale nase napadace ali realno nisu u rangu sa doticnim. A Staridz je i vise nego staklen jos ako ga uhvati ona njegova kurcobolja i sebicnos bolje da se pozdravimo sa davanjem golova. Previse rizicno je uci u sezonu sa ovim napadom.

      Comment


      • Pa ne trebate neka krem de la krem imena za napast titulu. Sposobna trenera s mudima imate, par kvalitetnih igraca i Kloppovskih pogodaka od kojih ce uradit klase i na konju ste. Pa eno sto je uradio s Dortmundom, od anonimusa covjek izdario igracine.

        S ovim kadrom koji imate je koketirao s top 4, da je vodio tim cijelu sezonu mozda bi se umjesao do kraja u tu borbu jer ste ostali samo 6 bodova kratki, a i plasirao vas u finale EL te ste po putu uzeli par velikih skalopova sto u ligaskim, sto u europskim utakmicama.

        Comment


        • Novi kec u timu vi ništa?

          Comment


          • Vezni red ljudi, vezni red, vezni red, vezni red, vezni red. Dok to ne transformisemo do kraja i ne budemo imali igrace koji konstantno i podjednako dobro doprinose i defanzivi i ofanzivi, dok ne budemo imali igrace koji vecinu utakmica kontrolisu, nema nista od toga. Evo verujte mi da individualno ova odbrana koju imamo + Karius i Matip nije toliko slabija od konkurencije ali nema adekvatnu pomoc u kontinuitetu. Protivnici prelako dolaze do nase zavrsne trecine. Zbog toga je i Siti zavrsio 4. jer se Jaji i ekipi vise ne trci.

            Vezni red donosi titule. Nekad Sunes, MekDermot, Kenedi i Semi Li pa Bekam-Skols-Kin-Gigs, Ljunberg-Zilberto-Viera-Pires, Makelele-Esjen-Lampard... Vezni red i trener mogu da naprave strelce od najvecih idiota.
            sigpic

            Comment


            • Konacno novi golman. Srecno Kariusu

              Ne sumnjam da ce sl sezone svaka utakmica Liverpula biti kao finale. Ne sumnjam da cemo igrati dosta bolje, borbenije i uigranije ali jednostavno ne vidm nas u barbi za tutulu.

              Volio bih da Klop pokusa dovesti novog napadaca, mogao bi pokusati sa Gameirom mozda?!

              Comment


              • Kutinjo jeste još mlad, nego vidite li vi pomenutu konstantnost (Casiraghi spomenuo nedavno kao uslov) kao moguću jer sam nisam uočio neki napredak u tom pogledu kroz poslednje dve godine, jednostavno imam utisak da je to isti onaj dečkonja iz prve polusezone, čak mi se tada najviše svidelo kako je igrao. Ne znam, možda mu treba konstantna desetka umesto ove leve strane.
                Inače, odbrambeno - on plus Moreno su bitna stvar za lečenje za novu sezonu.

                Comment


                • Originally posted by Abel View Post
                  Kutinjo jeste još mlad, nego vidite li vi pomenutu konstantnost (Casiraghi spomenuo nedavno kao uslov) kao moguću jer sam nisam uočio neki napredak u tom pogledu kroz poslednje dve godine, jednostavno imam utisak da je to isti onaj dečkonja iz prve polusezone, čak mi se tada najviše svidelo kako je igrao. Ne znam, možda mu treba konstantna desetka umesto ove leve strane.
                  Inače, odbrambeno - on plus Moreno su bitna stvar za lečenje za novu sezonu.
                  Malac nema konstantu, to mu je glavni problem, a i statistika je nista vise od ok. Kad njega gledam odmah mi nas Ox padne na pamet. Ni trukne razvoja, rekao bi da cak stagnira kako vrijeme ide. Najbolji nogac je igrao 2013/2014, prosle i ove sezone postupno pada.

                  Odradi potezic pa nestane, nabije neki gol pa ga nema par tjedana.

                  Comment


                  • Sacekacu predsezonu i da faktor Klop potpuno uzme mah ali ne vidim da ce Cou ikad biti konstantan u odnosu na predispozicije koje ima. Opet, on takav je jedan od najmanjih problema ekipe i potreban nam je. Prvo centralni vezni da se rasteraju i da Moreno bude makar rezerva ako nece biti prodat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Liverpool nema titule dok ne bude imao ovo sto Nash kaze, vezni red. Pa evo Wenger je probao svaki mogucu kombinaciju bez celika u vezi i fejlovao je. Sada evo skontao je da ne moze bez toga i krenuo je po to. Jos ako zavrsi Kantea to je kraj svih mogucih njegovih zajebancija sa igranjem sa 4 desetke u veznom redu.

                      Titulu osvaja tim koji pretrci protivnika. Kratko jasno. Preorao Lester ove sezone sve protivnike osim Arsenala, a naprijed imali alkoholicara koji je brz i zna dat go, plus maga Mahreza koji izmislja golove. Ovo ostalo, sve radnik do radnik podredjen sistemu pretrcavanja protivnika u kljucnim momentima.

                      Spursi da nisu toliki coukeri i da su poceli ranije da igraju kako treba osvojili bi titulu, ali jebiga to je bas bas usadjeni luzerski mentalitet koji se pokazao u zadnjem kolu protiv ekipe koja je ispala. Trebao im bod, a sad im se smije armija navijaca Arsenala i smijat ce im se narednih 5 godina, jer iduce sezone su oni u vrh glave 4, al po mom misljenju 6 bez imalo nekog pretjerivanja.

                      Da je Klopp dobio Xhaku ko sto je htio, al je dobio odbijenicu cim je pitao, jer je Arsenal predaleko dosao u dogovorima sada bi se pricalo totalno drugacije o Liverpoolu. Da su dobili Gunda opet bi se pricalo drugacije.

                      Da im se vrati Xabi opet bi se pricalo drugacije. Jednostavno treba klasa u vezi koja ce da ima bolesnu distribuciju lopte, jak u duelu i da je prirodan lider. Sa Canom masinom to bi licilo na nesto fenomenalno, a ima jos vremena da se dovede neko iz sjene.

                      Sve u svemu Klopp ove godine priprema terene, a one tamo ako ne bude u top 4 to je vec veliki fejl.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • O tom Xhaki se prica kao da je Makelele ili Vijera i samo je on trebao Arsenalu da pokori Englesku i Evropu... ma da kako ne, tripletari uzvracaju udarac ove godine sa sve Xhakom. A Liverpul je go kurac jer nije uspio dovesti Xhaku.... nemoj me zajebavati.

                        Comment


                        • Pa eto ko je gledao Xhaku barem jednu tekmu zna o cemu pricam.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by SOMI View Post
                            O tom Xhaki se prica kao da je Makelele ili Vijera i samo je on trebao Arsenalu da pokori Englesku i Evropu... ma da kako ne, tripletari uzvracaju udarac ove godine sa sve Xhakom. A Liverpul je go kurac jer nije uspio dovesti Xhaku.... nemoj me zajebavati.
                            Daj pusti lika nek pametuje, Arsenal dok je Wengera nece napredovat. Vi ste bili raspad od ekipe do Kloppa, sto ti znaci proper manager s mudima za tim, cudo jedno. On vjerojatno nikad lika nije gledao, vjerojatno je slozio sliku u glavi pa sad sprica po topicima.

                            Comment


                            • Bold prediction

                              Liverpul zavrsava ispred Arsenala u sledecoj sezoni.

                              Comment


                              • Originally posted by SOMI View Post
                                O tom Xhaki se prica kao da je Makelele ili Vijera i samo je on trebao Arsenalu da pokori Englesku i Evropu... ma da kako ne, tripletari uzvracaju udarac ove godine sa sve Xhakom. A Liverpul je go kurac jer nije uspio dovesti Xhaku.... nemoj me zajebavati.
                                Podrzavam mislenje, dobar je Xhaka ali ne u toj meri kao sto se pise ovde.

                                Inace, od veznajka sta mislite, onaj mali brazilac Danilo iz Valensije, Tielemans, Ruben Neves, Rabio mozda?

                                Setio sam se sad da je i Banega free, mozda ga Klopp ubedi... Marc Stendera iz Frankfurta, ako ga zeli Klopp ima peske do Liverpula da trci

                                Comment

                                Working...
                                X