Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Skida se krov sa vec "stare tribine". Prva faza obnove, ce se izgleda vrlo brzo zavrsiti, da bi otpoceli fazu dva, koja ce ukljuciti renovaciju tribine Anfield Road End-a. Sve bi trebalo biti zavrseno za sledecu sezonu, prosto neverovatno da ce tako brzo kapacitet prosiriti za skoro 15k mesta.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • биће то бомбона

      Comment


      • Götze decided to stay at Bayern (BILD)
        Götze parting ways with agent is interesting news. He (the agent) was not very popular at Bayern.
        Götze: "I look forward to the new season in Munich & will do everything possible to be in top shape during my 1st training under Ancelotti."
        Dakle od Maria nista.

        Klopp is trying to persuade Mahmoud Dahoud to join from Borussia Monchengladbach, who is first choice over Zielinski. #lfc (Paul Joyce)
        A Joyce ide sa ovom pricom koja je ipak logicnija nego ova prethodna gde je obrnut slucaj. My guess is, ako Allen ode, onda je i Zielinski sigurica, ovako je on verovatno na stand by, jer bi do sada deal trebao biti zavrsen odavno.

        Karius skoro gotov deal za 4,7m funti, a i Chilwell mali ce izgleda put Liverpoola, Arsenal je izgubio trku jer mali preferira nas, mos' mislit'.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Karius je doveden, da bude prvi golman?
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            Karius je doveden, da bude prvi golman?
            Kazu da jeste ali da ce propustiti prve 3 nedelje zbog OI.
            sigpic

            Comment


            • Kao sto sam i rekao za Gecea... A za ostale ne znam koliko ce nam biti od pomoci, skeptican sam po tom pitanju. Nadam se da Klop ima u planu dovesti i provjerene vrhunske igrace koji ce odmah unaprijediti igru. Previse je u timu vecitih talenata i mediokriteta. Kako sad stvari stoje ne bi valjalo da pogrijesi u procjeni, ako je pogodio sa igracima u Borusiji ne mora da znaci da ce i sad. Liga ce sl godine biti jaca nego ikad sa Murinjom, Gvardiolom, Konteom... ne bi valjalo da opet zavrsimo na 7-8 mjestu.
              Za sada dobar potez dovodjenje golmana.

              Sto se tice utakmice sa Seviljom, veliko razocarenja a veliku ulogu ima i sudija coravi sa sve pomocnicima. Mnogo glupo izgibljen mec.

              Comment


              • Mi ako zavrsimo izvan top5 sledece sezone to ce biti svakako veliki neuspeh. Ne top4, jer verujem da ce Klopp dobiti jos jednu sezonu ako ne zavrsi u LS, Brendan je dobio dve, mada je BR u drugoj imao borbu za titulu i LS. A i zato sto posle Kloppa, ja zaista ne znam sta ovaj klub treba da uradi.

                Pre svega da se vidi ako je moguce dovodjenje Dahouda, i ovog malog Chilwella da Moreno ima konkurenciju i to je dobar pocetak. Ako ode Allen, a izgleda da je izvesno, Zielinski je tu kao zamena. Dolazi i Grujic, jbem li ga pocinjem da mislim da od momka moze izgraditi dobrog igraca, jer ce Lucas verovatno ici. Skrtel ide, dolazi Matip i to je vec samo po sebi upgrade.

                Fali nam taj krilni igrac doduse, da se Lallana preseli na klupu. Dembele je bio idealan, ali jbg, od Gotzea nista, tako da se mora traziti negde dalje.
                Sto se napadaca tice, dok je Sturridge zdrav, ne vidim bolju alternativu, a tu su Origi koji ce ga mozda i prestici po kvalitetu uskoro (ako ovaj bude staklen, 100%), a Ings kao opcija 3, ne moze bolje.

                Ne spominje se Sane mnogo ovih dana, mozda ga Pep dovede u City, mozda i ne, ali svakako je postojao interes, pa ni njega ne treba zaboraviti.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Tesko da tu moze da se pogresi sa svapskim golmanima.Ja iskreno vas vidim sledece sezone u top4.U velikoj ste prednosti u odnosu na druge sto necete da igrate Evropu, Klopko i Buvac imaju i vise nego dovoljno vremena da spremi svaki ligaski mec.

                  Comment


                  • Top4 je neuspeh, pogotovo kada igramo samo jedno takmicenje. Klopp ce imati vremena svaku tekmu da pripremi, ako ne uzme ove sezone, one tamo ce mnogo teze, plus svima dolazi novi trener i trebace im vremena da uspostave svoju filozofiju i da srede tim. Mozda sam lud, ali za mene sve osim borbe za titulu, bice neuspeh.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • TOP4 nije neuspeh jer Siti dovodi Gindogana, Junajted Ibrahimovica, Arsenal Dzaku, Celsi mozda Iguaina a mi Marka Grujica. Imacemo 5. ili 6. najjacu ekipu u ligi a trenerska konkurencija je daleko ozbiljnija. Klop, Buvac i Krawietz jesu dokazani ocevi ove igre ali ne mozes ti kroz PL da se setas kao kroz Bundes i da trener pravi toliku razliku niti ce ti Pep, Zoze i Konte to dopustiti. Nismo privlacni vrhunskim igracima, moramo da ih stvaramo i kraj price a i niko ne zeli da se zadrzava u nimalo atraktivnom gradu i klubu koji godinama ima luzerski mentalitet. Nisu mladji igraci danas mentaliteta Cabija Alonsa koji se odusevi gradom koji toliko voli i ceni fudbal.

                      Klop je znao da je ovo rudarski posao i zato ga je i uzeo, potrebno je vreme. Zeleo je i on da dodje ili Gundo ili Granit, da Morata zameni Bena + Gece i Dembele ali niko nas ne jebe 2%. Nas najveci adut su zdrav Staridz, dodatna adaptacija i napredak Firmina(covek ima nevidjen balans golova, asistencija i kljucnih pasova) i konstantan Kutinjo koji je u tom slucaju medju najboljim igracima lige. Bilo bi dobro da bar u rotaciju dodje fizicki dominantan igrac koji jede sredinu da neke utakmice igra uz Cana. Nasi uvek grizu ali fali klasicno meso. Klopara bi mogao da spase Kondogbiu kojem ne odgovara Italija a on i Emre mogu da preoru teren.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zajebano je sada privuci WC igrace najvise radi toga sto nemate Evrope ili ce se morati neki debelo da se pretplate.

                        Comment


                        • Da smo dobili Sevilju, jedino ime koje bi doslo je Gece. Klop je zeleo igrace za koje je imao konkurenciju i isti ti bi opet odabrali Siti ili Arsenal. Konsolidovali smo se mi finansijski ali 4 ekipe i dalje mogu da gruvaju jace plate i tu se prica zavrsava.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislis da je Klopp dosao u Liverpul, da ostvari plasman u top4, i da svi budu zadovoljni? Sa takvim razmisljanjem i necemo nikada uzeti titulu. Ako moze Lester, sto ne mozemo mi, sa najboljim trenerom na svetu i najboljim navijacima na svetu, lako je reci mi smo finansijski najslabiji u toj trci, pa onda sto smo dovodili Kloppa, i Rodgers je bio ok za top5. Pa evo sta Cholo radi sa Atleticom, a oni su u odnosu na Real i Barsu mnogo slabiji, nego mi u odnosu na Junajted, Siti, Celsi... Nisam ja rekao da ce biti smak sveta ako se ne uzme titula, niti da bi trebalo Kloppa otpustati ako i sledece sezone nista ne uradimo. Ali da mislim, da je top4 neuspeh.
                            Last edited by Brian McShtull; 24-05-16, 14:47.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ne moze da se puca na titulu. Ne bi ni mene cudilo da odemo do kraja zato sto je to Klop ali su nijanse u pitanju. Fora je sto se moze ocekivati prvenstveno mnogo veci kvalitet fudbala, sto bi ekipe trebalo da imaju neke sisteme i budu uigranije. Izmedju 1. i 5. moze biti 6-7 bodova razlike. Zavisice dosta od povreda, rasporeda, promena trenera. Nije isto kad gostujes Sanderlendu koji vodi Advokat na pocetku sezone gde imas 3 sigurna boda i Sanderlendu na prolece koje vodi Big Sam. Nismo bili prvaci 26 godina, puni smo luzerskog mentaliteta, prosecnih igraca, imas 5. najjaci tim u ligi i hoces titulu. Ne ide majstore. Sezona 17/18 je nesto realnija prica. Udjes u LS, napreduju ovi mladji igraci koje imamo, dovedes 3 prava igraca pa jebes i Pepa i Murinja i ko god dodje na red.

                              I da, siguran sam da ce Klop na kraju ugovora 2019. imati jednu titulu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ti sve pricas kontradiktorno, pa kako mislis onda da uzme i te 17/18, sa petim timom? Plus ce verovatno imati i evropu te sezone, a ovi treneri koji dolaze tek te sezone ce i imati uspostavljen sistem, sto znaci da ce ta sezona biti duplo teza za uzeti titulu nego ova...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X