Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Gvardiola dovede Stegena u Siti, mi verovatno idemo po Harta.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Može Hart. Ima on dobrih sezona još u sebi...

      Klopparica potvrdio...

      Klopp: "Emre Can is ready to return to the squad for sure.
      Meni je i dalje prosto neverovatno da je on uspeo da se oporavi za sutra jbte..
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ma Zielinski je skoro zavrsen transfer ja mislim, i jaci izvori su jos ranije javljali, tako da nije nista cudno. A i cena je slicna, i sasvim ok. Samo da ne ostanemo na njemu i Grujicem kao jedinim pojacanjima u veznom redu. Treba tu jos jedan jako kvalitetan.

        Ako je istina da ce Xhaka ostati u BMG i onda preci u Bayern, to bi moglo da olaksa dovodjenje Dahouda, uf kako bi to dobro pojacanje bilo.

        Ali Emre, kakav otac.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nisam gledao Zielinskog nikako. Ovo što sam video na netu deluje kao da je brz i solidno tehnički potkovan.

          I ova legendica se vratila treninzima...

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Sta ocekivati veceras?!
            Teska situacija za veceras, fale neki bitni igraci, imamo zaostatka gol, ne znam sta da ocekujem. Mislim da cemo tesko proci, treba nam mnogo srece, ocekujem da se oni zatvore skroz i da ce ici na kontre a u branjenju istih smo najtanji jos ako Lukas bude poceo onda smo gotovi. Nisam optimistican
            Last edited by SOMI; 05-05-16, 18:08.

            Comment


            • Mec sezone. Sve ili nista. Ocekujem epsko motivisanje od strane Kloppa, ocekujem da svi do jednog poginu na terenu, a posle videcemo.
              Dosta se suska da ce Sturridge poceti mec, jednostavno bi i bilo cudno da Klopp ne baci sve karte na napad, ali ne bi bilo cudno da se samo Firmino pojavi sam u napadu.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ocekujem Celsi iz 2007.
                sigpic

                Comment


                • Ahhh, posle onakve tekme protiv Dortmunda, mora čovek da veruje. Ne sumnjam da će igrači da ginu na terenu. Usadio je to Klopp u njih. Ja se samo plašim nekog glupog gola iz greške...

                  Ni mene ne bi čudilo da nema Danija u prvih 11, ali mislim da on mora da igra. Treba nam ta klasa u napadu.

                  Ne znam samo da li će Can biti spreman da krene od početka. Valjalo bi da izdrži bar 60ak minuta ako ništa...

                  p.s. Ćale baksuz mi probi glavu kako je ubeđen da će Viljareal dati gol i da će Liverpul da dobije 2:1, al će da ispadnu....
                  Last edited by z0La; 05-05-16, 18:05.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Bilo bi odlicno kad bi Klop izvukao ovu sezonu osvajanjem EL pa i u ligi da smo imali malo vise "srece" bili bi u borbi za 4 mjesto, ovako ostaje zal zbog poraz u kupu u finalu od Sitija i nada da mozemo osvojiti EL.

                    Za veceras, glavna slabost je Minjole i stoperi koji god da pocne. Nadam se da ce Kolo Ture poceti, mislim da moze donijeti stabilnos i iskustvo veceras, jako dobro je odigrao prvu utakmicu valjda moze to ponoviti. Sredinu i napad ce Klop vec nekako popuniti.

                    Comment


                    • Last edited by Brian McShtull; 05-05-16, 18:55.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Uh, uh....postava bez kalkulisanja definitivno. Sve što imamo zdravo za napad igra u prvih 11 jbte...osim Benteke-a...

                        Ajmooooo!
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mozete ih proci, ne igraju oni nikako, a Kloop izvodi mozda preofanzivni sastav, i treba. Meni se ne svidja Villarealov fudbal, bas ruzan fudbal igraju.

                          Imam i neku malu opkladu u vas prolaz, tako da veceras svim srcem uz LFC.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Imamo najboljeg trenera na svetu, treba da budemo srecni. Sevillu treba ozbiljno shvatiti, ne sumnjam ja da ce Klopp odraditi posao kako treba, pa da se sledece sezone borimo za usatog!!! #europeanroyalty

                                Last edited by Brian McShtull; 05-05-16, 22:56.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X