Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj al' kuvaju ovi sportski sajtovi i novine pa to je uzas! Prije otprilike mjesec i pol, Coenrtao je vec bio u Bayernu, 95% ovih mogucih transfera nisu tacni!
    Valja fino sacekati rok za transfere pa vidjeti sta ce biti a ne ovako se patit
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Al priznajte da je zanimljivo pratiti te spekulacije.

      Sa Fabiom smo jedna od najjacih odbrana Evrope sigurno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Al priznajte da je zanimljivo pratiti te spekulacije.

        Sa Fabiom smo jedna od najjacih odbrana Evrope sigurno.

        Ma bilo je zanimljivo, al' de sad stvarno pretjeruju, neki igrac bude povezan 2 mjeseca sa 3 tima koja ga zele, i onda u neko doba taj isti igrac ce odjednom preic u neki 4. tim - haos!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Al priznajte da je zanimljivo pratiti te spekulacije.

          Sa Fabiom smo jedna od najjacih odbrana Evrope sigurno.
          Uh malo ga pretera, ispade da je samo levi bek bio boljka u odbrani. Ti racunas Carraghera koji nije vise u top formi, niti ce se u nju ikada vratiti, i Aggera koji je stalno povredjen i tesko da ce vezati celu sezonu. To sto ti kazes je ok u teoriji ali u praksi daleko od istine. Ja mislim da Liverpulu treba jos jedan stoper koji ce moci da igra svakog vikenda na vrhunskom nivou, jer mislim da Carra i Agger to nece moci sto zbog godina, sto zbog povreda. Npr Gary Cahill je igrac na ceni trenutno u Eng, kao i Ryan Shawcross, igraci koji bi na duge staze mogli da zamene Carraghera.
          Naravno Coentrao bi bio pun pogodak za bilo koji tim.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Uh malo ga pretera, ispade da je samo levi bek bio boljka u odbrani. Ti racunas Carraghera koji nije vise u top formi, niti ce se u nju ikada vratiti, i Aggera koji je stalno povredjen i tesko da ce vezati celu sezonu. To sto ti kazes je ok u teoriji ali u praksi daleko od istine. Ja mislim da Liverpulu treba jos jedan stoper koji ce moci da igra svakog vikenda na vrhunskom nivou, jer mislim da Carra i Agger to nece moci sto zbog godina, sto zbog povreda. Npr Gary Cahill je igrac na ceni trenutno u Eng, kao i Ryan Shawcross, igraci koji bi na duge staze mogli da zamene Carraghera.
            Naravno Coentrao bi bio pun pogodak za bilo koji tim.
            Ne znam koliko si pratio Liverpul,ali ako jesi mogao si da primetis da Liverpul ne prima gol kad Ager igra,a o tome kad Ager i Karager igraju zajedno da ne govorimo.Karager je kod Kenija ponovo onaj stari.Runija,Drogbu i Dzeka je prosto silovao,nisu dobili nijednu upotrebljivu loptu.Naravno,njega treba stedeti za te bitnije meceve i povremeno ga odmarati,a zato imamo Martina Kelija,momak ima potencijal da bude u rangu Karagera,Terija,Vidica i Ferdinanda.Igra desnog beka i stopera.Sto se Agera tice videcemo koliko ce problema imati,velika steta za tolike povrede jer je zaista vrhunski stoper.A pominjao se Kejhil dosta da bi mogao da dodje tako da cemo videti,a LB je svakako najveca boljka u odbrani,dok Dzonson igra u zivotnoj formi samo sto je i on bio povredjen,zdrav je mozda i najbolji bek lige,najprodorniji sigurno.
            sigpic

            Comment


            • Neupotrebljive lopte za te napadace koje si naveo su vecinom zasluga veznog reda tih ekipa i slabe pokretljivosti, pogotovo Drogbe i Dzeka, a Runi ioanko igra nekog polispica u poslenje vreme, tako da on i ne dobija lopte u prostor vec u noge pa ih onda dalje prosledjuje na bok ili kroz sredinu za Chicharita.
              Ne kazem ja da Carragher nije ni za sta, ali ne mozes ocekivati da celu sezonu odigra na vrhunskom nivou, kao kad je bio u najboljim danima. Isto kao sto Giggs i Scholes sada u ManU igraju svaku trecu/cetvrtu utakmicu i uvek ih odigraju savrseno, ali kad bi igrali svaki vikend ispustili bi dusu posle mesec dana.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Neupotrebljive lopte za te napadace koje si naveo su vecinom zasluga veznog reda tih ekipa i slabe pokretljivosti, pogotovo Drogbe i Dzeka, a Runi ioanko igra nekog polispica u poslenje vreme, tako da on i ne dobija lopte u prostor vec u noge pa ih onda dalje prosledjuje na bok ili kroz sredinu za Chicharita.
                Ne kazem ja da Carragher nije ni za sta, ali ne mozes ocekivati da celu sezonu odigra na vrhunskom nivou, kao kad je bio u najboljim danima. Isto kao sto Giggs i Scholes sada u ManU igraju svaku trecu/cetvrtu utakmicu i uvek ih odigraju savrseno, ali kad bi igrali svaki vikend ispustili bi dusu posle mesec dana.
                Pa ja sam i naveo gore da je potrebna rotacija za njega,a tu ce Keli da uskoci ili mozda Skrtel,koji nema nijedan kiks od dolaska Kenija a inace je poznato da je Skrtel sto manje igra sve bolji,tako da sa dolaskom jednog od pominjanih levih bekova,odbrana ce biti zaista jaka.A te najbitnije meceve ce igrati Karager i verovatno ce ih vrhunski igrati,Keni je i njega preporodio,kod Hozdsona je imao dosta gresaka i ja sam mislio da nema nista od njega ali vratio se u punom sjaju.Naravno,stoji to za vezni red ali sve lopte koje su ti napadaci dobili,oduzete su ili presecene,stvarno je doktorski odigrao drugi deo sezone.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Ryan Shawcross
                  Ne diraj mi Rajana, on je Mancesterovo dete
                  sigpic

                  Comment


                  • Danas je 6 godina verovatno najboljeg meca u istoriji fudbala,ako ne meca onda finala,Dzerard i ekipa su uradili nemoguce i jos jednom svaka im cast!

                    Da se podsetimo:


                    Ako kojim slucajem ima onih koji zele ceo mec da odgledaju:
                    http://www.soccerclips.net/videos/fu...2005-itvsports
                    Last edited by Casiraghi; 27-05-11, 10:16.
                    sigpic

                    Comment




                    • Meni je ovaj snimak bolji, lik je tako dobro ukomponovao muziku, snimke, slike reakcije navijaca, sve. Obavezno pogledati. A bas sam pricao sa drugarom juce, mogu se setiti apsolutno svih detalja tog finala, gde sam bio, kako sam reagovao... Neponovljiva noc.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Dobro,ja sam postavio prvi na koji sam naleteo,a onda sam greskom kopirao isti taj link ispod gde sam rekao da se moze pogledati ceo mec.Evo linka,mada sam editovao post ali za svaki slucaj evo opet.

                        http://www.soccerclips.net/videos/fu...2005-itvsports

                        Ja se secam svega i ponovo sam se setio svih detalja kad sam sinoc gledao snimak na LFC TV.Zaista neponovljivo!
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.liverpoolfc.tv/news/media...te-madrid-link

                          Sve se vise prica o Koentrau,nadam se da dolazi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Flanagan je izabran za najboljeg igraca rezervi ove sezone,evo sta kaze:
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...pride-at-award

                            EDIT:Evo sad se pominje i MekKarti iz Vigana,momak bi bio odlicno pojacanje,jedan od retkih koje gotivim u toj ekipi.
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/media...l-for-mccarthy

                            Inace se u sve vise tekstova pominje kako dovodimo 2-3 krila,centralnog veznog,levog beka i stopera.Nadam se da je istina i da ce doci kvalitetni igraci.Treba uzeti onog Marvoa iz Rena za dzabe da ostane sto vise para za druge pozicije,pre svega za ta 2 startna krila za koja cemo morati dosta da odresimo kesu.

                            EDIT2: Sad se pominje da trazimo 8 miliona za Ngoga.Drago mi je sto bi mogao da ode ali mislim da nije niko lud da da toliko za njega,mozda WBA.
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/media...ker-david-ngog
                            Last edited by Casiraghi; 27-05-11, 11:48.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa vise od 5M za Ngoga nije realno. S obzirom da je Babel bio 6 ako se ne varam, a on je za Ngoga izmislio fudbal.
                              Bas me zanima koja ce krila dovesti i koliko ce para dati za njih. Ko se najvise pominje?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Pa vise od 5M za Ngoga nije realno. S obzirom da je Babel bio 6 ako se ne varam, a on je za Ngoga izmislio fudbal.
                                Bas me zanima koja ce krila dovesti i koliko ce para dati za njih. Ko se najvise pominje?
                                Pa znam i ja da nije,ja bi ga dzabe nekom dao.
                                Najvise se pominje Esli Jang,pa posle njega Hazard i Dauning.Honda se ranije bas cesto pominjao a sve koji su se pominjali ne bi mogao ni da nabrojim,tu su bili izmedju ostalog i Lenon i Bejl.Silvan Marvo iz Rena se takodje dosta pominje da bi mogao da dodje kao slobodan igrac.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X