Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Ne znam ko je, ali cim je iz Bayerna mora da je dobar.
      Ako uspe da održi Danija zdravim neko duže vreme, napraviću mu oltar ispred zgrade...


      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Cestitam vam Andreasa Kornmayera.

        Comment


        • Kod mene se tek sad zavrsila utakmica posto sam pratio na RTS2+1

          Cestitke braco premovci
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Nemam obicaj da pisem na temi dok se ne zavrsi tekma da se ne opecem 8) a opeko bih se debelo. Kad su poveli 2:0 pomislio sam da plafon mozemo da izvucemo neki sugav remi koji nam ne garantuje nista. odbrana nam je kriminalna to svi znamo. kolko god ja gotivio sakhoa ipak on nije za liverpul. o lovrenu da ne pricam, ne gledam ovu tekmu nego generalno taj covek mora sto pre da ode iz liverpula. dao je gol bravo al i dalje je rupcaga.

            sto se tice tekme dobili smo je na srce, tj na muda. borusija se malo opustila i to smo iskoristili. inace videlo se na 2:3 da ovo mozemo da okrenemo LAGANO. videlo se po izrazima igraca i odvijanju situacije na terenu. Origi je dobar, iskoristio u nemackoj i sad jedine sanse koje je imao. benteke bi obe sanse prokockao. nebi cak stigao ni da sutne. sturridge mora jos da se oporavi. nije to to.

            klop je za mene najbolji trener sveta kad on od ovako limitiranog liverpula napravi ekipu koja je dobila dosta derbija u engleksoj ove sezone, kad napravi ekipu od debila bukvalno koja u dvomeci izbaci borusiju koja ima sesti ili sedmi najbolji tim na svetu trenutno. pazi kad imas u ekipi debila kao lovren. na golu smotani lovren. limitirani lalana, dzo alen i lukas. milner se trudi za medalju ko da su mu prislonili stoljpi uz glavu al ne zna covek jednostavno. trci ko konj a nema centarsut iz trka ili polu trka. voleo bih da sledece sezone zameni jedno 5,6 igraca koji trenutno igraju startnu i onda lepo da se napadne premijer liga.

            Comment


            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Milner je veceras kupio moje vecno postovanje. Koliko god da ne zna. Ceo mec je dao 200% a o potezu na kraju necu ni da trosim reci. Uzivajte, prelepo vece.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Hvala momcima za ovo posebno veče! Ne znam kako je onim starijim ljudima na stadionu, kad meni srčka preko TV-a hoće da ode u pm....

                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Cestitke na plasmanu dalje, nek da Bog i da uzmete, bice zasluzeno.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • ¡Si Señor!

                      Comment


                      • svaka cast za preokret..klopu naklon do poda,ja da igram u njegovom timu bukvalno bih poginuo za njega,svaka mu cast
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Zola ziv li si? Ostali?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Zola ziv li si? Ostali?
                            Zaebana situacija totalno, nisam se napio odavno....dzigerica mi se prevrće...


                            Liverpool FC's Emre Can a doubt for rest of season

                            Emre Can will have a scan today amid fears that the Liverpool midfielder could be out for the rest of the season with an ankle injury.

                            The Germany international left Anfield on crutches following the Reds’ thrilling 5-4 win on aggregate against Borussia Dortmund on Thursday night.

                            The £10million midfielder had his right ankle in a protective boot after he twisted it late on. A scan will determine whether there is ligament damage.
                            E u pm...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Zola ziv li si? Ostali?
                              Jedva
                              sigpic

                              Comment


                              • Viljareal u polufinalu. Opet se prva igra u gostima. Mnogo taktički disciplinovana ekipica sa odličnom odbranom. Biće zaebano, ali verujemo u Klopparu...

                                Više me brine što smo izgubili i Henda i Cana na sredini...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X