Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • а то што је крив за гол ником ништа...



    што пре тај оде, биће боље. много боље.

    Comment


    • Klopp is working on a deal for Mario Gotze & wants him at Anfield by July 1st. (Ben Smith)
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Била прича да ће да се врати у дортмунд али су навијачи јуче послали фину поруку

        Comment


        • Liverpool begin negotiations to sign Mario Gotze from Bayern Munich

          Liverpool have moved a step closer in their attempt to sign Mario Gotze.

          According to El Confidencial reporter Kike Marin, the Reds have begun negotiations with Bayern Munich over a proposed move.

          The unsettled playmaker has only made 13 appearances for the Bavarians this season and it seems for all the world that Gotze will be sold in the summer.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • sloboda ili ništa

            Comment


            • Comment


              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Firmino ce biti spreman za veceras, a prica se kako ce Origi startovati pre Sturridga.

                  Comment


                  • Confirmed #LFC team to face @BVB: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Henderson, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Origi.
                    Firmino i Studge na klupi.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • kako se gradi lopta by Divock Origi

                      dosta srece danas, mogli su da nam daju 2,3 komada u prvom lagano. ovaj lovren je stvarno konjina teska ja ne znam vise me mrzi da posle svvake tekme pisem o njemu. kako ga okrecu, kako ga obilazi kako je nespretan pa to je strasno. sako danas izdominirao. i minjole solidan.

                      kad su dali go za 1-1 reko ima nas dobiju 3-1 al dobro je ovako. u revnsu mora da se igra na gol vise.

                      Comment


                      • Ne znam koja 2,3 komada, za ceo mec ostala mi je u secanju ona jedna sansa u pocetku kad je Sako usao u blok. A mi smo imali 3 stopostotne sanse, Origi/Kutinjo/Klajn. Pre bih rekao da su oni imali srece da se mec nije zavrsio 1:2 ili 1:3, sto je lako moglo da se desi. Dosta jeftino primljen gol, Klopp je rekao posle meca da je Origi zakasnio da preuzme Hummelsa. Na kraju mozda i realan rezultat, ali ostaje zal za dobrim sansama. Generalno kontrolisali smo mec, nije Dortmund igrao kako je hteo. Klopp masterclass!
                        Last edited by Brian McShtull; 07-04-16, 23:01.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Comment


                          • Henderson u autu 6-8 nedelja zbog povrede kolena. Bas me interesuje oce li ga Klopp zadrzati?

                            Comment


                            • Nezz hocete li se uvrijedit jerbo su se ovdje navijaci nekih drugih klubova znali furit kad sam rekao iskreno sto mislim o nekih igracima, al' meni taj Henderson od pocetka nije bio nest specijalno. Ok igrac at best, klasa nikad bio niti ce bit, meni on cak nije ni vrlo dobar nego bas ono sredina tabele.

                              Vidim ga recimo u ekipi tipa Swansea, Norwich ili tako nekaj. Nije mi on za sam vrh. Taj ne bi upao ni u prvu Southamptona, Lestera, West Hama, a kamoli Uniteda, Arsenala ili Cityja. Mozete sigurno nac nesto jace na njegovoj poziciji, prokopat ce Klopp po Njemackoj.

                              Comment


                              • Ma sta ce nama jace brate Henry, pa mi smo mid-table tim, od koga je sramota izgubiti. Dobar je nama Henderson.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X