Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo je da neko ne radi svoj posao, i to ceo svet vidi, a on dobije i vecu platu i novi ugovor. Vise nema smisla nervirati se, postali smo cirkus od kluba...
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ja sam juce igrao keca na Liverul i ja ne verujem kako su oni primili ona 2 gola... Prvi gol je Minjoleov, znaci mogao je odbraniti kako je hteo, a njemu ispod ruke prosla, nista specijalno nije bio udarac.

      A drugi ona crncuga se vrti na Liverpulovoj polovini, 3 igraca i niko da mu uzme loptu, Kolo Toure gleda, onda Defoe okrene maestralno Sakhoa i Mignolet nista tu nije mogao... Bitno da je Allen nasim nesposobnjakovicima dao gol u 90-om...
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Mene je kod tog slobodnjaka raspametilo kako je naučnik živi zid namestio , po zemlji, sa unutrašnje strane zida u bliži ugao da primi gol, pa ja mislim da u životu to još nisam video
        ¡Si Señor!

        Comment




        • Pobedio lik
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Ja sam juce igrao keca na Liverul i ja ne verujem kako su oni primili ona 2 gola... Prvi gol je Minjoleov, znaci mogao je odbraniti kako je hteo, a njemu ispod ruke prosla, nista specijalno nije bio udarac.

            A drugi ona crncuga se vrti na Liverpulovoj polovini, 3 igraca i niko da mu uzme loptu, Kolo Toure gleda, onda Defoe okrene maestralno Sakhoa i Mignolet nista tu nije mogao... Bitno da je Allen nasim nesposobnjakovicima dao gol u 90-om...
            Ja juce cekam liverpul 1 za isplatu u mocartu, za 10 000 otprilike. i sedimo ja i jedan moj ortak sto navija za arsenal i gledamo tekmu, i komentarisemo. kazze on meni bilo 2-0, kaze mi gotovo je ovo dolazi ti tiket moras da castis, ja znam da nije gotovo jer smo kiksare zesce u odbrani i kazem cekaj jos malo. 82minut dzonson daje gol, ja reko evo ga dolazi iks milion posto (odem uplatim na livebet 500din na X) vratim se i nastavim da komentarisem, reko da smo primili gol u 85om mozda bi i iscupali pobedu, ovako ima jos da se igra 10-12 minuta dace nam oni i drugi go. 89min umesto da izbijemo sto dalje kurcimo se, lopta dolazi do defoa, sakho beskoristan. ovaj iskusno napravio prostor, zagradio se i bam u go, minjole je mogao bolje da reaguje ali nije. i onda mi ortak kaze da je minjole u rangu almunie dok je branio za arsenal. ja kazem jos je gori. strasno sto su mu ponudili novi ugovor. treba dovesti ter stegena nebi zalio novac odma...

            Comment


            • Klopari je izvadjeno slepo creve, pa nece jos na nekoliko utakmica biti prisutan. Valjda ima karme, pa ce biti drugacije sledece sezone.

              Edit: Mislim da je vreme da su pruzi sansa mladom gosi Wardu sad u kupu, od onog sto Minjole radi ne moze gore, moze samo bolje.
              Last edited by Scouser; 08-02-16, 10:45.

              Comment





              • Jürgen Klopp has confirmed Philippe Coutinho, Divock Origi and Daniel Sturridge should feature at West Ham United – but a plan will have to be formulated for the amount of time they each play.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Couuu mačka u prvih 11....

                    Valjalo bi i da Dany dobije neke minute, bar 30ak. A taman se obradovah što ću konačno da vidim malog Warda u akciji, kao ono. Ne znam čime je stvarno Migs zaslužio toliko poverenje...
                    Šta u njemu Kloppara vidi, nije mi jasno...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bože, pogledaj nas da Dany ovaj put ostane zdrav duže od 2 meseca...

                      Vidi se da je malo zarđao, ali klasa je i dalje tu...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Iz utakmice u utakmicu samo razocarenja.Bas se vidi koliko Staridz i Cou odskacu od ostalih,sa Firminom to moze sasvim solidno da izgleda.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Klasa pri svakom dodiru, valjda su ga spremili da izdrzi do kraja sezone u pm.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kontam ako bude jos jedna povreda ove sezone, Klopara ga prodaje. Daj boze da ne dodje do toga, nas ubedljivo najbolji napadac, mislim Benteke se ne moze nazvati napadacom, Ings vec moze.

                            Comment


                            • нажалост дошло време да је бентеке је у рангу никласа бентднера...

                              Comment


                              • Smilovao se FSG, i vratio cene na staro, cak i najjeftinije karte su sada jos jeftinije, a najskuplje ce biti po starom 59£.

                                Last edited by Brian McShtull; 10-02-16, 22:23.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X