Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije on must buy niti zalim za njim. Dobar igrac i bolji od ovoga sto imamo ali djilkos klasican + place na instagramu, gistro kuka za nekim izazovom i jacom ligom a onda zapali za Kinu.

    Jedino sto me zanima je da li je istina da je FSG hteo da isplati klauzulu a Klop doneo konacnu odluku jer to znaci da opet postajemo klub.
    sigpic

    Comment


    • Joj mukica, a plakao da dodje u LFC i igra dobro i na taj nacin da dobije poziv u reprezentaciju koju jako voli ocigledno

      Comment


      • "I wanted to make it to the Premier League one day. But, unfortunately, all the proposals that came from them were somewhat unsubstantial and did not contain anything concrete."

        Hahaha, kakva sprdnja od igrača. A ja budala pomislio da je iole ozbiljan igrač. Neka ga vala u Kini, nek omlati pare, koga još briga za ozbiljan fudbal...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Da je on ozbiljan igrac, bio bi vec u Realu, PSZu, Celsiju, ne bi oni cekali da ga Liverpul kupi. Generalno Liverpul nece dovesti klasu bar ne u skorije vreme, kao sto sam i pisao, da ne ocekujemo nista narednih sezona. Dok ovi klinci ne postanu igraci, ima tu dosta potencijala, ako se bude dobro radilo, mozda i uradimo nesto za 3,4 godine.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Kaze Klop da se Skrtel opet povredio i da ce morati ponovo biti u autu 2-3 nedelje.

            Comment


            • sloboda ili ništa

              Comment


              • Pravi odgovor za novinare.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Klop navodno danas nece biti na utakmici, valjda ima upalu slepog creva, tako nesto.

                  Comment


                  • Da,da, objavili su i na tviteru...

                    Zar nam je ponestalo igrača za povrede, pa je Klopp došao na red...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Liverpool XI: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Allen, Henderson, Can, Milner, Lallana, Firmino.

                      Substitutes: Ward, Toure, Flanagan, Lucas, Ibe, Benteke, Sturridge.
                      Staridz na klupi danas.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Dosadan sastav, ne gleda mi se mec uopste, a moram. Ne znam zasto ne ubaci nekog klinca, umesto Lallane i Milnera, zasto Ibe da sedi na klupi a nesposobni Lallana da igra. Covek igra u ofanzivnoj liniji, gol ne moze da da. Strasno!
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ajb je duplo beskorisniji od Lalane a i Lalana nije bog znas sta. Staridz konacno na klupi, nadam se da je povreda proslost inace moze da pakuje kofere i pravac Kina.
                          Jos nesto sto sam primetio odavna, katastrofalan sut gotovo svih igraca. Niko ne moze da pogodi gol, svi nesto se namjestaju i onda bum nebu pod oblake. Firmino je izuzetak i donekle Kutinjo, ostali katastrofa. O prekidima ne treba ni pricati, samo gube vrijeme kod istih.

                          Comment


                          • тачно је трка између нас и норвича ко има најгору одбрану у лиги. ал мислим да ми водимо јер имамо лошијег голмана.

                            Comment


                            • Minjole je nama uskratio tacno 15 bodova, i od poslednjih 19 suteva u okvir gola Minjole je 12 primio.
                              Jedino me raduje sto je tu Klop i sto on kupuje igrace po svom ukusu, inace ovako bi isli u krug 10 godina, sa ovakvim igracima.

                              Comment


                              • To je to sto se lige tice.Uskoro se vracaju Staridz i Cou i da se napadne LC,LE i FA.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X