Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dominacija se nastavlja....




    Lovren...

    I’m very satisfied with my injury, it’s going really quickly again,”

    “I cannot say exactly but I’ll be back soon, hopefully this week. We will not take a risk for one or two games. We still need time, but I’m coming back.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Sta ocekujete u nedelju?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik Dekard View Post
        Sta ocekujete u nedelju?
        1:2.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi View Post
          1:2.
          To neki vudu ?

          Mislim da ce VG da se bas defanzivno postavi, da ne izgubi, da cemo biti bas negativno orijentisani, da ce Klop naravno udariti lepo kako zna prvih 20-30 min. 2-0/3-1.
          sigpic

          Comment


          • Stoji to sto si rekao ali cenim da cemo mi ta 2-3 gola promasiti ovaj put, bio je i Venger zreo za 3:1 ali Migs je tu da vrati u zivot sve od VBA do Arsenala. Ne sumnjam ko ce bolje igrati. Stvara se neka atmosfera da mi dobijamo i smenjujemo Van Gala.

            Srecnik je to stari.
            sigpic

            Comment


            • Ja sam nekako misljenja da ce vas oni dobit ruzno. Igrat ce tu svoju dosadnu igru posjeda i skucat vam nakaj pred kraj tekme iz prekida...

              LVG-a smjenjuju tjednima, nece taj nikud jos neko vrijeme

              Comment


              • Liverpul nije loš u derbijima, ali je Vanga na 100% dosad protiv istih...., nenormalno glupa utakmica u najavi za prognozirati ishod, moje mišljenje je da Liver nije favorit, čak ni blagi
                Opet s' druge strane razumem i strahove navijača MUN-a, daleko su i oni od bilo kakve forme, a Liver je baš nepredvidiva ekipa......, hehehe ima da se zlopatimo 90 min. i da dobijemo odgovor
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Kod njih nema budala kao ja da zacopra bahacenjem tekmu i vlastiti tim, dobit ce vas mozda i lakse nego misle

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Sta ocekujete u nedelju?
                    Ja ocekujem nasu pobijedu eventualno neki remi. Rezultat 2-1 ili 3-2 uglavnom ocekujem vise golovs 3+.
                    Obzirom da Klatemburg sudi vi cete biti u maloj prednosti, samo da doticni ne usere utakmicu.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • A da si kupite mozda kakvog kreativnijeg veznjaka style Silva, Ozil, Eriksen

                        Comment


                        • Nemamo mi mesta za nove igrace, omladinci svi zauzeli krevete, a i Caulker je velik covek njemu smo morali dva da uzmemo.

                          EDIT: Osim ako nece cika Wenger da nam da kredit, da uzmemo Silvu i Ozila, njih dvojica mogu u jedan krevet.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            Nemamo mi mesta za nove igrace, omladinci svi zauzeli krevete, a i Caulker je velik covek njemu smo morali dva da uzmemo.

                            EDIT: Osim ako nece cika Wenger da nam da kredit, da uzmemo Silvu i Ozila, njih dvojica mogu u jedan krevet.
                            Pokušajte sa Flaminijem, možda vam on da kredit
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Nemamo mi mesta za nove igrace, omladinci svi zauzeli krevete, a i Caulker je velik covek njemu smo morali dva da uzmemo.

                              EDIT: Osim ako nece cika Wenger da nam da kredit, da uzmemo Silvu i Ozila, njih dvojica mogu u jedan krevet.
                              Sto bi nam on dao kredit kad moze da nam sazida stadion i trening centar svojim rukama?
                              sigpic

                              Comment


                              • Spominje se Shane Long, mada nije pouzdan izvor.

                                Comment

                                Working...
                                X