Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vracen Ward sa pozajmice iz Aberdeena. Kazu najbolji golman u Skotskoj ove sezone. Ne moze Klopp da ceka leto, kapiram da vec sledeci mec Simon moze biti klupa, a o Bogdanu tek necemo pricati. Inace cetvrti igrac koji je vracen sa pozajmice u ovom prelaznom, a cini mi se da je i sam Klopp rekao kako mu se nista ne svidja ovakav rad sa mladima, i preveliki broj pozajmica.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Vama kompletna obrana nema kemiju, nekako kao da se ne razumiju najbolje. Mislim da to sve pocinje od nesigurnog golmana, a Mignolet nikako ne uljeva povjerenje. Zao mi je samo to je Lovren pobrao svu krivicu kolektiva.

      Comment


      • Svidja mi se sto nije pozurio u kupovinu. Realno bilo sta da je pazario sad u januaru, ne bi dobro prosao, prvo sto tesko moze da nadje kvalitet sad, drugo sto bi nas dobro osisali s obzirom u kakvoj smo situaciji.


        Realno male su sanse da udjemo u top4, tako da moze da iskoristi ovu polusezonu, za uigravanje i spremanje nekog kostura tima za naredne sezone. Tri kljucne pozicije su nam golman, zadnji vezni ( treba nam vodja na terenu, igrac koji moze da diktira tempo na sredini terena, moje zelje su Gundo i Xabi, ako ne mozemo takvu klasu da dovedemo, onda su i Hendo i Can dovoljni, sa Grujicem i Lucasom imas i backup) i napadac (prvo bih se resio Bentekea i Staridza, pa bih pazario top napadaca, koji bi imao Origija i Ingsa kao izmene). Sto se pozicije stopera tice sa malim Gomezom bih upario Lovrena ili Sakhoa(pre Lovrena, kao desnog stopera) i tu bi imali dva ok stopera sa adekvatnim izmenama.
        Voleo bih da zavrsimo na sedmom mestu, ako vec ne uspemo da udjemo u top4, iako je vazna pozicija iz finansijskih razloga, mnogo ce biti lakse bez utakmica cetvrtkom.


        EDIT: Lovren je najbolji igrac, poslednjih 3,4 utakmica. On moze, kod njega je veliki problem u glavi, on je tehnicki dosta dobar i dobro se krece.
        Last edited by Brian McShtull; 10-01-16, 22:16.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Pa i ne mogu da se razumeju kad se smenjuju na svakih 5-6 utakmica. Bukvalno se povređuju na smenu. Skrtel-Sakho, pa Skrtel-Lovren, pa Lovren-Sakho...i samo u krug idemo....

          P.S. PiXarr, mislim da zaboravljas na bekove. Mi imamo 2 zdrava beka koji igraju sve moguće utakmice. Za sad su zdravi, ali ne daj Bože da se povrede....
          Last edited by z0La; 10-01-16, 22:17.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Smith je tu, on sve sto je igrao je odigrao na sasvim zadovoljavajucem nivou. Ne znam da li se na Flanagana uopste racuna, ali Clyne i Moreno su dosta agilni i kod njih su male mogucnosti da se povrede, bekovi se generalno bas retko povredjuju. Realno nijedan tim na svetu nema za svaku poziciju dostojnu izmenu, pa ne moramo ni mi da imamo, a imamo i Randala koji nije toliko los, moze da posluzi u kupovima da se malo odmore prvotimci.

            Znas kako Zola, mi prvo moramo prvih 11 da nadjemo, pa cemo klupu posle da skrpimo. Klupa je najmanji problem.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Lovrenu bas i nije puno pomoglo ono javno prozivanje Carraghera. Ocekivao sam da ce mu bivsi kapetan i stoper dat malo vise kredita, a ne onako oplest po njemu kad su problemi bili prisutni i bez njega, a nije se ni Rodgers previse iskazao nekim odlukama (kao ono kad mu je uvalio da zadnji puca penal u kupu prosle sezone).

              Nemoguce je da jedan od najbolji stopera sezone 2013/2014 zaboravi igrat nogomet. Kolektivno je obrana Liverpoola losa, a on je pobrao sve kritike. Mignolet je meni osobno kao promatracu totalo kalibar ispod kluba u kojem igra. Golman mora bit gazda kaznenog prostora, posebno peterca.

              Kad je golman nesiguran, ta se nesigurnos prenosi na stopere. Vidim to po nasoj obrani, od kako je Cech na golu, a ne ona balava poljska prevara obrana je mirna, samo povremeno se desi kakav kiskic.

              Eno vam Interovog Handanovica, klascina od golmana.
              Last edited by Henryj; 10-01-16, 22:27.

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Smith je tu, on sve sto je igrao je odigrao na sasvim zadovoljavajucem nivou. Ne znam da li se na Flanagana uopste racuna, ali Clyne i Moreno su dosta agilni i kod njih su male mogucnosti da se povrede, bekovi se generalno bas retko povredjuju. Realno nijedan tim na svetu nema za svaku poziciju dostojnu izmenu, pa ne moramo ni mi da imamo, a imamo i Randala koji nije toliko los, moze da posluzi u kupovima da se malo odmore prvotimci.

                Znas kako Zola, mi prvo moramo prvih 11 da nadjemo, pa cemo klupu posle da skrpimo. Klupa je najmanji problem.
                Problem kod bekova je što se retko povređuju, al kad se povrede, onda je brutalno. Iskreno se nadam da će ih povrede zaobići. Moreno je dosta napredovao u odnosu na prošlu sezonu, a Klajn je standardno dobar.

                Samo da se Gomez oporavi, on može da igra(kad mora) i levog i desnog beka po potrebi. Za Flanna stvarno ne znam šta da mislim...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Meni je Smith za sada vrlo dobar za back up, drago mi je sto smo tu izgleda dobili igraca koji moze konkurisati za prvi tim. Momak je bas borben, vrlo jak u duelu i brz, dobar sa loptom i pokriva dosta svojim work rate-om i Moreno ima finu konkurenciju, te se Klopp tu ne treba bojati previse u slucaju povrede.
                  Eventualna povreda Clynea ce biti ipak veci problem, Randal uskace tu, a on ipak meni nije tako dobar kao Smith, zato se nadam da ce Flano sto pre povratiti match fitness, uz njega dobijamo igraca koji moze i levo, tako da tu ne bi trebalo biti problema.

                  Stoperi su za sada dosta veci problem, mada prica se da ce Sakho i Kolo predvoditi zadnju liniju protiv Arsenala, daj boze da bude tako.

                  Sto se Lovrena tice, on je meni bio kocka kada je dosao, ali mi se svidelo sto je tehnicki vrlo dobar, sto je jedan od preduslova zasto je i dosao u klub, meni je uvek bio solidan stoper, koji je pretendovao da bude vrlo dobar, kako je odigrao onu sezonu u So'tonu. I pre Kloppa sam govorio da je nas najveci problem, ne toliki individualni nekvalitet stopera, vec katastrofalna komunikacije te zadnje linije, sto je Klopp i potvrdio. Ne samo sto se i Moreno popravio drasticno, nego je i Lovren odigrao sve meceve pod Kloppom perfektno (sem onog meca sa WH gde nijedan od stopera nije markirao napadace), prakticno nas najbolji igrac u proteklih par kola. Ali nije to slucajnost gde se poklapa zajedno sa fantasticnim igrama Cana, igra veznog reda povlaci i igru zadnje linije.
                  Simon je sada najveci problem, i ne mogu da docekam ovog mladog Warda, evo citam tweetove navijaca Aberdeena, bukvalno placu sto smo ga povukli sa pozajmice, kaze boljeg golmana nisu videli odavno. Jos sam mislio da je puno mlad i da nece mozda dobiti sansu, ali 22 godine, Klopp to odmah ubacuje u vatru protiv Arsenala.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • Izgleda da ce ipak Migs da brani protiv Arsenala, ali ne znam zasto ovaj momak nije dobijao sansu, pre Jonesa i zasto je Bogdan uopste doveden.

                    EDIT: Evo odgledah neke utakmice Aberdina, protiv Celtica i Heartsa. Mogu reci da imamo dugorocno resenje na golmanskoj poziciji, decko kao da je 10godina stariji od Migsa, koliko je on siguran u svom sesneastercu. Ono sto mi se najvise svidja, je to sto se ne plasi da izadje i uhvati ostar centarsut, s obzirom da ima dobar odraz dosta sigurno to radi i bas izgleda impresivno.
                    Last edited by Brian McShtull; 11-01-16, 12:15.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment




                    • Ovako bi trebalo da izgleda, deluje lijepo

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Kao sto rekoh, Pata gura njegov manager, tri prijelazna roka ga je gurao u Arsenal, sad se prebacuje dalje. Pata ne sljive vise ni u Brazilu, vracao bi se u Europu, a na otoku je najbolja lova. Na kraju mozda i uspije sletit u neki manji klub tipa Swansea, Stoke..

                          Zamjerio se navodno domacoj publici jer se ne zalaze previse na terenu.

                          Comment


                          • Ja se za Pata nisam ni zamarao da pisem, jer je to suplja prica koja se provlaci mesec dana, i to je provlaci jedan te isti anonimus novinar iz Italije.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma kakav Pato... Thanks, but no thanks...

                              Ako ništa, dobiće ovaj goša šansu u FA kupu, pa da ga vidimo na delu.

                              Hoće li se Ings i Gomez uopšte vraćati ove sezone na teren?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ma kakav Pato... Thanks, but no thanks...

                                Ako ništa, dobiće ovaj goša šansu u FA kupu, pa da ga vidimo na delu.

                                Hoće li se Ings i Gomez uopšte vraćati ove sezone na teren?
                                Ings bi mogao, a Gomez nece. Mada kontam da nece ni jedan ni drugi, jer nece Klopp hteti da rizikuje sta.
                                Koliko bi nam Ings sad dobro dosao.

                                Comment

                                Working...
                                X