Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I vi da možete da iskeširate, verujem da bi i vi doveli nekog, ali džaba kad vam se taj odbor stiska, a i mislim da Klop ne bi bacao pare. Takav mi nekako tip izgleda.

    Sent from my m2 note

    Comment


    • Zato su Benteke i Firmino dosli za poprilicno veliku lovu...a eto ti si prizeljkivao onog Austina skroman si
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Marco Reus
        Marco Reu
        Marco Re
        Marco R
        Marco
        Marc
        Mar
        Mark
        Marko
        Marko G
        Marko Gr
        Marko Gru
        Marko Gruj
        Marko Gruji
        Marko Grujic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Zato su Benteke i Firmino dosli za poprilicno veliku lovu...a eto ti si prizeljkivao onog Austina skroman si
          Ako si mislio na mene, da jesam ga prizeljkivao kao drugu, trecu opciju za ne vise od 10-15miliona. Ne razumem sta hoces da kazes sa Firminom i Bentekeom??
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            Junajted dovodi Jamesa, Balea, Pipita, Grizmana, a mi Grujica i Ilorija velike ambicije


            Ma idi baki, eno ne mozemo da ih uglavimo sve u XI pa se rotiraju na klupi.
            Spoiler

            Jedino ako si bio sarkastican u tom slucaju se apsolutno slazem sa tobom.
            sigpic

            Comment


            • Ma ta imena sam lupio, samo sam aludirao na velike ambicije jenkija. I da dovodjenje Kloppa ne znaci, da su ambicije kluba da se osvajaju titule(mislim na PL titulu), ovaj cop liga kup ili kako god se zove ne racunam. Klopp je vrhunski lik, za jacanje brenda, a to im je jedino u interesu, da se sto vise para iscedi. Jesu se trosile pare poslednja dva roka, ali samo od prodaje igraca, tu nikakve rashode jenkiji nisu imali.
              Opet Klopp jeste velika stvar, i sa njim mozes svasta da ocekujes, ali da smo u losim rukama jesmo.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Evo ja sam ubedjen da necemo dovesti ni jednog igraca sa te liste.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Ako si mislio na mene, da jesam ga prizeljkivao kao drugu, trecu opciju za ne vise od 10-15miliona. Ne razumem sta hoces da kazes sa Firminom i Bentekeom??
                  Pa hocu da kazem da ti post socijalan u smisli LFC puca na male mete,a United kupuje igrace od 100 miliona...LFC kupuje skupe,ali ne u poptunosti provjerene igrace i zbog toga sam naveo ovu dvojicu gore
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Pa i Junajted i Liverpul i Siti, i svi timovi u PLu preplacuju igrace, znamo svi zasto i kako. Nije Liverpul jedini, pa evo ti Depay, covek ne igra uopste, Firmino bar igra svaku utakmicu. Ali Junajted moze da dovede wc igraca, i moze da plati koliko treba, dok znamo svi Liverpul wc igraca nije doveo od Torresa(u to vreme je jos bila i normalna situacija). U odnosu na Junajted i Siti mi jesmo socijala, i to je tako.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ma opušteno ljudi, Pixxi se ne slaže sa mojim razmišljanjem u vezi dovođenja Klopa i ambicije glavonja u klubu..., ma ok ali ja stvarno (za sada) odbijam da poverujem da je Klop potpisao bez nekih garancija i dogovora oko transfera samo da bi svojim imenom kao brend pomagao da Liver što više zaradi, ali možda grešim
                      (evo vodi Everton)
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Sad ce nas povezivati za svakim zivim stoperom na planeti.
                        Barrett spominje Subotica.

                        Echo kaze da se Ojo vraca sa pozajmice iz Wolvesa. Kent se takodje vratio iz Coventrya. Nasa dva najbolja ofanzivna igraca iz akademije, ubedljivo. Klopp cini sve da se ovaj ojadjeni roster bar malo popuni pred ovaj ludi raspored. Sto znaci da nema od pojacanja nista, sem taj stoper i to iskljucivo loan opcija kako kaze Barrett.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • ....

                          Liverpool have made an offer to Inter for defender Andrea Ranocchia, according to Sky Sports in Italy.
                          Last edited by Rossonero; 07-01-16, 08:42.

                          Comment


                          • Pošto mu se ne ide iz Italije, znači bez nepristojne ponude ništa......, e sad da vidimo onaj famozni komitet i njihovu procenu
                            Teoretski ove silne povrede još mogu i na dobro izać', gledajući na duže staze
                            Last edited by somborac; 07-01-16, 09:55.
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Last edited by Brian McShtull; 07-01-16, 10:14.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X