Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije meni on uopste dobar golman. Prvo sto mi se ne svidja kod njega je sto nije preko 190, a i nije uopste pouzdan, mnogo puta je pravio klinacke greske. Begovica bih ja uzeo bez razmisljanja.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • U ovom momentu mislim da nam golman ne bi trebao biti prioritet...., a i Klop je izjavio pre par dana da ne razmišlja o dovođenju golmana
      Konkurencija za prvi tim je trenutno baš limitiran, bez Staridža, Origija, Ingsa, Milnera, Hendersona, Škrtela pa bez krštene rezerve za bekove, na onog malog Gomeza i Flana sam već i zaboravio....
      Stvarno bi me začudilo da pored svih problema neko razmišlja o golmanu..., naravno osim novinara i navijača
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Golman nam je u svakom trenutku prioritet. Koliko smo samo bodova prosuli zahvaljujuci golmanima. Siguran golman ti je 50%defanzive, sa dobrim golmanom i stoperi mogu da se poprave.

        Juce kod suta Lanzinija, covek gleda loptu ,u fazonu ovo ide 20m od gola.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Juče skinuo sve što je realno za očekivati, kod tog šuta ostao u raskoraku, a ako pogledaš putanju lopte nije ni čudo..., to realno niko ne bi branio.
          Ne kažem da ne bi voleo da imamo Čeha, ali bi u ovom trenutku bio više za Gonza, Gunda i Humelsa...., a ti maštaj o Begoviću, ko ti brani
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Nemamo mi para za Gundogana ili Humelsa, jedino ako uvalimo Kutinja za 50,60milki. A Begovic je realna opcija, samo ne verujem da ce biti ista od toga. Ovaj tim kakav je takav je, s njim cemo zavrsiti sezonu, a cisto sumnjam da ce se praviti velike promene i na leto...


            EDIT: Ne znam na kog Gonza si mislio, ali ako si mislio na Pipita, to mozemo samo da sanjamo. Ja sam mislio da bi bar Ilkay bio realan, ali sad vidim da nema nista od toga.
            Last edited by Brian McShtull; 03-01-16, 19:05.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Da je ostao Rodžers morao bi se složiti i prihvatiti realnost, ali dovođenje Klopa mi je neki signal da su se ambicije u vođstvu kluba povečale i nekako mi je realna opcija da to i sa transfer politikom isprate.....
              Ne znam da li je nešto obećano već za januar, ali na leto očekujem bar neki mini remont, ozbiljne pripreme i jedan konkurentniji Liver za narednu sezonu.
              A ona imena što sam naveo je čisto licitiranje, tu je veći naglasak na pozicijama gde oni igraju (napadač, vezni i defanzivac).
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Nema nista od golmana...nadam se da su sad jasne ambicije. Klopp je dobar marketinski potez uprave, kojoj je primarni cilj da iscedi sto vise novca od brenda. Realno Klopp nije nikada u karijeri dovodio wc igrace, tako da ne ocekujem ni da sada dovodi, a i svakako retardi ne bi iskesirali pare. Sve je na Kloppu, ima dosta mladih igraca, pa cemo videti sta ce napraviti od toga za dve, tri sezone.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Njega na ispitivanja medicinskih fenomena.

                  Comment


                  • Nema više smisla da se kače informacije u vezi sa njegovim povredama.

                    Stvarno šteta za momka jer je mogao da bude najbolji napadač u ligi.

                    Comment


                    • Klopp said: “Daniel has had some problems, not serious, but he could not make all the sessions and we had to wait a day. It is how a pre-season can be. Some little things happen and we have to handle this. It is not a row of sessions and we say: ‘Now we are here and go …’ I will pick him when he is ready, I will not hold him back. But he has not had one session with the team so he is not available.”
                      Klopp set Sturridge the target of not missing a training session at least 9 days but he has been unable to meet that objective. (Barrett)
                      Nije bas to nova povreda, nemojte me plasiti.
                      Samo nije uspeo da ispostuje trening sesiju, i nece biti tu za Stoke.
                      Kad se ovo desi sto Barrett rece, onda ce za Kloppa biti spreman.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • O tome sam čuo još prošle nedelje nešto, navodno mora da prođe i izdrži neke mini pripreme pre nego bude u konkurenciji za neku utakmicu......
                        Svima je jasno koliko bi sve bilo značajno drugačije sa njim, ali se tu nažalost ne može ništa
                        Last edited by somborac; 05-01-16, 12:40.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • zasto nema prenosa veceras ?

                          Comment


                          • Ima, Arena Sport1 u 21h.
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • ¡Si Señor!

                              Comment


                              • ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X